Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile Osób Uciągnie Mój Komputer/Dedyk


pemo444

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ile osób uciągnie ten komp :

 

Procesor: Intel Core i5-460M 2,8 GHz

Ram: 3 GB DDR3

Dysk: 500GB

Predkość Internetu: 30 mb/s

Jeżeli masz jakieś pytanie dotyczące NosTale to pisz na PW lub na GG (823330) chętnie pomogę

:)

 

 

Poszukuję kogoś kto zrobi mi bardzo ładną sygnaturę

:) Tematykę itp. podam jak napiszesz na PW :)

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ile uciągnie mój komp ?

 

Procesor: 2x 2.2 GHz

Ram: 4GB

Dysk: 500GB

Predkość Internetu: DL: 8000kb/s UP:512kb/s

max 5 linijek tekstu.

Opublikowano

Ile uciągnie mój komp ?

 

Procesor: 2x 2.2 GHz

Ram: 4GB

Dysk: 500GB

Predkość Internetu: DL: 8000kb/s UP:512kb/s

Max 40-50 za slaby upload ;x

3053080006.png

Opublikowano

Testy serwa na maszynce domowej:

 

Procesor: Intel Q6600 @3,8Ghz

Ram: 4Gb (ddr 3'ki)

Dysk: SSD 128Gb

Predkość Internetu: 25000kb/s (wysył i pobieranie, źródło pośrednie 22 metry od kompa, IP zmienne)

 

Opcja druga - gotowy serwer:

 

Procesor : Intel Core i7-920

Ram : 8192 MB RAM!!!

Dyski : 2 x 750 GB SATA

Łącze : 10 Mbps (wolne bez limitów)*

OS : Linux Debian 5.0

 

*Dochodzi jeszcze opcja 5000GB miesięcznie z prędkością 100 Mbps

Opublikowano
Procesor: AMD Opteron 4174 6x 2.30+ GHz 
Ram:16 GB DDR3
Dysk:2x 1500 GB - SATA2
Prędkość Internetu:1 Gbps

cm2_sygnatura.jpg

Opublikowano

Procesor: Celeron D/215/220 1.20+ GHz

Ram: 2GB

Dysk: 250GB

Predkość Internetu: 100 Mbps/ po wykożystaniu 3 TB/msc zjeżdża do 10 Mbps -.-

Opublikowano

Procesor: Procesor AMD QuadCore 840 4x 3,2Ghz

Ram: Pamięć ram 16 GB DDR3 DUAL CHANEL

Dysk:2 TB (2000GB) Samsung

Prędkość: 100mb/s

Transfer: Unlimited

Opublikowano

Witam, chciałbym kupić serwer VPS pod Metin 2, ile uciągną poszczególne serwery ?

 

Opcja 1:

 

Dysk: 50 GB

Transfer: Bez Limitu

Zegar Procesora: Intel Xeon E5645 - 2 GHz

Pamięć RAM gwarantowana: 2 GB DDR3 ECC REG2 GB DDR3 ECC REG

Pamięć RAM możliwa (burst): 4 GB DDR3 ECC REG4 GB DDR3 ECC REG

Wirtualizacja serwera Host: openVZopenVZ

Całkowita przepustowość łącza serwerowni: powyżej 200 GBit / sekundępowyżej 200 GBit / sekundę

 

Opcja 2:

 

Dysk:100 GB

Transfer: Bez Limitu

Zegar Procesora: Intel Xeon E5645 - 3 GHz

Pamięć RAM gwarantowana: 4 GB DDR3 ECC REG2 GB DDR3 ECC REG

Pamięć RAM możliwa (burst): 6 GB DDR3 ECC REG4 GB DDR3 ECC REG

Wirtualizacja serwera Host: openVZopenVZ

Całkowita przepustowość łącza serwerowni: powyżej 200 GBit / sekundępowyżej 200 GBit / sekundę

 

 

Proszę o pomoc! :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Chciałbym się dowiedzieć ile osób uciągnie mój sprzęt:

 

Procek : 10 Gh ( 4x 2.5 Gh )

Ram : 3 Gb ( Na serwer zawsze daje 2.2 Gb )

Internet : 8mb/s Vectra

 

I jeszcze jedno ważne pytanie :

 

Na czym będą mniejsze lagi ? Na hamachi czy na no-hamachi ?

 

Mam obecnie no-hamachi. Ostatnio weszlo 55 osob , to strasznie jęczeli , że lagi są , ale jakoś grali.

 

Proszę o szybką odpowiedz :]

sygna1.gif



Opublikowano

Chciałbym się dowiedzieć ile osób uciągnie mój sprzęt:

 

Procek : 10 Gh ( 4x 2.5 Gh )

Ram : 3 Gb ( Na serwer zawsze daje 2.2 Gb )

Internet : 8mb/s Vectra

 

I jeszcze jedno ważne pytanie :

 

Na czym będą mniejsze lagi ? Na hamachi czy na no-hamachi ?

 

Mam obecnie no-hamachi. Ostatnio weszlo 55 osob , to strasznie jęczeli , że lagi są , ale jakoś grali.

 

Proszę o szybką odpowiedz :]

ile rdzeni dajesz pod serwer?

 

upload netu?

ping?

uciekaja pakiety?

