Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Atavari (Black-World) Polski Priv Plemion


PieSX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nic nie róbcie, bo będziecie mieli ten sam problem z minusami, co ja miałem ;)

 

Chodzi Ci o to 0:0:-2454 czy cos w tym stylu? ;p Jak tak to ja juz to mialem przed ta "awaria"

Opublikowano

Tak, chodzi mi właśnie o to. Zgłoś to zjawisko bo to bug. W moim przypadku zakończyło się grą z nowym kontem.(ach ten brak cierpliwości)

 

Ale to tylko raz mialem teraz bez problemu bylo wszystko dopuki wszystkiego nie wywalilo ; /

Opublikowano

Trochę może być lepiej jak potracimy wsie i konta ;D Nie po to dziś przebijałem się przez 20k łuczników >.<

238626.jpg]
Opublikowano

Może być mała cofka co do kont. Straciliśmy dzisaj mysql ale mamy backupy. Mój błąd UPS padł :( a nie miałem prądu .

 

 

Mamy kopie z dzisiaj z godz 17:30

madoxlogo.jpg

Opublikowano

Może być mała cofka co do kont. Straciliśmy dzisaj mysql ale mamy backupy. Mój błąd UPS padł :( a nie miałem prądu .

 

 

Mamy kopie z dzisiaj z godz 17:30

 

No to chyba mam po koncie ;) A mozna wiedziec kiedy bedzie wgl. dalej dzialac? Bo jak widze narazie to jest:

Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in C:\Documents and Settings\PIeSX\Pulpit\v4\htdocs\include.inc.php on line 6
Sql Fehler: SELECT Count(id) As players from users
MySql Error: Table 'lan.users' doesn't exist

 

@Edit

Nie dosc ze zaczynam od 0 to jeszcze na starcie mam buga :)

Huta żelaza (Stufe 28) 	0:00:-11963 	heute um 17:25 Uhr 	abbrechen

Opublikowano

Własnie się skończyła wgrywać mysql. Za cofkę przepraszamy.

 

Buga bys zlikwidowal? Bo leci mi rozbudowa na minusie... Mnie i graczowi Malutka

 

@Edit

Patusz (Poziom 30)

 

A to co? O_O

Opublikowano

Ale jest według mnie lepszy niż Mateuszka...

Nie mam pomysłu na sygnaturę. ;-)

Opublikowano

Januszq - Oni nie zmieszali ponieważ w wersji 7.0 jest Kościół, a na privie brakuje tu tylko Pospolitego ruszenia..

Nie mam pomysłu na sygnaturę. ;-)

Opublikowano

PieSX - Do monet trzeba mieć DS-LAN 1.4

a się nie opłaca.

A do JanuszQ - 50 św to mieszanka zrób look"a na 48 św to jest św z 7.0 wersją i jest kościół i łucznicy..

Nie mam pomysłu na sygnaturę. ;-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...