Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] (Pl) Wierzchowce - Działające W 100%


Pastor.Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kur**.. mam problem z pakowanie...

 

taki blad wyskakuje:

 

The file "depack\ymir work\npc\lion\lion2.dds" doesn't exists..

 

-.-

  • Odpowiedzi 226
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ur**.. mam problem z pakowanie...

 

taki blad wyskakuje:

 

The file "depack\ymir work\npc\lion\lion2.dds" doesn't exists..

 

-.-

Opublikowano

kur.. mam problem z pakowaniem...

 

taki blad wyskakuje:

 

The file "depack\ymir work\npc\lion\lion2.dds" doesn't exists..

 

-.-

Opublikowano

@up

 

to do mnie? tak nawiasem.. jaki carlos?

 

ale jak nie ma takiego pliku.. jak postorek podał takie wpisy? sorki, ale od nie dawna robię privy.. od jakiegoś tygodnia. i wpisy nie działają.

Opublikowano

The file "depack\ymir work\npc\lion\lion2.dds" doesn't exists.

 

Zapewne masz folder pliki wypakowane w folderze Source wiec musisz zmienic depack na Source

athlonsygnaturka.png

Opublikowano

własnie zmienilem all depack na source i dalej tak samo.. tylko potem pisze:

 

The file "Source\ymir work\npc\lion\lion2.dds" doesn't exists.

Opublikowano

W tej paczce brak jest bliku lion2.dds. Ściągnij gotową paczke npc (nie jestem pewien czy ten plik tam jest, jesli musisz go znaleźć na własną rękę), która jest w pierwszym temacie i skopiuj stamtąd potrzebne pliki

Opublikowano

Więc tak:

 

Pliki:

 

99643496925950728695.png

 

wrzucam do :

 

 

NPC>ymir work>npc

 

wrzucam te pliki tu i..

 

wpisy robię tak:

 

otwieram npc.xml notepadem + i na samym końcu wklejam wpisy:

 

 

tak to wygląda:

 

 

61072168748882970874.png

 

 

 

07105983182723966787.png

 

 

zobaczcie w spoilerach..

 

i zapisuje czyli...

 

 

potem plik NPC.xml na m2 przeciagam

 

i takie cos wyskakuje:

 

57608429882838637370.png

 

 

 

czekam na pomoc !

Opublikowano

Więc tak:

 

Pliki:

 

99643496925950728695.png

 

wrzucam do :

 

 

NPC>ymir work>npc

 

wrzucam te pliki tu i..

 

wpisy robię tak:

 

otwieram npc.xml notepadem + i na samym końcu wklejam wpisy:

 

 

tak to wygląda:

 

 

61072168748882970874.png

 

 

 

07105983182723966787.png

 

 

zobaczcie w spoilerach..

 

i zapisuje czyli...

 

 

potem plik NPC.xml na m2 przeciagam

 

i takie cos wyskakuje:

 

57608429882838637370.png

 

 

 

czekam na pomoc !

Opublikowano

Więc tak:

 

Pliki:

 

99643496925950728695.png

 

wrzucam do :

 

 

NPC>ymir work>npc

 

wrzucam te pliki tu i..

 

wpisy robię tak:

 

otwieram npc.xml notepadem + i na samym końcu wklejam wpisy:

 

 

tak to wygląda:

 

 

61072168748882970874.png

 

 

 

07105983182723966787.png

 

 

zobaczcie w spoilerach..

 

i zapisuje czyli...

 

 

potem plik NPC.xml na m2 przeciagam

 

i takie cos wyskakuje:

 

57608429882838637370.png

 

 

 

czekam na pomoc !

Opublikowano

guru się odezwał.. myslisz ze jestem głupi???????????

 

robilem tak i wyskakuje:

 

0 occurences were replaced.

 

 

to mi je zamien jak umiesz -.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...