Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut][Dl]Pliki Game 255+Bez Bugu+Bez Czekenia+Jak Rozpakować Upxem


Pegas©

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przyda się jak zawszę;x + dla ciebie.

1355920968-U274371.jpg

 

Obiecanki Cacanki z 2008 roku

:D

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dziala na starej VPC ?

sygf.png

W sieci wystepuje pod 2 nickami: ZuO13 i BaSiC.

Pod nickiem ZuO13 mozecie znalezc mnie w grach takich jak : Crysis2(Multiplayer xbox360) lub LeagueOfLegends(Serw. Eu/Ne).

Pod nickiem BaSiC zas mozecie mnie zauwazyc w grach: Counter-Strike 1.6(steam basic225) lub Metin2.

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Serwer mi się zepsuł ;( kto pomoze? thx z góry

 

Może tak z łaski Swojej napiszesz co się dzieje ?

 

Jasnowidzami nie jesteśmy

Opublikowano

Serwer mi się zepsuł ;( kto pomoze? thx z góry

 

 

Opisz problem dokładniej, daj wycinki z syserrów, jakieś screen shoty a postaram się pomóc ; p.

 

Pzdr

Opublikowano

czemu jak wlaczam program upx to odrazu mi sie wylancza ?????????????

:/

 

czemu jak wlanczam ten program upx to mi sie od razu wylancza :/ ???? c

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a na cliencie z 2008 roku też będzie widać lvl obok nicku ??

 

Musisz użyć laucher 2010 :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/205970-downloadmetin2client-2010/page__p__1391812__fromsearch__1#entry1391812

Opublikowano

ej ten plik umnie nie warzy 53 mb tylko 13mb a ten upx mi sie nie chce włączyć

 

Tutaj masz już spakowane :

 

http://www.multiupload.com/XS396SCYZZ
http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=92ce2392d6377084a496d67764b2ec8a0e694f7beb9a6b3da81eaf327529f9af-1325278808

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Linki wygasły .

@EDIT.

Jeżeli ktoś potrzebuje to proszę , reupload.

http://www.speedyshare.com/file/9NcwW/game-edytowane-by-RyKoX.rar
https://www.virustotal.com/file/055468549e588a392bde0cf9c48fd28e8fa0a175ac3e4acfd468ee811c212c01/analysis/1330189068/

nie umieszczamy linków zewnętrznych.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

hahahaha , pliki serwerowe masz 2010r ??? ;d , nadałeś plikom prawa 777 ?? jak tak to nie wiem ;d

Daj +++ jak pomogłem to nie boli ;)

 

 

photo-508875.jpg?_r=1346228684?_r=367a215599c3af8cfbe4b54722a4b1a3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...