Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Metin2Pl Księgi Umiejętności


MrBoomGood

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Księgi Umiejętności

 

Chyba każdy wie co to jest ale napisze dla początkujących. Tak więc Księga Umiejętności jest nazywana w grze KU. Można powiedzieć, że jest to początek przygody ze skilami

:) W tym tutorialu napisze pare informacji. Nie widziałem takiego tuta na MPC więc postanowiłem go napisać. Jeśli był to prosze dać link w komentarzu. Dobra już nie nawijam tylko przejde do rzeczy :P

 

KU na metinie2pl pochodzi z:

Z Króla demonów

Z Metinów (z wyjątkiem metinów 75, 80 ,85lv).

Ze Złotych Szkatułek.

Z itemów eventowych: Żółta Róża, Czekolada, Cukierek, Heksagonalna Szkatułka.

 

Szansa na pomyślne wejście księgi na Metin2PL to 15%.

 

Żeby wbić skill na G (wyższa umiejętność odrazu po M) trzeba przeczytać 55ku POMYŚLNIE. Czyli dość trudno :)

 

M1 - Automatycznie

M2 - 1 Księga

M3 - 2 Księgi

M4 - 3 Księgi

M5 - 4 Księgi

M6 - 5 Ksiąg

M7 - 6 Ksiąg

M8 - 7 Ksiąg

M9 - 8 Ksiąg

M10 - 9 Ksiąg

M11 (G1) - 10 Ksiąg

 

Ciekawostka !:

Na serverach USA skill na G może wejść nawet na m7 ! Jest 25% na to :)

 

JEŚLI POMOGŁEM DAJ + TO CHYBA NIE BOLI ALE EXPERTEM NIE JESTEM :D

 

źródło: wiki.metin2.pl

JEŚLI CI POMOGŁEM WEJDŹ TUTAJ

http://www.pajacyk.pl/ I KLIKNIJ W BRZUCH PAJACYKA, W TEN SPOSÓB NAKARMISZ GŁODNE DZIECI... A JEŚLI TO ZA MAŁO TO MOŻESZ MI DAĆ + I 5 NA KANALE... ALE PAMIĘTAJ GŁODNE DZIECI SĄ WAŻNIEJSZE NIŻ + I 5...

 

Konto YouTube: http://www.youtube.com/user/TheMrBoomGood

Człowiek rodzi się mądry, dopiero potem idzie do szkoły...

Opublikowano

Trochę mało,ale za chęci leci +,może się przydać dla niektórych.

 

@Autor -jedno pytanie,skąd masz tą informację że na US jest 25% na wbicie z m7->G skilli?

Opublikowano
http://wiki.metin2.pl/index.php/Strona_główna

- kopiuj wklej -.- albo robisz własne porządne i przydatne tuty albo wg sę za to nie bierz.Minus - kopiujejesz czyjąś prace i czekasz na nagrode? nie ładnie :(

Opublikowano

http://wiki.metin2.pl/index.php/Strona_główna

- kopiuj wklej -.- albo robisz własne porządne i przydatne tuty albo wg sę za to nie bierz.Minus - kopiujejesz czyjąś prace i czekasz na nagrode? nie ładnie :(

 

Chyba napisałem, że źródło wiki -.-

JEŚLI CI POMOGŁEM WEJDŹ TUTAJ

http://www.pajacyk.pl/ I KLIKNIJ W BRZUCH PAJACYKA, W TEN SPOSÓB NAKARMISZ GŁODNE DZIECI... A JEŚLI TO ZA MAŁO TO MOŻESZ MI DAĆ + I 5 NA KANALE... ALE PAMIĘTAJ GŁODNE DZIECI SĄ WAŻNIEJSZE NIŻ + I 5...

 

Konto YouTube: http://www.youtube.com/user/TheMrBoomGood

Człowiek rodzi się mądry, dopiero potem idzie do szkoły...

Opublikowano
Szansa na pomyślne wejście księgi na Metin2PL to 15%.

hahahaahahahaha Przeczytaj kilka ku i zobaczysz że na pewno jest 30%.

