Skocz do zawartości

Moje 2,5 Letnie Doświadczenie

Maggot666

Rekomendowane odpowiedzi

BYŁEM I SIĘ ZMYŁEM. WIELKIE POZDROWIENIA ŚRODKOWYM PALCEM DLA [email protected] I SAPERKAMT2

550W OCZ Fatal1ty Modular SLI, AMD Phenom II X4 960T BOX (3.0GHz, Quad Core, 6MB, 95W, AM3), ASRock 870 870 Extreme3, DDR3 4GB 2000MHz PDP Patriot PGS Sector5 Low Voltage (2x2GB, DualDDR, CL9), Radeon HD6770 Sapphire 1024MB GDDR5, DP, HDMI, DVI, PCI-E 850/4800, SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

wqdz690429546a.jpg Piszę poprawnie po polsku.

• Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Pan Maciek

Fajnie :)

Osobiście to co do konf polecam

- FullSpeed, 4 BO2 w dronach, reszta LF3**

To zawsze mam :)

Na bitki jak latam solo:

- 15 BO2, 4 BO2 w dron, reszta LF3

Jak z grupką to jakaś ucieczkowa :)

** Oczywiście używamy SABu podczas walki!

A to moje wypociny z podobnego okresu doswiadczen :D

Osobiscie mam tla okien bo czasem niechcacy klikalem zamiast na na wroga to w te okienko,a tak przynajmniej wiem gdzie nie klikac.

Sloty z ammo pod gorna krawedzia,jakos mi nie wadza tam ale musza byc troche odsuniete bo w razie jak jakic petent bedzie uciekal to aby bylo gdzie w niego kliknac :D

Rzadko korzystam z zakladki do wyboru rodzaju rakiet do helstroma ale jak cos to raczej wlaczam/wylacam go a nie zmieniam.Staram sie zawsze latac na najlepszych jakie mam....

Co do konfig.to 1 czolg full oslony na statku llf3 w dronach (kiedys mialem jeszce 2 oslony w dronach dodatkowo ale teraz brdziej sie silaa pierwszego strzalu sie liczy niz ilosc oslon).

2full speed i 4-6 oslon w dronach zalezy czy mam bosterka na oslony...

A propo bosterkow to praktycznie podstawa na oslony w vedze no i strzal tez jest cool,fulki pekaja duzo latwiej :D

Puki nie nazbieram wyposazenia na gola robie i latam vega bo mam wtedy przewage szybkosci.

Niektórzy robia 2 szybkie konfy.nie umiem na takich latac ale nie raz widzialem ze nie sa takie zle jak sie umie je wykorzystac,ale wtedy nie mozna stawac trzeba byc ciagle w ruchu,odskakiwac sciagac oslony i łoić z rsb.

Ale w wiekszosci starc, wystepuje walka w "zwarciu".

Zgodze sie z magottem ze bez empegow ciezko sie lata ale raczej na bitkach i 2gali sa potrzebne,na 1 da rady myknac(oczywiscie nie zawsze :D )

Smart jak smart ale tez nie raz b.pomaga oczywiscie po chwili trzeba oslonke wlaczac ale trzeba odczekac z sekunde bo nie raz przeciwnik oddaje nam atomem,jak sie uda to idzie caly na oslone.

Hi-tech: Rakiet100%y,transfer energi,,naprawa...z oslonka jeszcze nie latalem ale moze kiedys zobacze...rakiety zawsze wlaczam,nawet potrafie odczekac te 5min. co by sie naladowaly od nowa.

