Skocz do zawartości

Tani Komputer = Czyzby Fejk ?.

kusiu67

Rekomendowane odpowiedzi

wtf fake jak nic o_0 ale chyba się skusze :D:D

@edit hahaha sprzedawca KITNET xddd

@edit 2 jednak nie kupie mam lepszy xdd troszkę lepszy.

Ale tak się zastanawiam może one są kradzione?

Bo kto by takie potwory sprzedawał, (bez OS) oczywiście za 1,1k? I mean WTF?!?!?

No ale po komentarzach to jestem "urzeknięty"

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

76561198014515809.png

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

hm...

w sumie...

sam procek umieszczony w zestawie chodzi po 380zl

ram 160zl

grafa z 250

dysk twardy 220

nagrywarka 70

i chujowy zasilacz 150zl

(to tylko ceny zaokrąglone)

razem daje nam okolo 1380, a komp kosztuje 1397zl

kradzione nie sa, koles pewnie hurtowo kupil bardzo dużą ilość czesci i teraz sprzedaje te kompy, tyle że tutaj niestety znowu nie mamy dokładnego opisu, ale jak ktoś sie zna to można sie domyśleć tego co nie jest podane

dla przecietnego czlowieka ktory nie zna sie na kompach a chce cos kupić do gier powiem, można brać, ale to jednak nie to samo co samemu złożyc.

pozatym nie zrażajcie sie negatywami nie ma allegrowicza który na 25tysiecy nie mial by negatywów

ja bym w tym zestawie zmienił zasilacz na np. firmy ocz 550w ktory kosztuje 290zl i karte graficzna.

zawsze tu bede, czy tego chcecie czy nie hahaha ;)

Większość negatywów ma za opóźnione paczki ;) 2K+ pozytywów co to jest to 30 negatywów ....

Moim zdaniem w tych czasach na allegro nie ma FAKE ;)

Po prostu części na koniec roku spadają kupują je za bezcen i składają takie składaki ;)

@D&G

Amd spoko procesory mam na dwóch kompach i nie narzekam ;)

@TOPIC

Opłaca się , patrz ile ludzi już kupiło ;) i Raczej nie bd żałowali taki sprzęt za taką kasę :)

Podzespoły dobrych firm

Sam mam kopa z allegro jakeiś 3 lata temu kupiłem za 600 zł chyba

Amd athlon x2 2,6 2gb ramu 300 gb dysk i wszystko śmiga ;)

@up, AMD są tańsze, tańsza siła robocza, ale to nie znaczy, że intel lepszy.

Jestem przeciwnikiem kupowania gotowych komputerów, od kiedy kolega kupił sobie "pro" kompa. Pochodził mu miesiąc, potem robili problemy z gwarancją.

Proponuję trochę pozbierać kasy i złożyć samemu / dać jakiemuś rzeczoznawcy.

Albo trzymaj tego kompa co masz i wymieniaj po kolei części.

Rób jak chcesz.

Pozdro.

u7zdc8-2.png

KURWA MAĆ ILE MOŻNA POWTARZAĆ WY ********************** ŻADEN KOMPUTER Z ALLEGRO NIE JEST DOBRY, TO TYLKO SZAJS, DOBRZE PROMOWANY, A SPALI SIĘ PO PÓŁ ROKU KURWA MAĆ ILE MOŻNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sam nie jestem zwolennikiem kompow z allegro ale przesadzasz...

down;

glupoty pierdolisz...

zawsze tu bede, czy tego chcecie czy nie hahaha ;)

Komentarze :

Niestety tak jak pisalem w mailu jestem zmuszony wystawic NEGATYW.Komputer doszedl 23 grudnia a pisal ze bedzie 21.Komputer nie posiada zadnych gwarancji oraz paragonu!!Pisalem i dzwonilem z prosba o przeslanie ale brak odpowiedzi.Oszust!Nie polecam!
Wszystko ok oprócz tego, że ułamana była wtyczka zasilająca dysk (dobrze że miałem przejściówkę). Ogólnie pozytyw.
Dobry Kontakt. Szybka Wysyłka. Jednak Windows nie był oryginalnie zapakowany. Niby nic jednak wydając 400zł chciałbym mieć pewność że jest nie używany a otwarte pudełko tej pewności nie daje. Mimo wszystko pozytyw. Pozdrawiam.
dostałem puche zgodną z opisem...ale nie było żadnych sterowników i oprogramowania umieszczonego w opisie aukcji...
1358177528-U70874.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Tani Komputer = Czyzby Fejk ?.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...