Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile Osób Uciągnie Mój Komputer/Dedyk


pemo444

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hamachi. Mogę też zrobić no-hamachi lecz muszę znależć tuta ;D

 

Procek ; AMD Phenom II x4 965 3,4GHz @ 4,0GHz

Ram : Goodram 3x2Gb DDR3 1333MHz CL9

Dysk ; Samsung SpinPoint F3 500Gb 7200rpm

Internet : 6mb/s kablowe, stałe podłączenie.

 

Jak możecie to piszcie również na PW.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

PROCESOR:2,60GHz

RAM:2GB(ok. 700 MB na server)

DYSK na którym ma Virtual pc to ma wolnego 11,9GB

Prędkość neta:256KB/s

 

ile uciągnie :D ?

 

 

PS.nie wiem czy to ważne ale gdy wrzucam clienta na np. megaupload to wrzuca się ok. 20-40KB/s...

 

(KOMPUTER NIE MÓJ TYLKO KOLEGI WIĘC PROSZĘ SIĘ MNIE NIE CZEPIAĆ)...

 

 

(SERVER HAMACHI).

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

PROCESOR:2,60GHz

RAM:2GB(ok. 700 MB na server)

DYSK na którym ma Virtual pc to ma wolnego 11,9GB

Prędkość neta:256KB/s

 

ile uciągnie :D ?

 

 

PS.nie wiem czy to ważne ale gdy wrzucam clienta na np. megaupload to wrzuca się ok. 20-40KB/s...

 

(KOMPUTER NIE MÓJ TYLKO KOLEGI WIĘC PROSZĘ SIĘ MNIE NIE CZEPIAĆ)...

 

 

(SERVER HAMACHI).

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Procesor: AMD Athlon x2 260 (2x 3,2ghz)

Ram: 4gb

Dysk: 500

Predkość Internetu: Download 6mb/upload 1mb/s

 

Ile pociągnie? (Hamachi)

niespamujemy.gif

 

 

Uzależniony od zmieniania telefonów xD

Opublikowano

Procesor: Intel Core 2 Duo CPU E6550 2.33 GHz

Ram: 3Gb DDR2

Dysk: 120 GB

Predkość Internetu: 2mb

 

PS.

Chodzi mi o serw dla głównie ok. 15 osób. Hamachi oczywiście.

Opublikowano

Ile mój uciągnie ?

 

 

 

Procesor: AMD Athlon II X2 255 3.1 GHz

Core SPeed : 3114.4Mhz

Technology 45nm

Ram: 3.1gb

Dysk: 400gb

Predkość Internetu: 12mb/s

Opublikowano

Procesor: Intel i7 4x 2(HT)x 2.66+ GHz

Ram: 24GB DDR3

Dysk: 2TB

Połączenie: 100 MB/s

Architektura: x64 bit

System: FreeBSD 7.4 x64bit

3066.jpg
Opublikowano

Pamiętajcie że komputer nie uciągnie 200 ,300 osób ! Nawet VPS najgorszy za 19zł z exone.pl uciągnie 120+ a wiecie dlaczego ?

Mają własną datacenter no i po za tym jest tam tylko czysta dystrybucja ,a nie jak na windowsach czysta dystr. + bsd.

 

VPS:

 

Procesor 1 GHz

Ram 756 MB

Internet 100/100 mb/s

Dysk 50 GB

 

200osób. Bez lagów. Ja miałem taki jak ty z tym że 1gb ramu tak sobie dokupiłem ,bo miałem 512 i 120 osob bez lagów grało ,a na 1gb ramu to 300 pójdzie

ze swap'em oczywiscie =)

Opublikowano

Procesor : Pentium® Dual-Core E6300 @ 2,80 GHz 2,79GHz

 

Zainstalowana Pamieć Ram : 4 Gb

 

Typ Systemu : 64 bitowy system operacyjny Windows 7

 

Dysk : 1000 Gb (1Tb)

 

Internet Radiowy : 1/mb :/ :((( ( W miare chodzi szybko )...

:)

Opublikowano

A moj mi ktos powie ?

 

Procesor: Intel i7 4x 2(HT)x 2.66+ GHz

Ram: 24GB DDR3

Dysk: 2TB

Połączenie: 100 MB/s

Architektura: x64 bit

System: FreeBSD 7.4 x64bit

3066.jpg
Opublikowano

Procesor: i7 qm2630 4x2.00GHz

Ram: 6Gb ddr3

Dysk: Segate 750Gb

Net: 2Mb/s

rush12_by_rush1213-d71mpr3.png
Gdy pomoge daj LIKE

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...