Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile Osób Uciągnie Mój Komputer/Dedyk


pemo444

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Procesor:Intel Core 2 Duo Cpu E7300 @2,66GHz (podkręcony do 3GHz)

Ram:3Gb (DDR2)

Dysk:Hitachi 500GB

Prędkość Internetu:2-3MB(Wi-Fi)

Pozdrawiam.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Procesor: Intel Dual Core E6600

Ram: 2GB

Dysk: 160GB

Predkość Internetu: 2mb/s (symetryczne czyli 2mb up i 2mb down)

 

Niech wszyscy zauważą, że internet ADSL (Netia, Neo, Orange itp) oraz większość radiówek oferuje internet Asymetryczny czyli na 2mb/s download'u jaki macie podpisany w umowie przypada 400~500kb/s upload'u a to on jest prawie że najważniejszy. Więc mając neta 15mb/s z Netii macie koło 1mb/s uploadu (wiem bo koleszka taki ma) co oznacza że wydajność takiego łącza jest porównywalna z 1mb/s symetryka. Pozdrawiam.

 

Edit: Sorki, skopiowałem powyższy opis i zmieniłem wszystko oprócz tej jednej literki T na G ;] Thx Tatanka za wytknięcie bądź co bądź literówki ;p

Opublikowano
napisałeś, że od 1 do 4mb :P ale i tak na 1mb powinno uciągnąć 150 graczy

Poza tym masz wyjebany procesor

 

ale najczerstwiej mam 1mb dodam Na speedtest net mam Ping 80 Downald 1-4mb ale prawie zawsze 1mb ;/ a um 0.10 max;/

dzieki za Procesor ;D

 

a jeszcze pytanie na no-hamahi wejdzie wiecej osob czy mniej?

Opublikowano

Tak jak scofield do 200 osób . Na No-hamachi powinno Ci kilka-kilkanaście osób więcej wbić bo nie będziesz miał spamu na 'hamachi'

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

System : windows XP professional sp3

procek Amd atlhlon 2x2,6Ghz

Ram 2Gb ddr2

net 1,3mb

 

 

 

uciagnie do 5osob? bo tylko tyle chce aby bylo ;]

13032777318975834031.gif

Opublikowano

Procesor: AMD Athlon 7750 Dual Core Processor. 2x 2,76

Ram: 4GB

Dysk: 500GB

Predkość Internetu: 1MB/s

Opublikowano

Procesor: Intel Core i7 975 Extreme Edition (4x 3,33 bez podkręcania, a podkręca się podobno dobrze tylko nie umiem :()

RAM: 8 GB DDR3

Dysk: 1TB

Predkość Internetu: 12mb/s

 

Wiem, że dużo, ale konkretnie...

prostasig.png

Możesz spalić mi dom tak, że studia nie odzyskam

Wtedy następną płytę nagram kurwa na skrzypcach. O.S.T.R.

 

Przede wszystkim...

Opublikowano

NlSMO@

30-50, za słaby net

Prosta@

200-300+ , dokup neta 25mb/s , spokojnie wyciśniesz 400-500+

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

A mój komputerek ile osób wyciągnie?:D

Procesor: Intel® Core i3 CPU 530 @ 2.93 GHz

2 GB ramu (wiem mało)

Net 6 mb/s

Tak na oko? Serwer hamachi. Ostatnio miałęm serwer na tym kompie ale na 2 mb/s net i lagi były przy 3-4 sieciach i około 20-30 osób online. To teraz ile mogę sobie pozwolić na sieci?

Opublikowano

Ile mój uciągnie przez Hamachi?

16399863.jpg

4GB (We właściwościach Mójego komputera pisze 3.50GB) RAM DDR3

AMD Athlon 64 X2 Dual-Core Processor 5400+

Win XP Home Edition 2002 32 bit SP3

HDD 300GB

12729.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...