Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Server Zmasakrowany. Wszyscy Patrzec W Ten Temat!


headkevin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

matex96 rocznik mówi sam za siebie no ale cóż, przeczytaj ze zrozumieniem co dokładnie napisałem nawet gdybyś miał to zrobić 100 razy a odpowiesz sobie na pytanie dlaczego nie pasuje Ci hasło.

 

OMG, napiszę dużymi literami, PLUGIN AUTHCRAFT SZWANKUJE ZDARZA SIE ZE PO WEJSCIU DO GRY PISZE CI ABYS SIE PONOWNIE ZAREJESTROWAŁ !!! MOŻLIWE ŻE JAKIŚ IDIOTA WBIJA NA WASZ NICK PRZEZ CO SIĘ REJESTRUJE I NIE PASUJE WAM CHOLERA HASŁO.

 

 

Jeżeli w Twoim temacie znalazła się trafna odpowiedź oznacz ten post klikając "Oznacz jako rozwiązany"

Aby docenić pomoc użytkowników którzy starali się rozwiązać Twój problem kliknij "Lubię to"

Przed założeniem nowego tematu upewnij się że robisz to w "Odpowiednim Dziale"

Opublikowano

Ktoś mi sie włamał na konto, wchodzę i nie działa hasło, które na pewno jest dobre. Do tego widzę, że zbroja nie jest pełna, a wiem, że pełna była - ktoś ją zdjął...

Opublikowano

Popieram cie ale nie w jednej rzeczy ... O ilości postów ... Jestem wiecej na MPC od ciebie ale mam mniej postów bo poprostu nie wyrażam się na wiele tematów ...

Co do mapy i white listy tez popieram ale z chęcią zajebałabym tych hackerów ...

Jak dla mnie tylko tych ktorzy mieli konta zaprosic na serva a reszte nie

1201171861.png

Opublikowano

Hasła nie zostały zmienione, tylko jest napisane /register!

Tak jakby konta usunięte.

Cóż, 9/10 mojego domku ocalało. Był w zamku. Do tego alarm z noteblocków też zaginął.

Niech zostanie mapka i ekwip graczy.

u7zdc8-2.png
 

Opublikowano

No i dlatego ci nowi wszystko rozwalaja kurwa!

 

Każdy nowy nie zapanujesz nad nimi a wiadomo ze ten co ma 150+ postów to juz jest zaufany bo wejdzie by pograc.

Opublikowano

@headkevin

 

Nie oceniaj ludzi po tym kiedy się zarejestrowali, oraz po ilości postów, ponieważ nie każdy nowy (lub ma mało postów) rejestruje się po to żeby rozje... serwer!

 

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

To zależy od geoninga jak narazie można składać podania od 50 + postów i najwyżej 10% warnów ! Temat do zamkniecia.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Ja bym sie nad tym poważnie zastanowil...

Jak pewnie zauwazyliscie mam malo postow...

Mialem dom w miescie ( nie wiem jakim cudem )

Po okolo dniu robienia domku, wszystko poszlo w pizd...u

Zrobilem dom poza miastem i serv off...

Spec. Kompa.:

-i5 2500k

-Gigabyte GTX560

-8GB 1600

-Razer Lachesis Refresh

-Saitek Cyborg v7

-LG 23''

18706.png

Opublikowano

@matex96

 

ok,ok,ok...

Przecierz to jest 4fun...

Ale NAWET jak sa beta testy powinny byc ''testowane'' pluginy....

Spec. Kompa.:

-i5 2500k

-Gigabyte GTX560

-8GB 1600

-Razer Lachesis Refresh

-Saitek Cyborg v7

-LG 23''

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...