Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile Osób Uciągnie Mój Komputer/Dedyk


pemo444

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Procesor: Intel® Core™2 Quad CPU Q8200 @ 2,33GHz 2,34 GHz

Ram: 2 GB

Dysk: 500 GB

Predkość Internetu: 32 MB

Opublikowano

Procesor: Amd Athlon™ 64 X2 Dual COre Procesoor 2.11GHz

Ram: 2GB (na server dam 1GB-1,2GB)

Dysk Twardy: 160GB (Słabo ;/ )

Internet: 10mb/s Down... 2,5mb/s Uplo....

Windows 7 Home Edition

1348158873-U272526.jpg

Opublikowano

Hamachi :

 

Procesor : AMD Athlon II X4 640 (4 rdzenie 3.0GHz)

Ram : Kingston 6GB (2GB + 4GB)

Internet : 45-50mb/s (50 w nocy)

Opublikowano

procesor: AMD Athlon 64 x2 2.8Ghz

 

ram: 2 gb

 

dysk: 400gb

 

net: 8 Mb/s w nocy 16 Mb

 

ile by ten komp uciągnoł osób

 

i napiszcie ile by uciągnoł z ramem 8gb

Opublikowano

Procesor: intel core 2 quad cpu q6600 2.4ghz (4 rdzenie)

Ram: 4 gb

Dysk: 800 gb

Predkość Internetu: 6 mb neostrada 0 lagów prędkość bez zmian.

Opublikowano

Ja mam pytanie z poza tematu :D, czy jest możliwość postawienia serwera na Hostingu Wirtualnym?

 

Hosting ten posiada następujące zalety:

 

Można na niego wrzucić nieograniczoną ilość danych, nie posiada limitu transferu oraz baza danych może mieć dowolną wagę!

 

Posiada wsparcie dla takich języków jak CGI, PHP, ASP.NET, SSI, FrontPage Extensions, Perl, Python!

 

Wad raczej nie posiada ;).

 

Proszę o pomoc.

Jan Paweł drugi ukradł mi dziecko.

Jan Paweł drugi ukradł mi dziecko.

Jan Paweł drugi ukradł mi dziecko.

Jan Paweł drugi ukradł mi dziecko.

Jan Paweł drugi ukradł mi dziecko.

Opublikowano

Jak możecie to ocencie

 

Net:20mb/s

Ram 4 gb

Karta Graficzna:GeForce gtx 450

Procesor:

AMD Athlon II X4 640 Processord 3.00GHZ

Opublikowano

Ile osób zaora mój PieC ??

 

 

Procesor:Intel Pentium P6100 2.13 Ghz

Ram:3 GB DDR 3

Dysk:320 GB

Predkość Internetu:1 mb

1ee9f603c2329bef50aed0d331.png
Opublikowano

1.

2x Intel Xeon X5680 Six Core @ 4200Mhz
EVGA SR-2 Classified Super Record 2 Dual Xeon CPU
24GB DDR3 2000Mhz Kingston HyperX
3 Way SLI nVidia GeForce GTX 580
SSD 100GB Ocz RevoDrive X2
HDD 2TB Seagate Barracuda XT 64MB
Plextor Blu-Ray PX-LB950SA
Obudowa Lian Li PC-P80 Armorsuit Black
Zasilacz Enermax Revolution 85+ 1250W Modular
2x Cooler Prolimatech Super Mega + Noctua 14CM Fan
Microsoft Windows 7 Ultimate 64 bit PL

 

2.

 

2x Intel Xeon X5650 6 Core (12 rdzeni , 24 wątki)
ASUS Z8PE-D18 WorkStation 2x s.1366
24GB DDR3 Kingston 1333Mhz Triple Channel (6x 4GB)
nVidia Quadro 5000 (Fermi Core)
100GB  SSD OCZ Vertex 2
2TB Seagate Barracuda
DVD-REC BluRay HD LG
Enermax Revolution 1250W 85+
Zalman GS1000 Black HotSwap
Manipulator 3Dconnection SpaceNavigator
Czytnik kart 21 in 1
Windows 7 Pro 64Bit

 

3.