 

zawsze mniejsze lagi beda na no-hamachi

3053080006.png

Opublikowano

@Filip™

Około 600 osób

@Enzo90

Około 100 osób

@dawid9523

I Na linuxie wątpię (chyba że debian 5.0), że postawisz, ale jeśli byłoby to FreeBSD to około 300 osób

II Około 1000 osób hamak na Windowsie

III coś około 400 osób

@vipcior

Około 80 osób

@Niko Bellic

I około 200 osób

II około 600 osób

@FriQ

1500-2000 osób

@anachaj

70 osób procek słaby

@Dawidaaaa

Za dużo nie stwierdze nie podałes danych procesora, ale mogę stwierdzić na oko hmm 300 osób

@Safaczek

1500-1800 osób

@Siema Heniu

Net słaby 200 osób ale z lagami sporymi

@xMICIx

I około 300 osób

II tak samo

@BezeLLo.O

nie do końca mogę odczytać ale około 80 osób

@Restiv

net wolny 50 osób max

1348162346-U215643.png

by Baksiu

 

Opublikowano

Procesor: Amd Pheom II x6 1055T 2,80Ghz@3,62Ghz

Ramy: GoodRam 8 Gb DDR3 1524 Mhz 2x4

Dysk: Sata II 1040Gb

Zasilacz: Crosshair 750 Wat

Net: 20Mb+

 

I

 

Procesor: Amd Athlon 64 x2 +5600 2,90Ghz@3,22Ghz

Ramy: GoodRam 2Gb DDR2 800Mhz

Dysk: 240Gb ATA

Zasilacz: Nieznany 400 Wat

Net: 1MB

Opublikowano

Procesor:AMD ATHLII_X2 245E (2,9GHz/2 MB pamięci podręcznej)

Ram:4096MB DDR3

Dysk:500GB Ultra SATA 7200obr.

Predkość Internetu: 6 MB

Opublikowano

Procesor: Intel® Core i7 CPU 920 @ 2.67 GHz 2.67 GHz

Ram: 9GB(na serwer mogę dać max 3,7GB, nie wiem dlaczego)

Dysk: 640GB

Predkość Internetu: 8 MB/s

Moja galeria:



ZZN1o2Z.png


Tą niezaprzeczalnie piękną grafiką uraczył mnie użytkownik Atacama


Urban Exploring, fotografie z różnych opuszczonych miejsc :)



Opublikowano

Procek: Intel Celeron D 3.20Ghz

RAM: 2GB

Dysk: 250Gb SatA

Zasilacz: 400W "nieznany" :D

Łącze: 8Mb/s Neostrada Plus

 

Ps. komp ma 5 lat więc... jak siądzie na serwie nie będzie mi go szkoda :D

1310553353.png

 

Hello!

Opublikowano

1@

 

Procesor Intel Core™ i7-920 Quadcore

Pamięć 12 GB DDR3 RAM

Dysk 2 x 1500 GB SATA-II HDD

Internet 1Gb/s

 

2@

Odrazu muwie że nr.2 to nie dedyk tylko zwykly komp

Procesor: Intel Core i5 (Quad Core) 3,1 GHz

Pamięć podręczna L2:

6 MB współdzielonej pamięci podręcznej L3

Magistrala FSB:

1066 MHz

Pamięć RAM:

16 GB (cztery moduły SO-DIMM po 4 GB) pamięci DDR3 SDRAM 1333 MHz - pamięć rozbudowana maksymalnie dla tego modelu

Dysk twardy:

1 TB Serial ATA; 7200 obr/min

Internet:10mb/s

 

3@

 

 

PROCESOR AMD PHENOM X4 840 QuadCore 4 X 3,20 GHZ !

Najnowszy produkt AMD, procesor czterordzeniowy

Koniec z czekaniem – teraz inteligentna wydajność jest dostępna dla każdego

 

Płyta główna

PŁYTA MSI 760GM-P33, AMD 760G+ SB710

WYDAJNY CHIPSET AMD !!

EASY OverClock -

Kompatybilność z systemem Windows 7

Zgodność z normą EuP(Energy-using Products)

 

Pamięć

 

8GB DDR3 1333MHZ !! DUAL CHANNEL

Tylko firmowe, NAJWIĘKSZY PRODUCENT NANYA !

 

 

Grafika

 

NVIDIA® GF GT 440 1GB PAMIECI DDR3

obsługuje najnowsze standardy OpenGL i DirectX 11 !!

MEGA WYDAJNA W GRACH !!

OBSŁUGA FILMÓW 3D + ZŁĄCZE HDMI 1.4a

ROZDZIELCZOŚĆ DO 4096x2160p24, MAKSYMALNA GŁĘBIA KOLORÓW 48 BIT ! MSI lub PALIT

dysk twardy

 

DYSK TWARDY 1000 GB SATA 2

Szybkość interfejsu dysku: 300 MB/s

Technologia PMR (pionowy zapis)

 

4@Laptorp!!!

 

Procesor:2,66GHz Intel Core i5

Ram 8Gb

Dysk twardy 1TB

Intenet 10mb/s

Dreanor2

Start 02.07.12

Nowosci niespotykane dotad na innych serwerach.(Hard)

Wbijac! Tutaj zapowiedz --> http://www.mpcforum....wiedz-draenor2/

Opublikowano

Procesor: Intel Core Duo 2.2 GHz

Ram: 2 GB

Dysk: 250 GB

Predkość Internetu: 6 Mbp/s

Opublikowano

Procesor: Intel Core 2 Duo CPU

Ram: 4GB

Dysk: 500GB (wolnego ok. 150)

Predkość Internetu: Downlaod 8mbs , Upload okolo 3mbs

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...