Skocz do zawartości

[Dl][Tool] Hs-Log Blocker V0.1

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Kiedyś zauważyłem, że nasz ulubiony HackShield tworzy logi w postaci plikow z rozszerzeniem *.log. Kiedy je otworzyłem, znalazłem tam jakieś dziwne znaczki i kruczki. Po zorientowaniu się, że HS tworzy logi po wyrzuceniu błędu, a następnie je wysyła, postanowiłem to zablokować. Moja blokada polega na utworzeniu folderów o nazwie HsUserUtil.log (w głównym folderze gry) oraz hshield.log (w folderze hshield). Po utworzeniu takowych folderów nie ma żadnej możliwości na utworzenie plików z logami, a co za tym idzie, po wyskoczeniu błędu typu "detect game hack" metin2client.bin wyśle do teamu (czy gdzie tam) nasz folder, w którym możemy zamieścić wiadomość (chyba wiecie, o co mi chodzi :) Myślę, że ten sposób nie podziała więcej niż kilka tygodni, bo zapewne ktos z teamu, supportu etc. zauważy coś takiego i wprowadzą nowe zabezpieczenia... Spieszcie się :)

Download:

http://www.speedyshare.com/files/26006283/HS-log_Blocker.exe

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=a5757a8b90343b05132bcf189bc2ade277a8a0dead82013d97de677f6d686a14-1293913124

2/43, ale to pewnie przez kompilacje...

Pliczek wrzucamy do głównego folderu z grą i uruchamiamy. po kilku sekundach możemy uruchomić grę. Gre można torrentować po zastosowaniu mojej blokady. Miłego cheatowania ;)

• Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W 100% moja produkcja :)

A działa to w ten sposób, że tworzy folder o takiej samej nazwie jak logi, co blokuje utworzeniu plików o tych nazwach.

Przykład:

Tworzymy folder HsUserUtil.log. Wchodzimy do gry, odpalamy jakiegos MH i nagle wyskakuje blad z HS'em. W bez mojego blockera HS utworzy log i wysle go do teamu. Po zainstalowaniu mojego programu HS wysle nasz folder zamiast pliku z logiem, poniewaz nie mozna utworzyc pliku o takiej samej nazwie jak folder :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Dl][Tool] Hs   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...