Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile Osób Uciągnie Mój Komputer/Dedyk


pemo444

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ale 3-6 osób może grać normalnie tak?

 

5 osób nie powinno być problemem, jednak uważaj na to łącze, gdyż jeżeli kilka osób w Twoim domu z niego korzysta mogą być lagi.

Z kolegami chyba dasz radę, miłej gry! =]

Opublikowano

Jak to problemy z procesorem? 2x 3,5ghz...full detal w każdej grze przy radku 4890...i tak zmieniam go na e8400 i podkrecam +4ghz chyba ze quad bo core 2 duo to pod gierki jedynie

Opublikowano

Procesor: Pentium ® Dual- Core CPU

Ram: 2 GB

Dysk: 500 GB

Predkość Internetu: 10 MB

 

http://imageshack.us/photo/my-images/252/beztytuugxj.png/

ok.20-30

Opublikowano

Procesor: 2x po 3,14GHZ

 

Ram:4GB

 

Dysk: 500GB

 

Predkość Internetu: 6Mb/s

 

Na oko to 25 osób bez strasznych lagów, ponieważ masz słabe łącze.

Opublikowano

Procesor: intel core i5-2400 3.1GHz ( 4 rdzenie )

Ram: 5gb na serwer (ogólnie 8gb)

dysk: 1TB

internet: 6mb/s

 

Win 7 64 bit

Zbieram +

Opublikowano

Procesor: intel core i5-2400 3.1GHz ( 4 rdzenie )

Ram: 5gb na serwer (ogólnie 8gb)

dysk: 1TB

internet: 6mb/s

 

Win 7 64 bit

ok.50osób, łącze słabe.

Opublikowano

Procesor: Intel Core i5 4x2.66+ GHz

Ram:16 GB DDR3

Dysk:1x 2 TB

Internet: 100 Mbps

jesse_pinkman_v2_by_seb3tears-d5s8er0.pn


Gold Member | Blue Member | exModerator Counter-Strike

Opublikowano

Procesor: intel core i5-2400 3.1GHz ( 4 rdzenie )

Ram: 5gb na serwer (ogólnie 8gb)

dysk: 1TB

internet: 6mb/s

 

Win 7 64 bit

Mogą być lagi przy 50 osobach z takim łączem... 40 średnio byłoby ok.

 

 

Procesor: Intel Core i5 4x2.66+ GHz

Ram:16 GB DDR3

Dysk:1x 2 TB

Internet: 100 Mbps

Max 350 osób bez lagów, w tych czasach na większe serwery proponuję minimum 1 GB/s łącza.

Opublikowano

Procesor:

2x 6 rdzeni - 24 wątki

2x Intel Xeon technologia Sandy Bridge EP E5-2667 6x 2x 2.90GHz

2x15 MB L3 - QPI 8.00 GT/sec

Ram:128 GB

Dysk:5 x 1TB

Internet: 20Gb/s

 

Jestem ciekawy ile mój serwer HG jest w stanie uciągnąć graczy :D

Metin2 To zło! Koniec z tworzeniem serwerów! Czas na publikowanie rzeczy!

Opublikowano

Procesor:AMD X4 650 4 rdzenie 4,00 GHZ

Ram:10GB

Dysk:1TB

Predkość Internetu:10MB


CzopHoop | Olimpijczyk

Opublikowano

@2xUp Lyons

mi się zdaje że 2k +

 

Na pewno masz takiego neta? bo on jest lepszy od tych serwerów dedykowanych ;o

/zakaz handlu

Opublikowano

Procesor: 2x 3.0 Ghz

Ram: 8GB

Dysk: 2x 1TB

 

Net: 25mb/s

Up: 1,5mb/s

 

 

Ciekaw jestem ile uciągnie ;D

Lenovo Legion Slim 5 User
CPU: 
AMD Ryzen™ 7 8845HS GPU: NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (140W) RAM: 32 GB DDR5 5600 Mhz SSD: GoodRam PX700 1TB + SAMSUNG 970 Evo Plus 1TB 

Opublikowano

@*XdeMoNT*

Jeżeli hamachi, to z 300-500 da rade

 

 

 

Ile mój uciągnie na hamachi?

 

Procesor: Intel Celeron 2 x 1600 ;( słabiuuuuutki

Ram: 2 GB na serwer

dysk : 200 gb

Internet: 24mb/s

logo8.png


 


Niedługo...

Opublikowano

@*XdeMoNT*

Jeżeli hamachi, to z 300-500 da rade

 

 

 

Ile mój uciągnie na hamachi?

 

Procesor: Intel Celeron 2 x 1600 ;( słabiuuuuutki

Ram: 2 GB na serwer

dysk : 200 gb

Internet: 24mb/s

100+ po łączu , ale po maszynie mniej , więc żeby ci maszyna nie poszła , to mniej więcej 25-50 ..

/zakaz handlu

Opublikowano

Procesor: Intel 5 2500K 3,3/3,6ghz

Ram: 4 na serwer a razem 8

dysk : 500gb

 

Net 25mb/s

Do 65 osób.

 

 

Procesor: 2x 3.0 Ghz

Ram: 8GB

Dysk: 2x 1TB

 

Net: 25mb/s

Up: 1,5mb/s

 

 

Ciekaw jestem ile uciągnie ;D

Do 50 osób, słaby procesor.

Opublikowano

@UP

Phi, pierdzielisz

Procesor tu ma nie za dużo do gadania, moim zdaniem obaj powyżej 100.

Właściwie to procek ma dużo do gadania ;x , bo to też i od niego zależy czy będą lagi czy nie..

/zakaz handlu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...