Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile Osób Uciągnie Mój Komputer/Dedyk


pemo444

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Procesor: Intel Core 2 Duo CPU E7500 @ 2.93GHz 2.94GHz

Ram: 4 GB ( na serwer dałem 2 gb)

Dysk: 297gb

Internet: 6 MB/s

32265.png

W grach korzystam z nicków: NieDyskutuj, roofipl

 

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Soczes @

40-70

kubociag@

50+

roofipl@

50-80

afa1@

200+

afa2@

150-250

afa3@

350-400+

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Procesor: Intel® Celeron® CPU 2,60 GHz

Ram: 512 MB

Dysk: 74,4GB

Predkość Internetu: 20Mb/s

 

Teraz ma neta 1,3mb/s , ale w lutym bedę miał 20Mb/s. Opłaca się w ogóle robić serwa na neostradzie modem speedtouch ?

Opublikowano

Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5200+ 2.70Ghz

Ram:2,75 GB

Dysk: 500 GB

Predkość Internetu: 1mb/s

 

Napisz na PW ile osób Uciągnie

Opublikowano

Nagasheek@

odezwał się ten co się zna.. warn

luki1301@

do 10 osób teraz , jak będziesz miał neta 20mb/s to do 20 .. za mało ram i za słaby procek

kamilsiwy@

20-30 osób , za słaby net

xMoNoTheProx@

80-100+

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Procesor: 3x 2.9GHz

Ram na serwerze: 2G

internet: zależy od pory dnia: 1Mb/s - 4Mb/s

Dysk: 1x 70Gb, 2x 130Gb, 1x 100Gb

 

Serwer no-hamachi

Opublikowano

Damdus@

40-50 osób, procek jest dobry , ram też tylko za słaby net.

Pan RiV@

40 max , za słaby net , kup z 10 mb , wyciągniesz 100+

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Procesor:AMD Atlon [tm] XP 2500+ 1 Rdzeń

Ram:512

Dysk:186,11 GB

Predkość Internetu:1mb

beznazwy1in.jpg

Sygna by EmpioS

Opublikowano

MysticBMxD@

do 10 dasz radę.. do 15 bez lagów

Buyoaure@

do 10 osób na serwer max 150-200 ramu

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Taaa... Tak przejrzałem ten temat i przyznam sam kierowałem się temu osądowi ale wytknę kilka błędów... To co powiedziałem wcześniej, co z tego że masz 20mb na umowie... To tylko 20mb/s pobierania a na serwerze jak wszyscy wiemy (albo i nie) najważniejsze jest wysyłanie do ludzi więc sprawdźcie speedtestem albo czymś ile macie uploadu. Dwa Ram... Łoooo panie mam 4gb ramu, i co z tego jak masz Viste której graficzne wodotryski ciągną prawie 500mb stale, gg które pije do 100mb i inne pierdółki dzięki którym zostaje 3gb a system postawiony na VirtualPC wykorzysta troszkę mniej... Przykro mi ale komp który ma XP/Viste/Win7 żeby płynnie obsługiwać serwer potrzebuje 3Ghz na procku i przynajmniej 2 rdzeni, 3gb+ ramu bo 1/3 zostaje w systemie i łącze 20mb/s od UPC dorówna kompowi 2Ghz x2, 1,5/2gb ramu i łączu 6mb/s z neo (upload ten sam) na samym FreeBSD... Sugeruje, żeby albo sprecyzować wasze opisy kompów o upload i typ systemu (emulowany czy "czysty" BSD) bo to jest wróżenie z fusów...

Pozdrawiam

Opublikowano

Intel® Pentium® Dual CPU 2.20Ghz 2 rdzenie

 

3GB ram

 

Dysk Twardy : 500gb

 

szybkość internetu : 1mb/s :angry:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...