Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ss] Rozmowa Z Gm Podczas Botowania


asdasdq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lol gm ma conajmniej 10lat:)

21c85ye.gif

Sygnatura by RajuPOL zakaz kopiowania!

 

-Masz coś do mnie?

Nie!

-Daj mi -!

Nie!

-Oj to będzie wpierdol!

No ok ok już daje!

 

Jeżeli nie dasz mi - odwiedzę cie w domu więc zacznij się bać;D

 

Jeżeli dasz mi - odwdzięcze się tak samo:)

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@asdasq mnie też pytał w co sie zmienił jednak tego nie widziałem

radze patrzeć na to co sie dzieje jak jedziemy na FB

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

@asdasq mnie też pytał w co sie zmienił jednak tego nie widziałem

radze patrzeć na to co sie dzieje jak jedziemy na FB

 

 

jak jedziesz na Fb to chyba po to ,żeby niepatrzeć co sie dzieje:P chyba ,że Ty właczasz i siedzisz i sie patrzysz tyle godzin:P

1363095337-U286162.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

po tej rozmowie widać że jesteśćie bardzo kompetentni ;]

COLLECT ONLY -

plakat31.jpg

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1906 !

Nie mów mi że jest lepiej widzę jak się tutaj gra...:(

Opublikowano

ładny gornik z ciebie kurwa -_-

 

warna mu dajcie i po bulu..

Sa dni kiedy widać to jak na dłoni ..... . Magik , Fokus , Rahim > Paktofonika :)

 

 

jebni + jak ci pomogłem . jak nie jebni minus . jezeli minusujesz/plusujesz bez mózgu lepiej odłącz kabel neo ;].

Opublikowano

BlooDeks ja też miałem podobną sytuacje tylko nie wiedziałem w co się zamienił ;D

Oczywiście ban, ale nie na głównego chara ;*

Też pozdrawiam z monastyru Ipse,Latis :P

Ponieważ nie zbanują mi głównego konta <haha>

Pewnie GM odwiedza to forum i może to przeczyta więc pozdro ;D

A co do twojego przypadku to czysty fuks :D

A Gm to jakieś dziecko, kogo teraz przyjmują do teamu.

1356721310-U739101.png

Opublikowano

wyślij to do Supporta ^^ długo sie GM'em nie pobawi. :)

 

Chyba że jak

 

@UP ileś tam xD

 

może dostał passy od brata i sie cwaniaczy ^^ . ;]

 

już teraz wiem co mówić żeby bana nie dostać. ;p :huh:

JEŻELI POMOGE DAJ + TO NIE GRYZIE

 

 

 

50Post - Mission Completed

100Post - Mission Completed

150Post - Mission Unterminated

Opublikowano

Hah niezły gm jeszcze lepsze teksty które do ciebie wałił + dla ciebie

lechsyg_hhqqnsr.jpg

 

  • Daj Plusika add.png a zrobie to samo ;]
  • Zapraszam na Serwer ElandosMT2 !
  • userbarcopy.png

Opublikowano

Powiązane konta / nazwy postaci:[GM]Gardanta

 

Opis problemu: Gamemaster zaczął mnie obrażać dowody pokaże na screenach

 

Dodatkowe informacje (opcjonalnie):

może i używałem fishbota lecz to nie znaczy

ze gm może mnie poniżać

 

Proszę dołączyć zrzuty ekranu w załączniku / linki do plików z obrazkami

tutaj 2 ssy

zobaczymy co napiszą bd was informować ;]

 

Odpowiedź

 

Odpowiedź od: Santonia 2011-02-15 09:58:28

Witaj sasox,

 

"zal mi takich ludzi" to raczej objaw współczucia - a trudno współczucie zaliczyć obrazy.

No ale sprawiedliwości stała się zadość i jednak otrzymałeś blokadę :-)

 

Z poważaniem

Santonia

Team Manager

Xx_Szluga_xX.png
Opublikowano

hahaha :D wszyscy mówili, że wyleci z teamu, a sam dostałeś bana ;] widać , że nie potrafisz rozróżniać zdań ^ ^ ale to było bardzo mądre zdanie :

może i używałem fishbota lecz to nie znaczy

ze gm może mnie poniżać

 

Brawo dla tego Pana xD xD xD xD xD xD

haha :D ale inteligencja , odrazu napisz nazwę glównego chara, i e-mail ;]]

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Opublikowano

Kulturalna rozmowa na poziomie ^ ^

Nie popieram hacków/botów itp. za nielegalne oprogramowania powinny być bany na IP/hosta :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...