KU na metinie2pl pochodzi z:

Z Metinów (z wyjątkiem metinów 75, 80 ,85lv).

Ze Złotych Szkatułek.

Z itemów eventowych: Żółta Róża, Czekolada, Cukierek, Heksagonalna Szkatułka.

A z króla demonów to nie wcale ?

wstawiam - bo opisałeś brzydko i nie dokładnie.

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

 

@Autor -jedno pytanie,skąd masz tą informację że na US jest 25% na wbicie z m7->G skilli?

 

wiki metin2 :)

JEŚLI CI POMOGŁEM WEJDŹ TUTAJ

http://www.pajacyk.pl/ I KLIKNIJ W BRZUCH PAJACYKA, W TEN SPOSÓB NAKARMISZ GŁODNE DZIECI... A JEŚLI TO ZA MAŁO TO MOŻESZ MI DAĆ + I 5 NA KANALE... ALE PAMIĘTAJ GŁODNE DZIECI SĄ WAŻNIEJSZE NIŻ + I 5...

 

Konto YouTube: http://www.youtube.com/user/TheMrBoomGood

Człowiek rodzi się mądry, dopiero potem idzie do szkoły...

Opublikowano

@odśwież

JEŚLI CI POMOGŁEM WEJDŹ TUTAJ

http://www.pajacyk.pl/ I KLIKNIJ W BRZUCH PAJACYKA, W TEN SPOSÓB NAKARMISZ GŁODNE DZIECI... A JEŚLI TO ZA MAŁO TO MOŻESZ MI DAĆ + I 5 NA KANALE... ALE PAMIĘTAJ GŁODNE DZIECI SĄ WAŻNIEJSZE NIŻ + I 5...

 

Konto YouTube: http://www.youtube.com/user/TheMrBoomGood

Człowiek rodzi się mądry, dopiero potem idzie do szkoły...

Opublikowano

Ciekawe, ale ku może dropnąć z każdego metina ;)

Ze szkat blasku to nie dropi przypadkiem?

Nie postarałeś się...

Opublikowano

No jak nie skopiowałeś to będzie nawet ale to już było XXX razy

@ Konraddd

Ale pech na Lorda trafić ;D

Z Króla demonów

To z króla demonów dropi ku bo ja się nigdy z tym nie spotkałem o.O

"...Jeszcze raz mnie obrazisz - odetne Cie od slonca..."

;)

Youtube_logo.jpg<----Mój kanał

Daj Mi -

;)

[Tut]Jak pobierać z pełną prędkością

Opublikowano

tak z tego krola na 3 piętrze .

Staram się pomagać w tematach związanymi z grą Metin2 , ponieważ przez lata gry dowiedziałem się bardzo dużo o grze .

Więc jeśli chcesz aby na mojej twarzy pojawiał sie uśmiech , kliknij " Lubie to " mobilizuje mnie to do dalszej pomocy wam ! :)

 

Gram/łem na serverach typu :

- Tiveria

- Balmora

- Metin2.PL s3 ,s4 , s8 , s26

- Metin2.SG 35lv , czytam sobie ku :)

- Metin2.US

- Wiele wiele innych serwerów , wymieniłem te , na których na prawde coś osiągnąłem ponieważ grałem na wielu innych , które po tygodniu niestety padały .

 

Nie znam sie na tworzeniu serverów , lecz mam pomysł na idealny Dedyk , hard ! Który myslę, że by się spodobał :)

 

Jeśli masz jakieś pytanie , pisz smiało na PV :)

 

 

Wyedytowane przez AceBoy

Opublikowano

Ciekawe, ale ku może dropnąć z każdego metina ;)

Ze szkat blasku to nie dropi przypadkiem?

Nie postarałeś się...

