Skocz do zawartości

[Pytanie] Bm Czy Healler - Pvp

Misiεk

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... ja bym zagrał szamanem tańsze eq i ku. I jeszcze może buffować :)

JEŚLI CI POMOGŁEM WEJDŹ TUTAJ

http://www.pajacyk.pl/ I KLIKNIJ W BRZUCH PAJACYKA, W TEN SPOSÓB NAKARMISZ GŁODNE DZIECI... A JEŚLI TO ZA MAŁO TO MOŻESZ MI DAĆ + I 5 NA KANALE... ALE PAMIĘTAJ GŁODNE DZIECI SĄ WAŻNIEJSZE NIŻ + I 5...

Konto YouTube: http://www.youtube.com/user/TheMrBoomGood

Człowiek rodzi się mądry, dopiero potem idzie do szkoły...

Na privach w pvp lepszy będzie raczej BM.

Na serwerach prywatnych ludzie mają duże dmg, a leczenie niedaje za dużo.

Tylko, że na tym serwerze będą bony jak na PLu ew. trochę większe (np. 3k hp itp.)

A podacie mi jakiś build? :)

Żeby ładnie w PVP szło i exp też całkiem całkiem. Zamierzam wbić minimalnie 75 lvl.

misiekg.png

created by duds.

Daj Minusa

Uniwersalny :

Ognisty Duch -> Mroczna Ochrona -> Mroczna Sfera -> Mroczne Uderzenie -> Ogniste Uderzenie / Duchowy Cios -> Duchowy Cios / Ogniste Uderzenie

Pod PvP

Mroczna Sfera - Ognisty Duch -> Mroczna Uderzenie -> Mroczna Ochrona -> Duchowy Cios / Ogniste Uderzenie -> Ogniste Uderzenie / Duchowy Cios

Pod Exp:

Ogniste Uderzenie -> Mroczna Ochrona -> Mroczne Uderzenie -> Duchowy Cios - Mroczna Sfera -> Ognisty Duch

Bron jednoreczna , Do PVP w broniach na 30/75 um na + , do PVM w broniach 30/75 sr na +

Status : 2:1 INT:WIT potem zręczność

Things have changed. Forever.

314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Dla helera musisz miec eq ktore troche trudno zdobyc ale ogolnie jest lepszy ma tanie ksiazki wiec szybko G dobijesz. a BM polecam bo nie potrzeba super pro eq do PVP ;]

KURRR... Który raz powtarzam?! Zamknijcie się z cenami KU. BĘDĘ GRAŁ NA PRIVIE!

Ognisty Duch -> Mroczna Ochrona -> Mroczna Sfera -> Mroczne Uderzenie -> Ogniste Uderzenie -> Duchowy Cios

A mój build jest dobry?

A jaka broń na 65 do expa? Bo do PVP to szpon.

misiekg.png

created by duds.

Daj Minusa

To może ten :s

Ogniste Uderzenie /Duchowy Cios /Mroczne Uderzenie /Mroczna Strefa /Mroczna Ochrona /Ognisty Duch

Najwyżej na 75lvl zmienisz na build pod PvP.

Broń to : rób nimfę na +8/9 z kd moba, kryta i przeszywki jeśli chodzi i exp.

Nimfa jest najszybsza z broni na 65 level, bojowy ma niewiele większe dmg na +7/8 a jest o 70% droższy.

Jak będziesz miał dużo kasy to doradzam bojowy +7,8,9 z kd +4 pod expa

A jak bardzo mało to fms'a średnie 30-40%

To może ten :s

Ogniste Uderzenie /Duchowy Cios /Mroczne Uderzenie /Mroczna Strefa /Mroczna Ochrona /Ognisty Duch

Najwyżej na 75lvl zmienisz na build pod PvP.

Broń to : rób nimfę na +8/9 z kd moba, kryta i przeszywki jeśli chodzi i exp.

Nimfa jest najszybsza z broni na 65 level, bojowy ma niewiele większe dmg na +7/8 a jest o 70% droższy.

Jak będziesz miał dużo kasy to doradzam bojowy +7,8,9 z kd +4 pod expa

A jak bardzo mało to fms'a średnie 30-40%

Tam będzie można zmienić tylko do 65. A mój build? Oceńcie. :<

Ognisty Duch > Mroczna Sfera > Mroczna Ochrona > Mroczne Uderzenie > Ogniste Uderzenie

misiekg.png

created by duds.

Daj Minusa

Oceńcie ten build

Ognisty Duch > Mroczna Sfera > Mroczna Ochrona > Mroczne Uderzenie > Ogniste Uderzenie

Wymieńcie plusy i minusy tego buildu.

Ognisty Duch na poczatek to samobójstwo, daj go na trzecie miejsce, ochrona na 3? nie przyjde sie na malym lvlu, daj ja na czwarte miejsce.

Mroczna Sfera - Mroczne Uderzenie - Duszek - Ochrona - Ogniste - (do expa) / Duchowy cios - (do pvp)

KOCHAM MINECRAFTA

Ognisty duch - Umiejętność typowa do PvP. W Red lesie na pewno się nie przyda.

Mroczna Sfera- umiejętność świetnie sprawująca się w PvP. Ma olbrzymi DMG, długi czas ładowania sprawia, że jest to raczej słaby skill do expienia.

Mroczna Ochrona- pod PvP i PvM . W red lesie też się nie sprawdzi bo zabiera dużo PE

mroczne uderzenie- Uniwersalna umiejętność dla BMa . Krótki czas ładowania . PvP&PvM

Ogniste uderzenie - Najlepsza umiejętność Sury BM do expienia

Build bardziej pod PvP

Również gram na hardzie, i mając dokonać wyboru wziąłbym BM-a. Rozwój już ktoś podał, to nie będę się rozpisywał.

Jednak pragnę dodać, żę osobiście gram mentalem, i w pvp to jest naprawdę siła;] Co prawda potrzeba dobrego eq, ale satysfakcja jest ogromna. Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszam na PW;d

PvP&PvM

1. Ogniste Uderzenie

2. Mroczna Sfera

3. Mroczne Uderzenie

4. Duchowy Cios

5. Mroczna Ochrona

6. Ognisty Duch

Build ten jest universalnym buildem sury BM, sprawdza sie on zarowno w expie jak i w pojedynkach. Mroczne uderzenie to najbardziej uniwersalny skill BM'a gdyz jest dobry do wszystkiego, Sfera mimo czasu ladowania (ktory mozna znacznie skrocic - u mnie wynosi on 15 sek) jest zabojcza w pvp, a Ogniste znakomicie sprawdza sie w expie, a i w duelach jest calkiem efektywne.

Only PvM , na 50-60 lvl wszystko się wyrówna.

1. Ogniste Uderzenie

2. Mroczne Uderzenie

3. Mroczna Sfera

4. Duchowy Cios

5. Mroczna Ochrona

6. Ognisty Duch

Przenoszę do prywatnych

Może jeszcze nie zdecydowałeś kim grać ale ja doradzam tobie grać szamanem hellerem.

Na początku będzie ciężko ale potem jak będziesz miał dobre eq to będzie kosa w pvp i pvm.

Pamiętaj też, że na szamanów nikt prawie abs nie robi.

Ja mam przynajmniej 40% na KAŻDĄ KLASĘ + kd. :)

misiekg.png

created by duds.

Daj Minusa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Bm Czy Healler   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...