Skocz do zawartości

Dostalem Banna Bo Hakker Byl W Romie Ze Mna W Black Lungu

KarimBenzema9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jakies pol godziny temu gralem BL i w 10 rundzie zaczelo wywalac wszystkuch ze serwa. (Gral hakker ale ja nie mialem hackow). Pojawil sie zloty komunikat ze Hammer wywalil kogos i ze ja bd nastepny! Za sec wywalilo mnie i jak chcialem znowu wlaczyc mialem juz banna! Jak to mozliwe? Sa szanse ze odzyskam konto? to screen: http://img42.imageshack.us/i/combatk.png/

Nick: Llorente9

Dostałeś bana na perma, za granie za hackiem w roomie jest ban na 15 dni, a ty dostałeś na perma, napewno nie używałeś moda lub hacka??

Jeśli niczego nie miałeś to napisz do nexona odwołanie

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

mowie ze nie mialem hackow! Szkoda byloby mi konta.... Napisze odwolanie moze to pomoze. No i jak on wchodzi to akurat go nie kickowalem bo inni nie chcieli to co sam mialem zrobic? Sam bym wylecial z pokoju a mialem troche nabite juz wiec szkoda byloby wyjsc;/

ty sie martwisz o to ze miales troche nabite <_< sam potwierdziles ze go nie kikales bo sie bales ze sam wylecisz <_< i juz teraz wiesz jak GM to uznal . . . :)

ze to twoj znajomy i z nim grasz dlatego banikow polecialo wiecej B)

wiec co najlepiej napisac???;p jak go mialem kocknac jak inny nie chcieli? Co z tego ze dam f5 i go spr zbanowac jak inni go nie wywala bo chca miec dynamit?;D A maja banna i ja tez mam;/ Nie mowie ze jestem swiety i mi to nie pasowalo ale wole np expa miec niz gowno warty dynamit... Wiec w BL na reke to mi nie bylo. A maski z CF mialem jeszcze na 8 dni bo praktycznie raz dziennie przechodzilem a jak sie udalo to kilka razy no niezle wymiatalem w to;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Dostalem Banna Bo Hakker Byl W Romie Ze Mna W Black Lungu   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...