Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] (Pl) Wierzchowce - Działające W 100%


Pastor.Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Niebieska, musisz użyć klienta 2010 i ClientHelpera z tematu poniżej!!

http://www.mpcforum.pl/topic/282498-download-clienthelper-2010-najnowszy/page__gopid__1960319#entry1960319

Jeśli masz starszego to ci nie zadziała (bicie z wierzchowców cienia i lodowego lwa!)

235761444056892195480.gif

  • Odpowiedzi 226
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Oto mój quest jak by ktoś chciał.

 

quest mounty begin

state start begin

when 71125.use begin

horse.set_level(30)

pc.mount(20113, 60*15)

horse.ride(20113)

pc.remove_item(71125, 0)

end

end

end

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

mi tam działa w 70%

quest wszystko ok

jeździć można jak najbardziej

lecz bić tylko ze standardowych wierzchowców

 

Może dlatego że na plikach serwerowych z 2010r

 

Oczywiście +

Kończę z MPCforum!!!

 

 

BYroboMt2 DEDYK

Badar?? HaHa!!!!

Opublikowano

@robo112, musisz użyć klienta 2010 i ClientHelpera z tematu poniżej!!

http://www.mpcforum.pl/topic/282498-download-clienthelper-2010-najnowszy/page__gopid__1960319#entry1960319

Jeśli masz starszego to ci nie zadziała (bicie z wierzchowców cienia i lodowego lwa!)

235761444056892195480.gif

Opublikowano

Na moim privku działa leci + ;).

Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki, jakie niesie nam los.

Co sprawia, że człowiek zaczyna nienawidzić sam siebie? Może tchórzostwo. Albo nieodłączny strach przed popełnianiem błędów, przed robieniem nie tego, czego inni oczekują.

Świat straconych marzeń, czyli koszmar rzeczywistości.

/Drugi dzień na forum 13.02.2011 i topka :) -

Opublikowano

Query mi nie działają :

38514525.png

Taki coś wyświetla mi się, gdy je dodaje. Mógłby ktoś pomóc ? Query nie działają tylko na wierzchowce. Na pieczęcie działają bez zarzutów :)

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

naprawcie tabele

w ssh wpiszcie - /etc/rc.d/netif restart

odświeżcie tabele

player>PPM>console

wklejacie zapytania

enter i dziękuje ;)

235761444056892195480.gif

Opublikowano

Albo nazwy tabel się nie pokrywają (pliki 2010 czy rain?), albo masz już te rekordy ...

 

Pastro a co poradzisz na mój problem(ik)?

 

 

 

 

 

Opublikowano

wszystkie modela sa ok, dzik wilk tygrys i lew sa ok, ale w bialym nie mozna bic i w zadnym cienia.

   Server File Metin2 PL : ) - Klient testowy .de


PL(source) - game, db , questy itd


image.png

Opublikowano

@UP

 

http://www.mpcforum.pl/topic/282498-download-clienthelper-2010-najnowszy/page__view__findpost__p__1958197__fromsearch__1

Opublikowano

zrobiłem jak trzeba wgrałem questa mimo to nie działa mi quest na przywołanie ;x + nie widzę wierzchowców cienia ;x

 

 

 

 

 

 

@down mój błąd zapomniałem dodać wpisów do pakera i dzięki za tego questa łap +

 

@edit jednak nie działa ;x lodowe i cienia ;x jeśli ci to pomoże coś to wygląda tak jak bym na niego wszedł i od razu zszedł a przywołując go normalnie przez /m też nie widzę.

Opublikowano

@UP

Wgraj tego questa :

http://wklej.org/id/466933/

Pamiętaj nadać prawa 07777!

Zastosuj się do tego tutka :

http://www.mpcforum.pl/topic/163124-tutwgrywanie-questow-na-serwer/

(punkt 4 poradnika)

Jak już zrobisz reboot'a i wejdziesz do gry wpisz komendę "/reload q" i musi działać.

A co do tego że nie widzisz wierzchowców Cienia hmmm pomyśle i dam edita :)

Opublikowano

jesli nie widac, to zle dodaliscie do npclist.txt

   Server File Metin2 PL : ) - Klient testowy .de


PL(source) - game, db , questy itd


image.png

Opublikowano

Wierchowce dzialaja pieczecie dzialaja ale tylko dla wierzchowcow cienia i lodowego lwa. Dla tych zwyklych nie dzialaja.

This is who I am, this is what the world made me

I don't give a fuck whether you love me or hate me.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...