Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut][Dl]Pliki Game 255+Bez Bugu+Bez Czekenia+Jak Rozpakować Upxem


Pegas©

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gdzie sie znajduje ten plik game na plikach od arymana ?

Today I’m gonna love my enemies

 

Reach out to somebody who needs me

 

Make a change, make the world a better place

 

’Cause tomorrow could be one day too late

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ehhhhhhhhhhhhh,Nie mam plików Arymana i mi są nie potrzebne bo mam własne.Na czystym FreeBSD najpierw sobie wgraj całe pliki i poczytaj jak wgrać ten Game.W temacie napisałem wszystko

2ivh0ly.jpg

 

Pomocnik
Opublikowano

do arymana żeby zrobić jakiś kolwiek lvl trzeba po prostu:

Łączymy się tak jak na samym początku przez protokół SFTP z naszym serwerem. Wchodzimy do katalogu:

 

/usr/home/game/channel/

 

 

 

I w każdym z katalogów:

 

First

Game1_1

Game1_2

Game1_3

Game2

Game69

Game99

 

 

 

Usuwamy stary plik game który kryje się pod nazwą odpowiednią dla katalogu:

 

First

Game1_1

Game1_2

Game1_3

Game2

Game69

Game99

 

 

 

Po tym wszystkim wgrywamy nasz zmodyfikowany plik game z naszego dysku do tych katalogów oraz zmieniamy im nazwę odpowiednio do używanego katalogu:

 

First

Game1_1

Game1_2

Game1_3

Game2

Game69

Game99

 

 

 

 

Czyli np.

 

Wgrywamy plik game do katalogu "Game2", zmieniamy w nim nazwę właśnie naszego wgranego pliku game na game2 i tak robimy z każdym z wymienionych katalogów.

 

Poradnik By Arymanik:D orginalny temat http://www.mpcforum.pl/topic/263969-tut-zmiana-wymaganego-doswiadczenia-na-poziom/

Opublikowano

@Pegas10 . Nie obrazisz się jeśli wrzucę za chwileczkę zeedytowane 255 przeze mnie . ?

Odkryłem jak ''odbugować'' exp . ''Poulepszałem w nich troszkę'' . a Co najważniejsze zrobiłem

aby nie cofało ,z poziomu gracza .

Ktoś kiedyś krzyknął CHCE MINUS ! Teraz to ja jestem tym kimś.

30646.gif

sygnatura159axw2.png

http://www.mpcforum.pl/topic/268015-dlitemshop-za-pomoca-sms-shop/

http://www.mpcforum.pl/topic/273585-dlmapa-w-atlantydzie-v2/

http://www.mpcforum.pl/topic/283539-dlgotowce-na-serwer-by-kierownik/

http://www.mpcforum.pl/topic/271514-dlporadnikdodanie-sztabek-2510-kk/

 

Opublikowano

Wielkie thx ziom za tuta 5 i + ;]

lechsyg_hhqqnsr.jpg

 

  • Daj Plusika add.png a zrobie to samo ;]
  • Zapraszam na Serwer ElandosMT2 !
  • userbarcopy.png

Opublikowano

ja mam problem bo mam pliki raina i wgralem ten plik to sie frebsd zatrzymuje w czasie kiedy pisalem ./start

 

jednym slowem nie chce wyskoczyc "networ unhreable" czy jakos tak =]

Opublikowano

Heh ja mam problem wgrałem ten plik do każdego folderu first game itd

Po resecie serwera gdy wpisuje /start zatrzymuje sie i stoi w miejscu nie chce sie pokazac "networ unhreable" czy jakos tak

Piona !

Opublikowano

@UP

Wrzucasz go:

cd /usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong/quest/

 

Jak zainstalować quest?

http://www.mpcforum.pl/topic/163124-tutwgrywanie-questow-na-serwer/

Opublikowano

Nie da się musisz mieć specialny program C++ albo inny które nie podam.Kierownik go ma i edytował bez pozwolenia mój plik.

2ivh0ly.jpg

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pegas wiesz może jakie pliki w root odpowiadają za widoczność levela? kurcze ja mam na starych plikach raina i klijencie z 2008 a po wgraniu tego twojego roota błąd wywala

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

UPx2@To jest tylko pod klient 2010.Wgraj klienta 2010 i tam wklej launcher tima i zmień na swoje IP w root i będzie działać

2ivh0ly.jpg

 

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...