Jak konto mam juz z calym hi-techem ,a przynajmniej z transferem energi to okienko z inf o statku przesuwam troszke nizej ,tak aby bylo wszystko widac kiedy otworze hi-techa

Podstawa do duzej skutecznosci: XENOMIT !!! bez niego nie ma zabawy.dziekij niemu wszystkie strzaly sa duzo wieksze i celniejsze niz przeciwnika.teraz po swiatecznych prezentach mam ponad 50k wiec nawet go nie wylaczam na statkach ale trzeba uwazac co by bocika nie puscic na wlaczonym bo mozna sie wpienic potem :D

Sloty:

1.na 1 gali amoox3 na slabsze statki nie ma co bialki marnowac na 2 i bitkach niewidka jak mam braki niewidek to namierzanie na xenomicie (jak jest malo lepiej oszczedzac )

2.empeg musi byc,jak maggot wspominal niewida empeg (1,2) drony pod pachy i w uciekamy jak trzeba

3.tu wrzucam przewaznie helstroma bo puki co cos maja spieprzone i po zmianie konfig nie zawsze sie laduje

4.chyba jak u wszystkich x4

5.SAB tez pewnie wiekszosc tak ma

6.RSB oczywiscie wolalem go pod "3" ale ucze sie latac teraz z RSB Shooterem i takie wymogi :D jak byl pod "3" wygodniej sie przelaczalo z rsb na x4 a wtedy helstrom tu siedzial ale trzeba byc elastycznym :D

7.rakietki PLT-2021 na stale mam zalaczone PLT-3030 ale na slabsze statki w ramach oszczednosci mozna przelaczac na troche slabsze

8.Atom

9.Osłona uzycie obu wytlumaczylem po krótce troche wyzej

0.PLD-08 nie jestem do niej za bardzo przekonany ale czasem korzystam PAMIETAJCIE TRZEBA ZMIENIC POZNIEJ NA RAKIETE KTORA ZADAJE OBRAZENIA !!!Czasem wsadzam tu rakiety WIZ kiedys niezle lagowaly i vegusie nie byly w stanie uciec...teraz jakos mniej mi sie wydaje i jeszce znika ci target w kogo bijesz nie widzisz ile ma oslon itd do puki 2 raz na niego nie klikniesz

Grupy mam pod info o statku ale z centymetr pod i ile sie da w prawo tak aby tylko widac bylo "szyszke"(to ten przycisk ktory wlacza autopilota i leci do wybranej osoby w gr.)

Minimapka wcisnieta w prawy rog dolny jak najmocniej...w razie jak petent ucieka nam gdy go bijemy mozna wcisnac H i wszystko zwija na msie do szescianu (pozniej trzeba tylko od nowa je odklikac i wroca na miejsce).Najgorzej jak dzide daje nam niewida wtedy trzeba kliknac na minimapce mniej wiecej tam gdzie lecicie i przesuwamy minimapke( Zawsze mam problemy z zaznaczaniem niewidek :/ )

A wyglada to w przyblizeniu tak...

P.S.Dobre konfigi i umiejetne rozplanowanie slotow daje ci przewage,ale mozesz ja dopiero wykorzystac jak nie beda sie juz wam mylic przyciski szybkiego wyboru...teraz to odruchy ale np gdy jest ciemno dalej zdarza mi sie zamiast w x4 w saba wciskac :D

Miłej gry :D

post-276594-0-75937100-1293965859_thumb.png

Wszystkie boty za free !!!

