Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konkurs Mmt - Wygraj Słuchawki Firmy Sony!


dudsonowa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam pytanie czy w konkursie tylko mezczyzni moga wziąć udzial czy dziewczyny tez?

 

Płeć nie ma znaczenia.

1321896841-U198706.png

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

barycz@ Termin upływa z dniem 05.02.2011r :D A nie jutro xD W sobotę wszystko się okaże xD

Oczywiście, że tak, ale nie które sformułowania ci nie wyszły :)

 

Dlatego najpierw do czytania trzeba się przygotować, a nie jechać na żywca. To zwykła literówka.

 

Termin przedłużony do 5 lutego.

 

:)

1321371703-U173186.png

Sygnatura by SiemaHeniu

 

Mój Profil

Opublikowano

@Wiśniowy

Nie mylę, to działanie zamierzone...duds pisała, że nie trzeba zwięzło trzymać się tekstu wystarczy zachować sens ;]

 

@SupaFly

Pisała wczoraj, że termin upływa za 3 dni o,O

1365339323-U58387.png

By Valky <3

Opublikowano

Konkurs trwa do jutra, dokładnie do godziny 00.00.

Po weekendzie konkurs zostanie rozstrzygnięty. ' )

1321896841-U198706.png

Opublikowano

Cholera, zupełnie zapomniałem że miałem to nagrać.

Wracam jutro i się za to biorę.

 

Widzę, że coraz więcej prac trafiło na konkurs, super :)

Historia stworzenia Mańka


27.08.2009 Moderator War Rock


08.01.2011 Global Moderator


03.05.2012 Administrator


 


Now Elita

Opublikowano

Proszę bardzo !

Nagranie V.3!

http://w592.wrzuta.pl/audio/7mw0YXfIy9N/dawidek00_vol._3_konkurs_mmt

 

Ostateczne nagranie! Mikrofon z naprawy przyszedł ;d .

 

 

Szczęścia !!

:D

Mam 12 lat , mam nadzieję , że to jak nagrałem to nagranie czy się jakoś pomylę to komentarze typu : "Ile ty dziecko masz lat?" "Noob" "Lamus" bedą zbędne lub po prostu ich nie będzie.

1318193140-U391680.png

 

Zbieram minusiki:)

Opublikowano

@Up o boże tego się słuchać nie da coś ci trzeszczy i krzyczysz . i Głos powinien być po mutacji ;]

1369851372-U355713.png

by Regman

Opublikowano

Proszę bardzo !

Nagranie V.3!

http://w592.wrzuta.pl/audio/7mw0YXfIy9N/dawidek00_vol._3_konkurs_mmt

 

Ostateczne nagranie! Mikrofon z naprawy przyszedł ;d .

 

 

Szczęścia !!

:D

Mam 12 lat , mam nadzieję , że to jak nagrałem to nagranie czy się jakoś pomylę to komentarze typu : "Ile ty dziecko masz lat?" "Noob" "Lamus" bedą zbędne lub po prostu ich nie będzie.

 

Ja mam 13 lat, a jestem już prawie po mutacji. Głos masz jak małe dziecko i po co spamujesz dodając już 3, wcale nie lepszą odsłonę nagrania?

 

Daję Ci góra 1% szans, że dostaniesz się do MMT jako lektor.

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Opublikowano

@up

 

Nie jesteście od oceniania innych ludzie...

Nagrajcie swoje wstawcie i przestańcie spamować. Bo zamknąć temat i odwołać konkurs jest bardzo łatwo, dlatego trochę kultury ludzie.

 

Jeśli ktoś ma tylko do powiedzenia "Twój głos jest chujowy" niech zaraz stąd wyjdzie.

1321896841-U198706.png

Opublikowano

Przypominam, że termin upływa za 3 dni. ; )

 

Do której godz?

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

00.00 godzina.

 

Zaraz wrzuce swoje. Bd edit.

 

@Edit

 

http://wisniowympc.wrzuta.pl/audio/1nLN7LqVQgv/wisniowy_-_wisnia

 

Zaraz bd dostępne.

 

Sorki za błędy. Jestem po treningu zmęczony, zatkany nos ;>

09071535498836998897.png

Opublikowano

Wiśniowy - Albo moje słuchawki to dupa albo takie nagranie ciche,

 

milozone - The best, żeby nie było to ja tego zioma poleciłem :P

 

 

Jeżeli w Twoim temacie znalazła się trafna odpowiedź oznacz ten post klikając "Oznacz jako rozwiązany"

Aby docenić pomoc użytkowników którzy starali się rozwiązać Twój problem kliknij "Lubię to"

Przed założeniem nowego tematu upewnij się że robisz to w "Odpowiednim Dziale"

Opublikowano

@milozone

 

Jak to Twoje nagranie to jesteś kox <3. Ze wszystkich najbardziej mi się spodobało :)

1358809676-U384748.png

Opublikowano

Tak - to moje ;-) Zainteresowanych zapraszam na ts'a na sprawdzenie ;p xxxx - tam macie IP

 

// bez linków proszę.

 

 

Jedyny głosowy komunikator na jakim można mnie złapać to TS. Więc - kto nie jest pewny pisać na priv po dane.

08809646435848097493.png

Opublikowano

Niestety tekst posiada sporo błędów. To co zaznaczacie kolorem, w tym wypadku chyba nie wszystko ma być zaznaczone, bo wychodzi nie logicznie. Niektóre zdania nie mają sensu, no ale nic, tak jak było napisane tak nagrałem. Nie bawiłem się w jakieś poprawianie czy redagowanie, bo od tego macie praktycznie cały Media Team.

 

Kliknij tutaj !

 

 

Pozdr, Seldek.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...