Skocz do zawartości

Nx Bug..

MetalMan01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Ostatnio trochę głośno jest o tym bugu na nx w niemczech...

Może ktoś wyjaśnić o co w tym biega bo może przy okazji jak bd w niemczech to bym kupił tą kartę (starter)...

Wiem że na dayo pay jestjakiś bug na karte ale nie wiem jakiego operatora i na czym to polega oraz jak to zrobić...

Sprzedam sprzęt muzyczny!! (Dystrybutor "Beskidzkie Centrum Muzyczne" oraz mogę pomóc w wyborze instrumentu/sprzętu..;])dlametalav2.png

Skąd mamy to wiedzieć? Jakbyśmy wiedzieli czy w Orange działa to byśmy napisali... Trzeba spróbować ;)

sygnanampc2.png

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę !

Witam...

Ostatnio trochę głośno jest o tym bugu na nx w niemczech...

Może ktoś wyjaśnić o co w tym biega bo może przy okazji jak bd w niemczech to bym kupił tą kartę (starter)...

Wiem że na dayo pay jestjakiś bug na karte ale nie wiem jakiego operatora i na czym to polega oraz jak to zrobić...

Moj kolega uzywal foli aluminiowej zeby gubic zasieg, lecz nie zawsze sie udawalo. Najlepiej jest jak sie mieszka w bloku. Idziesz do piwnicy i wysylasz eski

Moj kolega uzywal foli aluminiowej zeby gubic zasieg, lecz nie zawsze sie udawalo. Najlepiej jest jak sie mieszka w bloku. Idziesz do piwnicy i wysylasz eski

W telefonii 3 generacji nie zgubisz zasięgu nawet jak schowasz się w piwnicy ....

Myślisz iż nie próbowałem ?

Po prostu Fail

Testowałem również na trybie samolotowym ale to już całkowita klapa ponieważ nic nie można wysłać.

9368_gold.png

Chodźcie do mnie na działkę :P

Tam to trzeba godzinę jednej kreski zasięgu szukać i tylko mały wiaterek i już nie masz :D

sygnanampc2.png

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę !

Widzicie teraz jest jednak problem taki iż w niemczech nie kupisz startera od tak sobie jak u nas,

tam aby kupić taki starter trzeba się rejestrować itp, więc mają twoje dane, chyba że na lewo zakombinujesz jakiś lub ukradniesz komuś telefon

a jest o tym głośno bo teraz jest już po wszystkim, nie można już tak robić i to naprawiono, po za tym trzeba się rejestrować kupując starter, a ten można dostać tylko w sklepach z licencją (ogromne w stylu reala)

w PL był bug na nx w simplusie, ogólnie na wszystkie płatności z telefonem, ale go zlikwidowano (sam troszkę korzystałem)

@omek jak masz starszy phon to włączasz tryb samolotowy i napierdzielasz SMSy a wszystkie zostaną naraz wysłane po wyłączeniu trybu

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Widzicie teraz jest jednak problem taki iż w niemczech nie kupisz startera od tak sobie jak u nas,

tam aby kupić taki starter trzeba się rejestrować itp, więc mają twoje dane, chyba że na lewo zakombinujesz jakiś lub ukradniesz komuś telefon

a jest o tym głośno bo teraz jest już po wszystkim, nie można już tak robić i to naprawiono, po za tym trzeba się rejestrować kupując starter, a ten można dostać tylko w sklepach z licencją (ogromne w stylu reala)

w PL był bug na nx w simplusie, ogólnie na wszystkie płatności z telefonem, ale go zlikwidowano (sam troszkę korzystałem)

@omek jak masz starszy phon to włączasz tryb samolotowy i napierdzielasz SMSy a wszystkie zostaną naraz wysłane po wyłączeniu trybu

Stary model telefonu, czy starą usługę?

sygnanampc2.png

Moim zdaniem to nie zadziała bo jescze nie daj boże ci policja do chaty wejdzie ...

No jeżeli masz zarejestrowany telefon to jest taka możliwość ale jeżeli masz zwykły telefon na kartę nie będący na umowie oraz nowy starter który łamiesz na czytniku po wykonaniu przekrętu nie ma szans .

9368_gold.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Nx Bug..   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...