Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konkurs Mmt - Wygraj Słuchawki Firmy Sony!


dudsonowa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czekam na wyniki - wybaczcie ale nie chciałbym przegrać z innymi bo to by był śmiech na sali - jest inny powód dla którego mógłbym przegrać ale powiem o nim dopiero po rozstrzygnięciu.

08809646435848097493.png

Opublikowano

Czekam na wyniki - wybaczcie ale nie chciałbym przegrać z innymi bo to by był śmiech na sali - jest inny powód dla którego mógłbym przegrać ale powiem o nim dopiero po rozstrzygnięciu.

 

 

Masz bardzo duże mniemanie o sobie. Chyba masz za dużo kompleksów w realnym życiu. Wrzuć na luz, to tylko konkurs.

Opublikowano

@up hahah;D

 

Jako iż nikt do tej pory (prócz duds) nie wspomniał , że konkurs trwa do 0:00 to przypominam :] .

Wysyłajcie nagrania !;p

1318193140-U391680.png

 

Zbieram minusiki:)

Opublikowano

Niestety tekst posiada sporo błędów. To co zaznaczacie kolorem, w tym wypadku chyba nie wszystko ma być zaznaczone, bo wychodzi nie logicznie. Niektóre zdania nie mają sensu, no ale nic, tak jak było napisane tak nagrałem. Nie bawiłem się w jakieś poprawianie czy redagowanie, bo od tego macie praktycznie cały Media Team.

 

Kliknij tutaj !

 

 

Pozdr, Seldek.

Jakbym lektora słuchał na polaku...

Najs.

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

Czekam na wyniki - wybaczcie ale nie chciałbym przegrać z innymi bo to by był śmiech na sali - jest inny powód dla którego mógłbym przegrać ale powiem o nim dopiero po rozstrzygnięciu.

 

Aż taki zajebisty jesteś ?:)

card.png

Opublikowano

Jak przegra z Seldkiem, to będzie płakał, że ten wygrał po koleżeńsku. Biedny, mały człowiek.

Widzę że ty również jesteś bardzo pewny siebie.

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

Ok działa :D

 

http://maniek1278.wrzuta.pl/audio/9sWx6nzb6Jn/m_niek_dla_mpcforum

 

M@niek no spoko czytasz ;D

ale chyba nagrywałeś to kamerka, bo coś Ci bzyczy ;D

jeśli mikro to założył/ zdjął byś tłumik xD

 

"cegus" ;D

 

głosuję na milozone

Opublikowano

M@niek no spoko czytasz ;D

ale chyba nagrywałeś to kamerka, bo coś Ci bzyczy ;D

jeśli mikro to założył/ zdjął byś tłumik xD

 

"cegus" ;D

 

głosuję na milozone

 

 

Ja tam bzyczenia nie słyszę, ale ok :D

Nie mam tłumika, rozwalił się już dawno.

 

Masz jakieś zastrzeżenia ? xD

Historia stworzenia Mańka


27.08.2009 Moderator War Rock


08.01.2011 Global Moderator


03.05.2012 Administrator


 


Now Elita

Opublikowano

jakbym śmiał ;)

 

chodzi mi o ten szum w tle.

Opublikowano

Po raz kolejny piszę , że tutaj dodajemy nagrania , a nie oceniamy i piszemy kto wygra! (Słowa duds.)

 

Jako iż ona na urlopie to ja to piszę ;]

 

// nie jestem na urlopie, ludzie. -.-

1318193140-U391680.png

 

Zbieram minusiki:)

Opublikowano

Rozumiem, że nasze głosy ( nie przeczytane recki, tylko " zdecydowanie Seldek" itp") nie wpływają na wynik konkursu?

 

Btw.

 

Seldek <3

 

milozone za szybko czyta i ciągle tym samym akcentem, któy jest dziwny o.O

09071535498836998897.png

Opublikowano

Rozumiem, że nasze głosy ( nie przeczytane recki, tylko " zdecydowanie Seldek" itp") nie wpływają na wynik konkursu?

 

Btw.

 

Seldek <3

 

milozone za szybko czyta i ciągle tym samym akcentem, któy jest dziwny o.O

Skoro uważasz że twój się nie liczy nie ma sprawy :)

 

 

Mi się podobał maniek na przykład.

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano
Rozumiem, że nasze głosy ( nie przeczytane recki, tylko " zdecydowanie Seldek" itp") nie wpływają na wynik konkursu?

 

Nie, to my będziemy decydować ;)

card.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...