Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Nie Stracić Doświadczenia !


diablo660

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam wam sposób jak nie stracić doświadczenia po dednieciu !!!!!

 

 

Pisze krotko i na temat nie bede za duzo się rozpisywal :D

*Gdy dedniesz w prawym dolnym rogu masz Taki obrazeczek z Trybikami

 

*Masz do wybory wyloguj , zmien postać , Wyjdz z gry

*Wybierz Zmień Postać :)

*Wybierz ją jeszcze raz

* Gdy sie zalogujesz z radością spojzysz na doswiadczenie ktore wyexpilem jescze zanim umarles

 

 

Sposób Spradzony By diablo660 :D

 

No może raz na 40 razy stracisz ale 99,8 ze nie stracisz

 

 

 

 

Dlaczego Tak to działa ?

 

Ponieważ gdy masz nieraz laga to dedniesz i cie lognie i wtedy zeby bylo sprawiedliwe Metin2 Team Zrobili że jest badzo mała szansa , że stracisz doświadczenie !!!!

 

Sposób sprawdzony wiec licze na minusy

 

Prosze o zdjecie 5 % :(

Opublikowano

lub uzyjesz przedmiotu z is medal smoka

lub otwierac szkaty blasku ja otwierałem kiedys na s4 200szkat to miałem ponad 250tych medali z jednej szkaty moze 10dropnac wiec mam tego w chu**

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Sprawdzony w 100% !!!

 

Poco kupować cos z IS jak mozesz zrobić ta sztuczke

 

Jak pomoglem prosze o - - - Minusy

 

A w mieście nie warto rozpoczynac bo gdy jestes w V2 na szponach to ile trzeba lazic zeby dosc spowrotem na szpony :)

Opublikowano

Przetestowałem ten sposób na privie jakiś czas temu. Umarłem 20 razy z czego 7 razy straciłem doświadczenie, czyli moim zdaniem sposób się nie sprawdza.

Opublikowano

Wiedziałem , ale noobkom sie przyda :D

masz plusa :D osobiscie wole tego nie praktykować :D

65994253024037513199.png

nie wolno mieć odnośników w sygnie do yt

Opublikowano

Widać że oglądałeś filmiki Lotha, on tak samo robił. Wiedział już to dawno.

@Topic No niektórym się przyda. Ale raczej już prawie każdy wie o tym.

Sygnatura by

AdamS12

Każdy dodatkowy + mi się przyda, więc bądź pomocny i daj +. To nic nie kosztuje.

 

Tutorial Jak zrobić spolszczenie

Opublikowano

Nie działa to na 10 razy straciłem 4 razy na 57 lvlu...

Po 2 jak jesteś w dt to logiczne że jak zmienisz postać to cie wywali więc moim zdaniem nie przydatne ;)

 

@ Up Loth zmieniał postać dlatego że jak wstanie od razu to się na niego cały resp z metka żuci a jak zmieni postać to może wybić je pojedynczo...

cooltext459401035.gif

cooltext459401348.gif

Opublikowano

Przydatne Przydatne ...

 

Nie ogladalem zadnych filmikow sam na to wpadlem :/

 

Sposób by diablo660

 

Może wy tez juz o tym sie domyslaliscie :) :)

Opublikowano

To ja poinformuje (i ile jeszcze nie poinformowano) ze ten sposob juz nie dziala na PL.

Po Na pol sekundy przed zmiana postaci cofa wam expa. Przynajmniej na 70+.

Pozdrawiam!

OMG.TECZA!

Opublikowano

Ta ja też myślałem że to działa ale tak zawsze robiłem i normalnie traciłem doświadczenie tak samo jak bym dał rozpocznij tutaj

Opublikowano

Wcale ten sposób nie działa .

Mam 70+ lvl na plu i jak dedam na szponach - czasami wezme te 2 grupki za dużo :) to jak biore zmien postać to traci expa.

Nie ma na to sposobu.

Chyba , że medale itp.

Piszę poprawnie po Polsku.

Jeśli pomogłem daj - ; d

Jestem na MPC dłużej niż niektórzy KidModzi itp.

Po prostu nie poszczę , a nie wiem za co mam te % ( 25 )

Opublikowano

lub uzyjesz przedmiotu z is medal smoka

lub otwierac szkaty blasku ja otwierałem kiedys na s4 200szkat to miałem ponad 250tych medali z jednej szkaty moze 10dropnac wiec mam tego w chu**

Na strate expa sa lzy bogini nie te medale :)

:)
Opublikowano

To nie prawda. To jest szczescie i relog nic nie robi bo przy denerwujacym expie w v2 tez tak robilem i gowno trzebabylo popierdzielac od poczatku . Niestety ale to jeset losowe.

wakow9.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...