Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile Osób Uciągnie Mój Komputer/Dedyk


pemo444

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka ile uciągnie ten dedyk ?

 

Częstotliwość procesora: 2 X 2,0 GHz

Liczba rdzeni procesora: 2 rdzenie

Pamieć RAM: 4 GB ECC

Przestrzeń dyskowa: 200 GB (sprzętowy RAID)

Przepustowość łącza: 100 Mb/s

Limit transferu: bez limitu

Adresacja IP: 1 adres IP

Opłata abonamentowa: 145 zł/m-c

.. takie parametry to raczej na hamachi -.- ... 4GB ram & procek 2 rdzenie 2,0GHz ?! pozdrawiam cie, jezeli chcesz zrobic dedyka na tym sprzecie.(

//nieregulaminowa sygnatura

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Procesor:Pentium®Dual-Core CPU

Ram: 2GB max na serwer

Dysk:300GB

Predkość Internetu: 1 mb/s

Procesor 2 rdzeniowy.

Chce postawić serwer hamachi i nie wiem ile udzwignie.THX z góry.

Opublikowano

Procesor:Pentium®Dual-Core CPU

Ram: 2GB max na serwer

Dysk:300GB

Predkość Internetu: 1 mb/s

Procesor 2 rdzeniowy.

Chce postawić serwer hamachi i nie wiem ile udzwignie.THX z góry.

 

net 1 mega czy jeden megabit?

 

procek ile GHz ?

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

2.10 GHz

 

1 mega(ten słaby)(ten co jest po 512)

 

ech... może 5.. max 10-15 z lagami...

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

.. takie parametry to raczej na hamachi -.- ... 4GB ram & procek 2 rdzenie 2,0GHz ?! pozdrawiam cie, jezeli chcesz zrobic dedyka na tym sprzecie.(

 

Powiedz mi po chuj sie udzielasz skoro wprowadzasz tylko ludzi w błąd ?

Kurwa, mistrz!


VLXxO.png

 

Opublikowano

PaTrOL_g

 

 

A móglbyś mi napisać ile by udzwinął z jakimś szybszym netem(np.6 Mb/s)??Czy sprzęt musiałbym zmieniać?

 

jak chcesz bardzo duzo luda(ok. 100) to lepszy najlepiej procek min. 2-3GHZ, ram na serwer ok. 7-10GB, i net 20-30MB/s

 

Powiedz mi po chuj sie udzielasz skoro wprowadzasz tylko ludzi w błąd ?]

 

chce postawic na tym sprzecie dedyka... nie wiem czy dla siebie czy dla innych tez... wiec bez zbednego chamstwa -.-

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

PaTrOL_

 

Właśnie nie wprowadzaj w błąd... dedyk to nie to samo co system emulowany przez VirtualBox, VitrualPC itp.

 

Na tym dedyku 100-250 osób ze względu na ram.

 

 

ronaldor9606

 

Ważniejszy jest Upload niż Download. Zakładam że net 6 mb/s ma 1 mb/s Uploadu więc jakieś 50-60 osób z lagami.

Ktoś zrobi ?

:D

Opublikowano

Procesor:3.10GHz

Liczba rdzeni procesora: 2 rdzenie

Ram:4GB

Dysk:500GB

Predkość Internetu:2mb

Z miłą chęcią pomogę.

dc.eterniacraft.pl

dcb4f296b85e4dba245861bbfa30655a.gif

Opublikowano

@up

 

ile dasz ramu na serweR? jak 1GB to ok.10-20 bez lagów(chyba) a jak 1,5GB to może do 30 z lagami troche.. nie wiem dokladnie. za slaby procek troche i ram. ale mialem neta gorszego od ciebie i taki sam komp kiedys to uciagnelem 15 osob bez lagow.

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Komputer:

Procesor:Intel Core i5 3.00GHz

Rdzeni:4

Ram 16gb DRR3

Twardy dysk : 2tb(2000GB)

Internet: 20MB

Ile tym ludzi uciagne bez lagow serwer hamachi?

 

Prosze tu takze o pomoc daje liki

http://www.mpcforum.pl/topic/578094-2problemymetin-sie-wylacza-i-nie-moge-dac-wiecej-ram/

Dreanor2

Start 02.07.12

Nowosci niespotykane dotad na innych serwerach.(Hard)

Wbijac! Tutaj zapowiedz --> http://www.mpcforum....wiedz-draenor2/

Opublikowano

Procesor: AMD Opteron™ 6172 (2 x 12 rdzeni x 2,1 GHz)

RAM: 48 GB DDR3 ECC

Dysk: 4000 GB (3 x 2000 SATA)

Prędkość łącza: 100 Mbps

sygnaturkazx.png

Opublikowano

@R3public

z Takim netem to z 20-30 ;/

 

 

@up

 

o kur** .. ^^

 

2-3k ludu na lajcie.. :)

 

Nie powiedział bym tak. Ponieważ łącze słabe;]

Opublikowano

Procesor: 2 Ghz

Ram: 2048 Gb

Dysk: 50Gb

Predkość Internetu:Łącze 100Mbit

Transfer 100 GB

ps: Ile uciągne FreeBSD 7.4 64bit

ok.100 osób

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...