Skocz do zawartości

Dvd Mpcforum.Pl

Mlodyske

Dobry pomysł?  

36 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy to dobry pomys??

• Tak
      36
    • Nie
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Jako iż mamy nowy rok trzeba wejść w niego z buta i ruszyć z nowymi pomysłami. Jak sami wiecie zaczyna nas być tutaj więcej niż dzieci w Chinach dlatego wychodzę do was z inicjatywą stworzenia mega DVD naszego forum. W internecie jest masa ebooków, video tutoriali oraz innych poradników dzięki którym możemy zacząć swoją przygodę z programowaniem czy też cheatowaniem w danej gierce. Nasze DVD było by zbiorem wszystkiego co najlepsze i najbardziej użyteczne w jednym miejscu. To miało by na celu wprowadzenie zwykłego szarego użytkownika forum w świat programowania krok po kroku. Chodzi o to aby pokazać świat różnych języków programowania oraz zachęcić ludzi do tego aby rozwijali się w tym kierunku, ponieważ to forum miało takie założenie, a pomysły innych użytkowników trochę odbiegają od tego. Na wstępie chciałbym uświadomić was, że nie mam zamiaru robić badziewia w tydzień. Na ten projekt chcę poświęcić parę dobrych miesięcy aby zrobić coś naprawdę konkretnego. Mam nadzieję, że chłopaki z MPC Coders Team też zainteresują się tematem i mi w tym pomogą. Każdy użytkownik może pomóc nie stawiam tutaj żadnych ograniczeń co do rangi itp.

Teraz parę zdań na temat samej zawartości tego DVD. Chciałem aby było ono podzielone na rozdziały, dajmy na to:

1. Wprowadzenie

2. Zabezpieczenia oraz ich budowa

3. Piszemy naszego pierwszego bota

itd itp.

Moglibyśmy opisać zabezpieczenia w najpopularniejszych grach na naszym forum, umieścić poradniki które są aktualne. Jestem w pełni otwarty na wszelakie propozycje, zmiany oraz na współpracę z wami. Jeśli macie ciekawe pomysły które mogą urozmaicić ten projekt piszcie oraz dyskutujcie na ten temat. Na tą chwilę zamieszczam ankietę, ponieważ chcę poznać wasze zdanie na ten temat. Głosujcie, komentujcie i podajcie dalej swoim znajomym z MPC ;)

card.png

Pomysł jest dobry, ale... Na forum z 240k użytkowników można znaleźć tylko kilku potrafiących coś zrobić i kilkadziesiąt, którzy myślą, że potrafią. Nawet jak już się tych kilku znajdzie to raczej będzie ciężko ich utrzymać przy projekcie. Jeśli w jakikolwiek sposób mógłbym pomóc to jestem chętny.

Pomysł jest na prawdę godny uwagi, to nie ulega wątpliwości.

Jeśli nie boisz się podjąć tematu, to myślę, że coś z tego wyjdzie.

Ja też mogę zadeklarować swoją pomoc, bo projekt mi się podoba.

Historia stworzenia Mańka

27.08.2009 Moderator War Rock

08.01.2011 Global Moderator

03.05.2012 Administrator

Now Elita

Podstawowa sprawa - kto to kupi. No powiedzmy,że wydał bym pieniądze na to, kilku innych userów też. Ale rozprowadzenie, zakup płyt, opakowań i nadruku sporo kosztuje. Kolejna sprawa - dystrybucja. Odbiór własny u kokosza? Właściwie jestem za, bo mieszkam pod Wrocławiem <3. Ale ilu userów jest z Wrocka, czy nawet dolnego śląska?

Powiem tak. Jeśli ty (Mlody) zajął byś się tym i wyszło by z tego coś zajebistego, plan powinien wypalic.

Łohoho. :D

Chcesz kogoś nauczyć zabezpieczeń/ich przełamywania?

Naucz go asemblera. A potem daj mu wiedzę nt RE, którą zbiera się miesiące, a nawet lata. (przyswaja, uczy)

Zabezpieczenia w grach ciągle się zmieniają na coraz to bardziej wyrafinowane techniki, trudno będzie wprowadzić laika w świat zabezpieczeń podczas czytania jednego ebooka.

Poza tym, trzeba by przyjąć pewien język pisania, bo bardzo wielu użytkowników(może nawet większość) jest <14.

Temat jest bardzo rozległy, jednak dobrze by było w końcu mieć jakąś renomę nie tylko jako największe źródło czitów w Polsce.

W każdym razie jestem chętny do udziału w projekcie.

tylko teraz jest wybór

odrazu piszemy super ultra cheaty

albo

podstawy

wszystko ma swoje zalety i wady

do opcji nr 1

zalety

duzo osob kupi bo bedzie chciało napisać 1 raz cheata

wady

osoba nic się nie nauczy

wady i zalety opcji 2 będą przeciwnością opcji nr 1

lecz jeżeli ten projekt miał byc naprawdę profesjonalny to najlepsza by była opcja nr 2

Jack, lepsza będzie opcja pierwsza, bo większość nawet z zespołu moderacyjnego nie wie jak napisać działającego hacka do swojej ulubionej gry.

Może by dać tę pierwszą opcję oraz lekki posmak drugiej, np jak zrobić bota do jakiejś gry MMO co jest łatwiejsze niż "własny " hack i więcej się nauczą.

Albo zrobić dwie wersje tego całego DVD. normalną i rozszerzoną która zawierać będzie tajniki tworzenia hacków. I wiadomo będzie trochę droższa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Dvd Mpcforum.Pl   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...