Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomocy


aaa14

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mlody22pl
Opublikowano

Ej to kiedy robimy zakład fryzjerski <lol2>

 

Może poszukaj na google , ja bym ci polecał je czyms wypalic albo ogolic ...

Opublikowano

ja polecal bym opryskac sie lakierem do wlosow i sie podpalic ;D ekspresowa depilacja ;D i odrazu pozbywasz sie roztoczy hah

0014591598ps2mu7.th.jpg 288994.jpg

Ludzie! Kochani ! Coście tacy smutni? Przeciez jutro idziecie do pracy :D

Opublikowano

Rodzicuf sie spytać trza ,a nie spamować ^^

Temat roku normalnie xD

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Lol Człowieku to nie Forum o owłosieniu . Po co się pytasz czy masz je zgolić czy zostawić :P

21191.jpg
Multi Player Cheats - Best Forum of the World
21571.jpg
6079.png
5392.jpg
Opublikowano

Kapec12, co się tak przypierdoliłeś? I nie, nie biją mnie ani w domu , ani w szkole. Ulżyło ci? Jeżeli takie wyzywanki ci mają pomóc to go on. :O

 

@down

Omfg. To było kierowane do autora topicu który:

 

#1 Pyta o ,,problem medyczny'' na forum o cheatach

#2 Ma 1 post

#3 Próbuje z nas zrobić idiotów.

Opublikowano

Akto bedzie z doopy wloski wykaszał?? heh

0014591598ps2mu7.th.jpg 288994.jpg

Ludzie! Kochani ! Coście tacy smutni? Przeciez jutro idziecie do pracy :D

Opublikowano

Poprostu powiedz rodzicom to i oni napewno cos wymysla. Nastepnym razem nie pisze tego na forum o cheatach ;]

 

Shimamo widze ze ty tez z Suwalk :P

Opublikowano

Nom z Suwałk ;D Nasza Wiocha rox ;D Ale co jest najsmieszniejsze to wpisalem nick Simano a nie Simamo -.- heh Ale bez kitu niech zrobi tak jak wczesniej naisalem powinno pomoc ;D a jak nie to polecam lakier i zapalniczke ;D jest smiesznie jesli to kolega zrobi ;D

0014591598ps2mu7.th.jpg 288994.jpg

Ludzie! Kochani ! Coście tacy smutni? Przeciez jutro idziecie do pracy :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...