 

2x Intel Xeon X5650 6 Core (12 rdzeni , 24 wątki)
EVGA SR2 Classified Super Record Dual CPU
24GB DDR3 Kingston 1333Mhz Triple Channel (6x 4GB)
nVidia Quadro 5000 Fermi Core
120GB OCZ SSD RevoDrive
1TB Seagate Barracuda
DVD-REC BluRay HD LG
Enermax Revolution 1250W 85+
Obudowa Lian Li PC-P80 Armorsuit Black
2x Chłodzenie Prolimatech Super Mega + 14cm Noctua

 

Internet : Nieograniczony

Opublikowano

Procek : Amd athlon 7750 dual-core proccesor ( 2 CPUs) - 2,7GHz

karta graf : Nvidia GeForce 9600 GT

Internet : Radiówka 512kb/s

Ram - 2gb

 

Ile osób ?

Przyjmuje zlecenia dot. web masterki.

while(!$success){
....try();
}

 

Opublikowano

Procek: AMD Athlon II X2 250 Processor 3.00 GHz

Karta graf: Zintegrowana HD 4200 ( czy ona ma w ogóle w tym znaczenie ? )

Internet: Radiówka 1MB

RAM:4GB ( na serwer ok 2GB przeznaczył bym )

 

ile osób na serwie hamachi uciągnie ?

Moje TuT-y;

 

"Aol- connection log"

Opublikowano

HellSpawN@

280-400+

sparow@

140-200+

DeathDacek@

20-40+

Killer10 @

70-110+

Paciula@

80-150+

Hunted@

90-150+

Nordon@

40-80+

Xumire@

120-180+

lolus(^mp3)@

20-30

dejdon@

50-90 a z ramem 8gb 80-120+

bloker @

60-100+

wiertarka11@

90-160

Filip™@

nie widze screena

michi0987@

20-30

Filip™ @

nie widze screenów

Bartus1996 @

ile rdzeni?

pepus@

20-35

KnarTyba@

1. 300-500

2. 12 rdzeni ? O_O 800++

3. 700-900

Sodema@

10-30

CreativePL@

20-30

 

Dane szacunkowe

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Parametry:

- OpenVZ/VServer VPS

- CPU: 2,6 GHz (100%); min. 100%

- 2048 MB RAM (1024 gwar.)

- 50 GB powierzchni dyskowej

- System operacyjny: Linux

- pełny dostęp do konta root

- Łącze: 10 Mbps

- bez limitu transferu

- Adresy IP: 2-5

- własny RDNS, dostęp przez panel,

 

 

 

a Jeszcze ten:

 

Parametry:

- 1 x Intel Core i7-920 Quadcore

- 8192 MB RAM

- 2 x 750 GB SATA

- RAID: tak (soft poziom 1)

- System operacyjny: Linux/Windows

- Łącze: 100 Mbps z limitem 5000 GB lub 10 Mbps bez limitu!!!

 

- Adresy IPv4: 4, IPv6: /64

- Zdalny restart

 

 

i Jescze ten :

 

Athlon II X2 model procesora

2x 3,0 GHz częstotliwość procesora

2 GB pamięci RAM

320 GB pojemności dysku

500 GB transferu miesięcznie

:)

Opublikowano

Procesor:3.00GHz

Ram:16 GB (lecz windows obsługuje tylko 4 ...)

Dysk:512 GB

Predkość Internetu: 20 Mb/s

Transfer Nielimitowany :D

 

 

Może powiem jeszcze coś o swoim pc:D

 

Za 2 tygodnie będę miał maca (tylko on obsługuje 16GB ramu) Mój dysk mi wystarcza a jeżeli coś to mam jeszcze 1 Tera :D Procesor da sie podkręcić

Robię Fora Dla Sieci Serwerów counter-strike,Metin2,Minecraft i inne ;D

 

 

4utmdgjpg.gif

 

addw.png

Opublikowano

Ile powinien uciągnąć mój komputer :)

Posiadam

Procesor: Intel Core i5 650 3.20GHz 4 rdzenie

Dysk: 1 TB

Ramy ; 4GB

Karta: NVIDIA GeForce GTS 450 1GB

internet 2MB Neostrada

Dziękuję :)

CZY DASZ "+" czy "-"TO MNIE TO JEB**

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...