Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Nie Stracić Doświadczenia !


diablo660

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To działa na tej samej zasadzie co Rozpocznij Tutaj... przed logiem postać sama "wstaje" i wtedy można zobaczyć, czy straciliśmy.

Opublikowano

To nie działa tak że na 100% nie stracisz expa, jest większa szansa niż " rozpocznij tutaj " ale nie 100%........

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

Opublikowano

Doblo a DT? :)

 

Jak sposób działa to nawet dobrze ale na dt i tak i tak nie przydatne.

W GRZE NICK JERNEY LUB JOHNMCCLANE

Opublikowano

Przedstawiam wam sposób jak nie stracić doświadczenia po dednieciu !!!!!

 

 

Pisze krotko i na temat nie bede za duzo się rozpisywal :D

*Gdy dedniesz w prawym dolnym rogu masz Taki obrazeczek z Trybikami

 

*Masz do wybory wyloguj , zmien postać , Wyjdz z gry

*Wybierz Zmień Postać :)

*Wybierz ją jeszcze raz

* Gdy sie zalogujesz z radością spojzysz na doswiadczenie ktore wyexpilem jescze zanim umarles

 

 

Sposób Spradzony By diablo660 :D

 

No może raz na 40 razy stracisz ale 99,8 ze nie stracisz

 

 

 

 

Dlaczego Tak to działa ?

 

Ponieważ gdy masz nieraz laga to dedniesz i cie lognie i wtedy zeby bylo sprawiedliwe Metin2 Team Zrobili że jest badzo mała szansa , że stracisz doświadczenie !!!!

 

Sposób sprawdzony wiec licze na minusy

 

Prosze o zdjecie 5 % :(

to ci nic nie daje :) to nie jest zaden sposob :) i tak zabiera i tak :P wiec minus :P

Opublikowano

sposob wyglada na prosty i ciekawy ale obecnie uwazam ze najlepszy sopob to te medale

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

To nie działa... wiem, bo jak expiłem od 70 do 75 zginąłem ze 100 razy, a exp tym "sposobem" spadł niemalże przy każdej próbie wstania.

DAWAC MINUSAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Opublikowano

Tak jak wyżej pisali to jest losowe ... to jest to samo jakbyś tak dał rozpocznij tutaj , a Loth tak robił , żeby nie musiał czekać na skille

Opublikowano

Nie wiem czemu ale mi jescze ani razu nie zabralo expa jak takim sposobem wstawalem a jak rozpocznij tutaj to czesto trace :/

 

Mówie wam coś w tym jest :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...