memek przeczytałem twoje wypociny i mogę stwierdzić że teoretycznie nie jesteś dobrym i doświadczonym graczem (ale nie wiadomo jak w praktyce). Nie lepiej grać na przeźroczystych? W ch*j większa widoczność, nie raz przez nią wygrałem walke. A jak naciśniesz H kiedy gonisz jednego gracza a reszta od tyłu cię atakuje to co wtedy? Nie wiesz ile masz HP, ile osłony... po prostu czas tracisz naciskając na okienko z tymi informacjami - a załóżmy że sie pomylisz i wlaczysz dziennik to już nie ma sensu próbować się obronić, każda sekunda jest ważna. A dlaczego naciskasz na nie zamiast na wroga ? - po prostu za krótko na przeźroczystych grałeś . Konfiguracje ogólnie beznadziejne (próbowałem na takich latać). Po za tym jaki jest cel latania vegą? Wszystko ma słabsze, ta prędkość w dzisiejszych czasach nie ma żadnego znaczenia. Ja zaczynałem na golcu i skończyłem na golcu, nie zmieniałem go na jakieś vegi i przez to nie potrzebowałem boosterów ... Jeśli masz problemy z zaznaczaniem niewidek to widać że nie maniaczyłeś na wrogich mapach 10 godzin dziennie jak ja ^^ jeden puścił empke a potem niewide to od razu go wykryłem i żadne rsb shootery czy antistealh mi nie jest potrzebny :) A propos rsb shootera... nie wiem czy wiesz ale można wpisać własny klawisz -.-' niekoniecznie musi to być 4 na białkę, 5 na sab'a i 6 na rsb-75, wpisz tam cyferki jakie ci odpowiadają i gotowe. Mi np. klawisze się nie mylą i nawet po ciemku potrafię wcisnąć odpowiedni dodatek/laser. Przyznaj się szczerze, ile w to grasz?

Aha i co do paska to nie wiem czy zauważyłeś ale jak PLD-08 będzie na 1 slocie to po naciśnięciu jedynki wypuścisz rakietkę i automatycznie zjedzie do najbliższej (np. 3030). W przeciwną stronę to nie działa, dlatego ją się daje jak najwyżej.

A jak zrobić te przezroczyste okna? Bo ja nie wiem. ;\

W opcjach masz.

@Top

Postaram się przygotować graficzny rysunek walki (coś jak wykres).

Dla programistów też coś wykombinuję :D

Func Powyzej30tys
While 1
If $HP = 150000 Then
   If $DMG > 30000 Then
      $Użyj_EMP-01
      $Użyj_niewidki
   Else
       Return Ponizej30tys()
    EndIf
EndIf
WEnd
EndFunc

Func Ponizej30tys
While 1
If $HP = 100000 Then
   If $DMG < 30000 Then
      $Użyj_EMP-01
      $Użyj_niewidki
   Else
       Return Powyzej30tys()
    EndIf
EndIf
WEnd
EndFunc

joke =D

550W OCZ Fatal1ty Modular SLI, AMD Phenom II X4 960T BOX (3.0GHz, Quad Core, 6MB, 95W, AM3), ASRock 870 870 Extreme3, DDR3 4GB 2000MHz PDP Patriot PGS Sector5 Low Voltage (2x2GB, DualDDR, CL9), Radeon HD6770 Sapphire 1024MB GDDR5, DP, HDMI, DVI, PCI-E 850/4800, SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

Użytkownik od:

2008-09-30

policz se...napisalem podobny to nie znaczy wiekszy

dziekij z rsb shuterem dopiero zaczynam latac i sprawdzam czy jest pomocny ..

no i od 3miechow mam nowego lapka z inna klawiatura i zdarza mi sie nie trafic,na szczescie juz sporadycznie i tylko gdy nie mam zapalonej lampki w nocy...

... można ...nacisnac H
to tylko opcja fakt to bez sensu jak cie okladaja po plecach a ty zamyksz wszystko, dlatego bardziej praktyczne jest przesuniecie okna ale chcialem o tym napisac bo nie wszyscy wiedza ze h zamyka wszystkie otwarte okna :D

A z oknami przezroczystymi to one ci w sumie i tak nic nie daj ,bo klikasz w ramke jak cos wiec jaki sens?? co one pomagaja w walce ?? to ze widzisz kogos i tak sie kluci z tym ze nie zaznaczysz jego...

