Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Metin2Pl Księgi Umiejętności


MrBoomGood

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@odśwież

JEŚLI CI POMOGŁEM WEJDŹ TUTAJ

http://www.pajacyk.pl/ I KLIKNIJ W BRZUCH PAJACYKA, W TEN SPOSÓB NAKARMISZ GŁODNE DZIECI... A JEŚLI TO ZA MAŁO TO MOŻESZ MI DAĆ + I 5 NA KANALE... ALE PAMIĘTAJ GŁODNE DZIECI SĄ WAŻNIEJSZE NIŻ + I 5...

 

Konto YouTube: http://www.youtube.com/user/TheMrBoomGood

Człowiek rodzi się mądry, dopiero potem idzie do szkoły...

Opublikowano

Up nie wiem jak jest na US bo nigdy nie gralem ale on z palca tego nie wyssal tak pisze na wiki :) :

 

Pochodzenie:

 

* Z Metinów (z wyjątkiem metinów 75,80,85lvl).

* Ze Złotych Szkatułek.

* Z itemów eventowych: Żółta Róża, Czekolada, Cukierek, Heksagonalna Szkatułka.

 

Inne:

 

* Często używany skrót to "KU" (z Pl - (K)sięga (U)miejętności)

* Szansa na pomyślne wejście księgi na Metin2PL to w przybliżeniu 15%.

* Szansa na pomyślne wejście księgi na Metin2US to w przybliżeniu 30%.

* Aby skill wszedł na poziom G1 trzeba przeczytać pomyślnie:

 

M1 - Automatycznie

 

M2 - 1 Księga

 

M3 - 2 Księgi

 

M4 - 3 Księgi

 

M5 - 4 Księgi

 

M6 - 5 Ksiąg

 

M7 - 6 Ksiąg

 

M8 - 7 Ksiąg

 

M9 - 8 Ksiąg

 

M10 - 9 Ksiąg

 

M11(G1) - 10 Ksiąg

 

Łącznie - 55 pomyślnie przeczytanych ksiąg

 

Na Metin2 PL jest "błąd w tłumaczeniu", gdyż na serwerach USA skill może wejść od m7 (25% szans) na G1. (% Wzrastania jest taki sam jak na wbiciu na M).

 

tu link : http://wiki.metin2.pl/index.php/Ksi%C4%99ga_Umiej%C4%99tno%C5%9Bci

Opublikowano

Skopiowałeś, ale za fatygę łap + ! Odwdzięcz się jeśli możesz !

Na razie nic tu nie ma. Więc proszę was o zrobienie Sygny

Opublikowano

Chcialem powiedziec ze na Metin2.US nie ma opcji aby skill wszedl na g1 od m7-m10 bo moim kolegom sie tak nigdy nie zdarzylo , mi tez nie a mam tam wirek g1 i szarze g1

kolega Gawraa dodał to co jest na wiki przeczytaj :)

JEŚLI CI POMOGŁEM WEJDŹ TUTAJ

http://www.pajacyk.pl/ I KLIKNIJ W BRZUCH PAJACYKA, W TEN SPOSÓB NAKARMISZ GŁODNE DZIECI... A JEŚLI TO ZA MAŁO TO MOŻESZ MI DAĆ + I 5 NA KANALE... ALE PAMIĘTAJ GŁODNE DZIECI SĄ WAŻNIEJSZE NIŻ + I 5...

 

Konto YouTube: http://www.youtube.com/user/TheMrBoomGood

Człowiek rodzi się mądry, dopiero potem idzie do szkoły...

Opublikowano

@Up spamer..

 

 

Chciałbym żeby na PLu też tak było, że może wbić na M7-9:D

Na razie nic tu nie ma. Więc proszę was o zrobienie Sygny

Opublikowano

Księgi Umiejętności

 

Chyba każdy wie co to jest ale napisze dla początkujących. Tak więc Księga Umiejętności jest nazywana w grze KU. Można powiedzieć, że jest to początek przygody ze skilami

:) W tym tutorialu napisze pare informacji. Nie widziałem takiego tuta na MPC więc postanowiłem go napisać. Jeśli był to prosze dać link w komentarzu. Dobra już nie nawijam tylko przejde do rzeczy :P

 

KU na metinie2pl pochodzi z:

Z Króla demonów

Z Metinów (z wyjątkiem metinów 75, 80 ,85lv).

Ze Złotych Szkatułek.

Z itemów eventowych: Żółta Róża, Czekolada, Cukierek, Heksagonalna Szkatułka.

 

Szansa na pomyślne wejście księgi na Metin2PL to 15%.

 

Żeby wbić skill na G (wyższa umiejętność odrazu po M) trzeba przeczytać 55ku POMYŚLNIE. Czyli dość trudno :)

 

M1 - Automatycznie

M2 - 1 Księga

M3 - 2 Księgi

M4 - 3 Księgi

M5 - 4 Księgi

M6 - 5 Ksiąg

M7 - 6 Ksiąg

M8 - 7 Ksiąg

M9 - 8 Ksiąg

M10 - 9 Ksiąg

M11 (G1) - 10 Ksiąg

 

Ciekawostka !:

Na serverach USA skill na G może wejść nawet na m7 ! Jest 25% na to :)

 

JEŚLI POMOGŁEM DAJ + TO CHYBA NIE BOLI ALE EXPERTEM NIE JESTEM :D

 

źródło: wiki.metin2.pl

Przecież na tym forum nie ma początkujacych sa ci ktorzy majaj malo postow ale oni juz conieco wiedza o metinie

Czekałem kiedy powiesz mi
Że jesteś dla mnie, jesteś ze mną, że ja i Ty
To coś, co jest na pewno, że jest naprawdę
Że to co było między nami wciąż jest i wciąż jest ważne i…

Opublikowano

tut dla nie ktorych pomocny ; )

Lubie pisać i pomogac na MPC =]

 

forma zapłaty za pomoc ?! :

+

Opublikowano

@odswież

JEŚLI CI POMOGŁEM WEJDŹ TUTAJ

http://www.pajacyk.pl/ I KLIKNIJ W BRZUCH PAJACYKA, W TEN SPOSÓB NAKARMISZ GŁODNE DZIECI... A JEŚLI TO ZA MAŁO TO MOŻESZ MI DAĆ + I 5 NA KANALE... ALE PAMIĘTAJ GŁODNE DZIECI SĄ WAŻNIEJSZE NIŻ + I 5...

 

Konto YouTube: http://www.youtube.com/user/TheMrBoomGood

Człowiek rodzi się mądry, dopiero potem idzie do szkoły...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...