Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Webzen Zakupił Twóców Metin2!


jesoer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wyjdzie jakaś gra to sądzę ze C9 bo już EU czeka na to dosyć długo, bo KR tylko mają ją dla siebie ...

21939.png18706.png

200 Postów[X]

250 Postów[X]

300 Postów[X]

400 Postów[X]

slidbar.gif

 

 

Kiedyś zbierałem -

A teraz Like

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Oni kupili metin2 tak jak GF czyli clienta,pliki serwerowe i packery.Nie będzie żadnego metin3 bo gdyby wyszedł to pewnie na podstawce zwykłego metina2.Więc do naszego grona dołączy nowy global;)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

przecież i tak wpadną neosy, z botami.

Taki serwer pożyje uczciwie, em. Rok? Potem to lipa będzie.

DAJ MINUSA

To nic nie kosztuje.

 

Bo liczy się tylko dobra zabawa, ta.

Opublikowano

Napewno nie powstanie coś takiego jak "Metin3/Metin4" Tylko jakaś inna nazwa Ale może być b.podobne do metina.

Opublikowano

tak jak mowi @up po co by mieli kontynuowac cos co ma to wiekszosc swiata? zrobia nowy projekt kupia znow kraje i beda robic serwery a oni beda trzepac kasiore

ban.gif

 

Opublikowano

@UP zgadzam Się z Tobą. NO niewiem.. czy będzie można wtedy ,,czitować". Jak zrobią nowy serw.. To napewno zrobią go dokładnie. I żaden bot/czit nie będzie tam spotykany. Te wersje HS i wgl..

;p

Opublikowano

@Up : HS nie HS a andrzejt i tak pewnie to ominie ^,^ oby to nie był metin3 tylko coś innego. Może trochę szybszy exp bo przez cały dzień trzymając spacje w metku ledwo co lvl wbijesz...

empty

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Są jakieś konkretne informacje ze strony Webzen co zamierzają zrobić i czy w ogóle mają w planach wydanie jakiejś gry na silniku metin2?

Opublikowano

Szykuje się coś dużego, ale obstawiam że i tak nie przebije popularnością metina 2.

 

Metin 2 to tzw. komercha czyli coś co jest mocno reklamowane a jest po prostu słabe.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...