Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile Osób Uciągnie Mój Komputer/Dedyk


pemo444

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Procesor : AMD Athlon™ II X4 630 Procesorr 2.80 GHz

4GB - Ram

Dysk : ponad 1Tb

Internet : 12Mb/ 0.60Mb

System : Windows Vista Basic

bez gif, decyzja administracji.

Opublikowano

Procesor: Dual Core 3.4GHz (O.C 3.8)

Ram: 2 GB DDR2

Dysk:160GB

Predkość Internetu: 2down Mega/1up Mega

System : Windows XP SP 3

ok. 10 - 20

Opublikowano

Procesor : AMD Athlon™ II X4 630 Procesorr 2.80 GHz 4GB - Ram Dysk : ponad 1Tb Internet : 12Mb/ 0.60Mb System : Windows Vista Basict

bez gif, decyzja administracji.

Opublikowano

Procesor : AMD Athlon™ II X4 630 Procesorr 2.80 GHz 4GB - Ram Dysk : ponad 1Tb Internet : 12Mb/ 0.60Mb System : Windows Vista Basict

ok. 50

Opublikowano

1) Intel i5 4x2.6, 16GB, 2TB, 100MB/s, [64bit]

 

oraz

 

2) Celeron / Atom 1.2, 2GB, 1TB, 100MB/s [64bit]

 

 

 

ile uciągną?

Opublikowano
1) Intel i5 4x2.6, 16GB, 2TB, 100MB/s, [64bit] oraz 2) Celeron / Atom 1.2, 2GB, 1TB, 100MB/s [64bit] ile uciągną?

 

1.ok 600

2.ok 80-100

Opublikowano

CPU- Intel Core 2 Duo T5800 2Ghz

RAM- 3Gb z czego 1.2Gb na serwer

INTERNET- Dl 2mb/s & Up 0.5mb/s

DYSK- D: wolne miejsce 195gb

SYSTEM- Windows 7 64bit

 

Ile osób wejdzie na mój serwer bez lagów ?

Opublikowano

CPU- Intel Core 2 Duo T5800 2Ghz

RAM- 3Gb z czego 1.2Gb na serwer

INTERNET- Dl 2mb/s & Up 0.5mb/s

DYSK- D: wolne miejsce 195gb

SYSTEM- Windows 7 64bit

 

Ile osób wejdzie na mój serwer bez lagów ?

uu. moze bez lagów do 10-20
Opublikowano

Processor: AMD Athlon™ X2 250 2x 3.75 GHz

RAM: Corsair Vengeance 8 GB DDR3 1600MHz (Na serwer 6 GB)

Dysk: 500 GB

Prędkość Internetu: 5mb/s

Transfer: Nieograniczony :)

System: Windows 7 Ultimate x64

Pozdrawiam ! :)

PS. Napisalem wcześniej ale zapomniałeś o mnie :)

Opublikowano

Procesor:Intel® Core2 Cpu 6320 @ 2GHz

Ram:2GB

Dysk:180GB

Predkość Internetu:10 mb/s bez ograniczeń

System: WIndows 7 Ultimate 32 bit.

68g0na.jpg

By Skipp3R

Opublikowano

Procesor:Intel® Core™2 Cpu 6320 @ 2GHz

Ram:2GB

Dysk:180GB

Predkość Internetu:10 mb/s bez ograniczeń

System: WIndows 7 Ultimate 32 bit.

ok. 50 - 70 osób

Opublikowano

Procesor: Intel Celeron CPU 3,2GHz 3,19GHz

Ram: 3GB

Dysk: 80GB + 2TB (Dysk zewnętrzny)

Prędkość Internetu: 18 mBps/24 mBps(noc)

System: Microsoft Windows XP Home Edition (5.1, kompilacja 2600)

Opublikowano

Procesor: Intel R4 2 Rdzenie 3.2 GHz

Ram: 4GB

Dysk: 500GB

Prędkość Internetu: 16MB/s noc: 20-30 MB/s

System: Windows 7 64bit Premium

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Witam mam pytanko ile uciągnie mój komputer ??

 

Procesor: Intel i5 2400 - 4x 3.1 GHz

Ram: 8GB

Dysk: 2TB

Prędkość Internetu: +20MB/s - Bez ograniczeń

System: Windows 7 64bit Ultimate

Opublikowano

Witam mam pytanko ile uciągnie mój komputer ??

 

Procesor: Intel i5 2400 - 4x 3.1 GHz

Ram: 8GB

Dysk: 2TB

Prędkość Internetu: +20MB/s - Bez ograniczeń

System: Windows 7 64bit Ultimate

 

600-800 osób spokojnie.

Dodam , że gdybyś wgrał na czysto FreeBSD na kompa a nie pod Wirtualną Maszyne to 1000+ osób może śmigać jak masełko.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

600-800 osób spokojnie.

Dodam , że gdybyś wgrał na czysto FreeBSD na kompa a nie pod Wirtualną Maszyne to 1000+ osób może śmigać jak masełko.

hahahaha, dobre...

przy necie 20mb haha, ramu 8gb , hahah..

 

max 300 ;)

Opublikowano

Procesor: Intel R4 2 Rdzenie 3.2 GHz

Ram: 4GB

Dysk: 500GB

Prędkość Internetu: 16MB/s noc: 20-30 MB/s

System: Windows 7 64bit Premium

Odpowie ktoś ? Pilne

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Odpowie ktoś ? Pilne

 

a up ile masz?

 

@SkaCzuS.

 

pod wirtualną maszyną nie pójdzie nawet 300, nie licząc łącza.

ale jak by zainstalować na czysto fbsd, i z łączem +100mb/s (up i down) i pingami max 30 to tysiak by może poszedł

Ale trzeba pamiętać by był dobry zasilacz i chłodzenie na procka :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...