Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Małe podsumowanie użytkowników


energy

Określ swoją płeć  

125 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierz:

    • M??czyzna
      103
    • Kobieta
      209
    • Nie wiem
      13

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
@UP

 

:O

 

miech na forum i 287 postow :D

 

287 postów (8 postów na dzień)

 

Nooo...racja...słabo nie? xD

 

I po co taki temat???

Chcecie się z kimś umówić czy co :D

 

Ja chcę gg jakiejś ^^

Opublikowano
I po co taki temat???

Chcecie się z kimś umówić czy co :D

jak znasz jakas fajna haxiorke tak 16-18 lat to czemu nie :D

2006-2010

Opublikowano

Nie chcę wyjść na żadnego szowinistę ani nic w tym stylu, ale myślę, że po prostu pewne rzeczy są dla chłopaków, pewne są dla płci pięknej. Oczywiście hybryda typu dziewczyna grająca w coś tam razem z Tobą to coś wspaniałego, ale sami widzicie jak to wygląda ;]

Opublikowano
I po co taki temat???

Chcecie się z kimś umówić czy co :D

Żebyś wiedział ;).

@Topic

huh Nie wiem - 7głosów widać że se jaja robią :P

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano
jak znasz jakas fajna haxiorke tak 16-18 lat to czemu nie :D

 

Ajjj...taką znać to...:D

Opublikowano

@Buxter

 

wiem ladne haxiorki to tylko filmach ;P

 

@Owned!

 

ja znam duzo takich ale nie sa haxiorkami - moze i dobrze nawet :)

2006-2010

Opublikowano
up

ja dałem na nie wiem xD choć jestem płci męskiej no i co mi zrobisz??

 

jasne jasne, ci co glosuja na nie wiem to obojniaki a ty sie wydales haha.

 

 

@down

 

ja dalem tylko 2 opcje, 3 to juz ktos komu sie nudzilo ;]

2006-2010

Opublikowano

może transwestyci? i dalej są przywiązani do poprzedniej płci? nie mogą się zdecydować kim są teraz :blink:

usunieta by MIKE

Opublikowano
Ja jestem facet każdy to wie :D.Ja mam dopiero laskę zajebistą :).Jak możecie dajcie gg jakiejś 16-18 :D.

 

to wstaw tu jej fote chetnie zobacze ja B)

2006-2010

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...