Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

1 Broń Za Nx (Ar) - Koniecznie Perm.


Ariss

Jaką broń wybrać?  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która bro??


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Ariss

 

Valkyire i zwykła G36E, mają takie same staty liczy się wygląd, i to że się da ją kupić na perma.

 

@down napisałeś posta 1/4 sekundy później niż ja, gdy ja napisałem tego posta był już twój :D pod moim.

Opublikowano

@Ariss

Bzdura , że M416 za gp jest lepsze od M416 CQB...

Baxstar kox , tyle , że on przeważnie lata z g36e valkirie , ale permów ma od cholery :).

Mu się dobrze tym gra i wymiata tą bronią...

 

@glut

Universalna na wszystkie mapki jest M416 CQB...

A to , że G36e Valkirie " najlepsza " to tylko twoja opinia...

Opublikowano

teraz wyrażasz swoją opinię...

Wyżej NIE napisałeś " Dla mnie... " tylko odrazu na czysto " najlepsza i universalna g36e... ".

 

Nie spamuj... :)

Opublikowano

Mi się dobrze gra G36E , więc Valkyrie również opanuję bez problemu.

 

M416 CQB WEDŁUG MNIE jest gorsza bo ma strasznie głupi celownik.

 

Wg mnie jeśli założymy celownik (co pokazuje odległość) jest dużo lepszy od tego oryginalnego w CQB, bo lepiej przybliża i ułatwia trafianie HS'ów.

Opublikowano

@Ariss

Wiec , że ten celownik co ma M416 CQB na mały dystans ma mniejszy recoil od tego na dłuższy dystans. :)

Taka mała rada. Przy odrobinie lagów na ft cabin fever M416 / CQB nie znosi celownika , także punkty lecą a lecą. :D

Opublikowano
Wiec , że

 

Wiem. Przecież to jest ten sam celownik co jest od CMS3 bodajże... Ma +3 aim'a temu jest go o 3% mniej znosi.

 

FT gram teraz bo nie mam żadnej dobrej broni do Normalnej gry. Jak będzie L96A1 to wtedy zacznę poważniej grąc na takich mapkach jak lubię:

 

-Snow Walley

-Two Towers

-Sector 25

- i kilka innych

 

FireTeamy zejdą na dlaszy plan, będą grane sporadycznie.

 

 

Uważam, że ta broń "clanowa" ma jeszcze lepszy recoil niż M416 CQB. Miałem ją raz (podniosłem) i dałem zoom i biłem i biłem , a celownik ani o milimetr nie podskoczył... Ale wygląda strasznie szpetnie xD

Opublikowano

@Ariss

Chodzi ci o CX4 Storm. No dobra broń , polubiłem ją po obejrzeniu revieva , który wlepił na youtube Baxstar.

 

@BodyWolf

M4a1 SOPMOD dropi z MYST-N / Transport locker , także go nie idzie zabrać :P.

Do tego potrzebne szczęście i dosyć nx na skrzynki . ;)

Opublikowano

Każdy ma swoje zdanie.

I tak zawsze większość głosów jest na M416 CQB - najbardziej uniwersalna broń.

 

Zamykam, wystarczy już tych opinii.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...