Konfiguracje ogólnie beznadziejne (próbowałem na takich latać). Po za tym jaki jest cel latania vegą?
przyznam racje to bardziej konfig na golca a na vedze powinny byc 2 szybkie moze 1 bardziej od 2 aby rozciagac przeciwnika i zmieniac w miedzy czasie na mocniejsza...
Wszystko ma słabsze, ta prędkość w dzisiejszych czasach nie ma żadnego znaczenia
vega ma swoje + wskocz na pl3 majac full vege :D z bosterkami X2 + xenomit na sepromie ponoc 70k z rsb osiagnolem :D oczywiscie nie dorowna dla gola ale jak pekam to fulka tez na zlecie (jesli gostek co nieco umie bo zdarza sie ze i pol hp zostanie :D ).Duzym + jest fakt ze mozesz dogonic golce uciekajace narazie na prawie 100goli zestrzelonych sam spadlem 40x a nie gram na tym koncie za duzo tzn.ja nie gram bo czesto lata :D

A ze nie umiem zaznaczac niewidek to nie znaczy ze ich wogole nie zaznaczam,poprostu wiem ze sa lepsi ,a od lepszych sa jeszcze duzo lepsi z kerkava odpalona :D Fakt nie raz mi jakas uciekla ale wiekszosc wylapuje ,czasem odrazu czasem po 3-5s..

Aha i co do paska to nie wiem czy zauważyłeś ale jak PLD-08 będzie na 1 slocie to po naciśnięciu jedynki wypuścisz rakietkę i automatycznie zjedzie do najbliższej (np. 3030). W przeciwną stronę to nie działa, dlatego ją się daje jak najwyżej.

nie zauwazylem,o moze jednak te rakiety nie sa takie beznadziejne :D

koles sprzedaje sfoje konfigi za 10Euro jak by ktos chcial kupic :D osobiscie nie korzystalem ale ponoc ma ok 3tysi obrot miesieczny o.O

P.S. a zapomnialem dodac ze dobrze by bylo i premke posiadac no i jeszcze nowe desingi co o nich myslicie ?? na glownym zbieram na zoltego :D z ta umiejetnoscia wlaczona jest the best :D

Wszystkie boty za free !!!

A wg. mnie te nowe designy są do dupy. Użyjesz sobie tej pro umiejętności raz na 2 godziny bycia online. Super. Właśnie dlatego gram na Garenie, tam nie ma takiego syfu ^^

A ten koleś na filmiku faktycznie niezły jest, bierze po 3-5 na klate i wszystkich rozwala. Nice, tylko że ma wszystkie możliwe dodatki i high tech i różne takie bajery ^^

Czekam na dalszą część 1. postu :P

Poradnik ładny, przejrzysty. Jestem początkujący w tej grze i dzięki twojemu tutkowi, zrozumiałem lepiej grę. Dla początkujących temat trafiony. Podepnę, ale mam do Cb jedną prośbę. AKTUALIZUJ :) Ode mnie masz + i 5*

@down

Cud czy nie to jest dwóch modów. TDK2 i ja, więc w razie jakiegoś problemu pisać do niego lub do mnie.

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Poradnik ładny, przejrzysty. Jestem początkujący w tej grze i dzięki twojemu tutkowi, zrozumiałem lepiej grę. Dla początkujących temat trafiony. Podepnę, ale mam do Cb jedną prośbę. AKTUALIZUJ :) Ode mnie masz + i 5*

(...)

No dzisiaj dodałem konfy jutro dodam dokładny opis walki + nakręcę film.

EDIT !!!

O 20:50 końcowa wersja 1 tutka. Czytajcie i próbujcie wykorzystać to w praktyce ;) piszcie efekty.

Ja gram juz ponad prawie 4 lata jeżeli ktoś będzie miał pytania to gg 12362897 lub na global 1 pytać o I Hate u somuch :)

"ponad prawie 4 lata" gratulujemy...

Jak długo się gra nie ma żadnego znaczenia już po roku napierdalanki, ważne co się przez ten czas nauczyło ...

"ponad prawie 4 lata" gratulujemy...

Jak długo się gra nie ma żadnego znaczenia już po roku napierdalanki, ważne co się przez ten czas nauczyło ...

