Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ribot I Cl ... Po Updacie Nie Dziala Cl ...


Pan24/7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to raczej się nie doczekamy :)

 

popieram :PPP

 

pies ich je*ał !

 

Świeta , Ku*wa ludzie Alleluja radujmy sie :D

bo jeszcze bedzie tak ze zamiast czekac na wigilii na pierwsza gwiazdke bedziemy czekac na update ribota :D

Opublikowano

popieram :PPP

 

pies ich je*ał !

 

Świeta , Ku*wa ludzie Alleluja radujmy sie :D

bo jeszcze bedzie tak ze zamiast czekac na wigilii na pierwsza gwiazdke bedziemy czekac na update ribota :D

Nie jjebać ich, gdyby nie oni i te forum pewnie byś nie wbił 10 lvla -.- troche szacunku dla osob które robią coś z czego korzystasz za free

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

ichigohollowimg.jpg

Przed chwilą ruszyłem a blisko już końca

Opublikowano

właśnie sam byś przysiadł i przejrzał te parenaście tysięcy linijek kodu od clienta by poznać co pozmieniali i potem dopisał do bota i to za free

Opublikowano
właśnie sam byś przysiadł i przejrzał te parenaście tysięcy linijek kodu od clienta by poznać co pozmieniali i potem dopisał do bota i to za free

 

raczej nie muszą przeglądac całego kodu istnieją proste narzędzia do porównania kodu wcześniejszego i obecnego, więc całkiem łatwo można dostrzec co zostało dodane

Opublikowano

raczej nie muszą przeglądac całego kodu istnieją proste narzędzia do porównania kodu wcześniejszego i obecnego, więc całkiem łatwo można dostrzec co zostało dodane

 

 

skoro to jest takie prote to prosze bardzo pisz bota i wrzuć za pare dni albo jutro najlepiej. Uważasz że dyby to było by takie prosete to robiło by to pare osób i że czekali byśmy na up bota???

Opublikowano

witam czy wie ktos moze kiedy bedzie nowa wersja Ribota bo ciezko sie expi samemu a mam ticketa do wykorzystania

 

o człowieku jak by ktos wiedzial to by napewno to tu napisal ...

Admin Cienia
Opublikowano

Jest inny darmowy bot na rusro z cl'em. Zapraszam do głownego dzialu.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Mbot^^ Póki co jest darmowy, jest w fazie testów, myślę ze potrwa to jeszcze troche;).

Stronka bota: www.botters-heaven.com

CS GO PLAYING

Global Elite

 

Lenovo Y50-70 Geforce GTX 860m Intel i7 4700HQ SSD 240GB + Monitor zęwnetrzny 60hz FHD

Tesoro Aegis X4

Steelseries Kinzu v3

Creative Aurvana Live!

 

Steam :

http://steamcommunity.com/profiles/76561198056403525

Czasem potrzeba ludzi do mixa/faceita. Zapraszajcie.

Opublikowano

Dammit, racja mój błąd z tą stronką. Żeby działał mbot potrzeba oryginalnego ruskiego media.pk2. Odpalasz mbota, wybierasz sciezkę do Silka start client i grasz^^. Sam teraz boce, 4 chary, dają rade, bot działa bez zarzutu

CS GO PLAYING

Global Elite

 

Lenovo Y50-70 Geforce GTX 860m Intel i7 4700HQ SSD 240GB + Monitor zęwnetrzny 60hz FHD

Tesoro Aegis X4

Steelseries Kinzu v3

Creative Aurvana Live!

 

Steam :

http://steamcommunity.com/profiles/76561198056403525

Czasem potrzeba ludzi do mixa/faceita. Zapraszajcie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...