Ze szkat blasku nie dropi :)

JEŚLI CI POMOGŁEM WEJDŹ TUTAJ

http://www.pajacyk.pl/ I KLIKNIJ W BRZUCH PAJACYKA, W TEN SPOSÓB NAKARMISZ GŁODNE DZIECI... A JEŚLI TO ZA MAŁO TO MOŻESZ MI DAĆ + I 5 NA KANALE... ALE PAMIĘTAJ GŁODNE DZIECI SĄ WAŻNIEJSZE NIŻ + I 5...

 

Konto YouTube: http://www.youtube.com/user/TheMrBoomGood

Człowiek rodzi się mądry, dopiero potem idzie do szkoły...

Opublikowano

Heh + Leci.. Ja slyszalem podobno ze Instr Np Aury Miecz wchodza na 60% a Ku na 45 Czy coś takiego ;]

Nigdy nie trać czasu dla kogoś, kto nie ma go dla Ciebie ! :))

Opublikowano

hahahaahahahaha Przeczytaj kilka ku i zobaczysz że na pewno jest 30%.A z króla demonów to nie wcale ?wstawiam - bo opisałeś brzydko i nie dokładnie.

 

 

sam nie jesteś w stanie obliczyć % na przeczytanie

 

a jak jestes to daj wzor bo przeczytanie ku to jak dla mnie sprawa szczęscia

 

a z krola demonow na drugim pietrze (chyba drugim) dropi...

Jeśli chcesz zobaczyć moje tutoriale to wejdź na mój zasrany profil

 

Zbieram -

Opublikowano

Z tego co ja wywnioskowalem kiedyś ( bardzo dawno temu ) to na wejscie KU jest 25% , na instrukcje 40%.

Na radadzie pisze zwieksza szanse o 2.5. Jak wiemy z radą wchodzi każda instrukcja więc 40*2.5 = 100. Czyli na Ku musi być 25 bo jest o 15% mniej.

Nie wiem jak teraz , czy GF czegoś nie majstrowało ( zmniejszali ) , więc teraz sytuacja może wyglądać całkiem inaczej.

Opublikowano

Skopiowałeś i wkleiłeś, ktoś ci zwrócił uwagę, ale ty masz wymówkę, że to z wiki.metin2.pl. I co? Za to chcesz +? Bo napisałeś skąd wziąłeś info... Buhahaha.

 

Nawet nie sprawdziłeś informacji stamtąd. Skąd wiadomość, że z metinów 75, 80, 85 lv nie dropi księga? Co to za brednia? Tutorial beznadziejny, a ty jeszcze go odświeżasz, hahah

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Opublikowano

Skopiowałeś i wkleiłeś, ktoś ci zwrócił uwagę, ale ty masz wymówkę, że to z wiki.metin2.pl. I co? Za to chcesz +? Bo napisałeś skąd wziąłeś info... Buhahaha.

 

Nawet nie sprawdziłeś informacji stamtąd. Skąd wiadomość, że z metinów 75, 80, 85 lv nie dropi księga? Co to za brednia? Tutorial beznadziejny, a ty jeszcze go odświeżasz, hahah

Daj mi dowód za z metków 75, 80, 85 lv dropi ku

JEŚLI CI POMOGŁEM WEJDŹ TUTAJ

http://www.pajacyk.pl/ I KLIKNIJ W BRZUCH PAJACYKA, W TEN SPOSÓB NAKARMISZ GŁODNE DZIECI... A JEŚLI TO ZA MAŁO TO MOŻESZ MI DAĆ + I 5 NA KANALE... ALE PAMIĘTAJ GŁODNE DZIECI SĄ WAŻNIEJSZE NIŻ + I 5...

 

Konto YouTube: http://www.youtube.com/user/TheMrBoomGood

Człowiek rodzi się mądry, dopiero potem idzie do szkoły...

Opublikowano

Dobry tut dla początkujących łap add.png

logos45.png

 

KONIECZE przygodę Z MPCforum.pl

 

Ale jak zależy Ci żebym to ja wykonał dla Ciebie sygne to pisz na PW (pocztę będę sprawdzał 1 raz dziennie)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...