Jak pisałem chciałem napisać ponad 3 lata i nie cofnąłem do końca. A jeżeli chodzi o doświadczenie wierz mi konfigi mam opanowane do perfekcji i jeżeli byś grał na gl1 to byś widział że jeżeli nie masz konf to długo nie wytrzymasz. Nie będę porównywał pl3 i gl1 gdyż gl1 jest starszym serwerem i na serwerze są praktycznie same fe. Osobiście jestem w stanie na moich konfiguracjach zwiać czterem osobom bijących z białej i jeszcze co najmniej jednego ubić. A takie moje spostrzeżenie z JP bez obrazy ale na pl3 jest dużo n00bów :)

bez yt.

Jak pisałem chciałem napisać ponad 3 lata i nie cofnąłem do końca. A jeżeli chodzi o doświadczenie wierz mi konfigi mam opanowane do perfekcji i jeżeli byś grał na gl1 to byś widział że jeżeli nie masz konf to długo nie wytrzymasz. Nie będę porównywał pl3 i gl1 gdyż gl1 jest starszym serwerem i na serwerze są praktycznie same fe. Osobiście jestem w stanie na moich konfiguracjach zwiać czterem osobom bijących z białej i jeszcze co najmniej jednego ubić. A takie moje spostrzeżenie z JP bez obrazy ale na pl3 jest dużo n00bów :)

Co Ty się uczepiłeś tego biednego pl3... -.-

Ja teraz w ogóle nie gram, bota mam na pl2, a grałem wcześniej na sk1 .

Na GE1 też miałem fullke z 17 lvlem ale bez profilu gówno tam zrobiłem.

@Down

Nie offtopuj... nie bd odpisywał.

Co Ty się uczepiłeś tego biednego pl3... -.-

Ja teraz w ogóle nie gram, bota mam na pl2, a grałem wcześniej na sk1 .

Na GE1 też miałem fullke z 17 lvlem ale bez profilu gówno tam zrobiłem.

Chodzi mi głównie o pl1. Na jp poprostu porażka. Chodzi mi o graczy mmo. 2 sprawa chanel comanderów na pl1 praktycznie nie ma (spotkałem tylko jednego dobrego). Co do pl3. Serwer podoba mi się ale jest kilka rzeczy które na poprzednich moich serverach były niedozwolone np jestes z vru lecisz na 1-2 a ziemniak do ciebie bije bez komentarza :) 2 sprawa bezklanowców. Pomagam bić devo a 2 gole podlatują i zaczynają bić bezklanowca. Przykłądem takiego klanu może być GR (jednego na koncie juz mam)

bez yt.

Gość Pan Maciek

Jak dla mnie to gram, ~3lata na PL1, a ogółem, ze cztery :)

Konfigi, itp. to ważna sprawa, i ustawiam je zwykle podobnie do tamtch.

Gram na PL1, a nie na Globie, bo wolę jakoś jak jest więcej słabych golców do ubijania :)

Gram na PL1, a nie na Globie, bo wolę jakoś jak jest więcej słabych golców do ubijania :)

Polski server nie ma czterech lat brawo dla ciebie :) Server globalny jest najstarszym serverem razem z niemieckim 1 :) pl1 byl wprowadzony jak mialem 17lvl :)

bez yt.

Gość Pan Maciek

Znaczy, że OGÓŁEM w darkorbit ze 4 :)

Na bitki ustawiam se na 1 konf. czolga a na 2 full speed/drony pol na pol oslony-lasery. przewaznie jak ktos wyskoczy to walczy a nie ucieka...ale jak trafie na kogos do konfig podobnych do twoich to staram sie nie uganiac za nim bo wiem ze mnie rozciagnie,lepiej cierpliwie poczekac jak bedzie mnie sam atakowal i podlatywal wtedy nie ma szans :D a takich nerwusow ktorzy nie umieja wykorzystac twoich konfig maggot jest duzo :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Moje 2,5 Letnie Doświadczenie   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...