Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Baba Vanga I Jej Przepowiednie - Prawda Czy Fałsz?


JachuPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest. Jak cały czas napieprzasz w metina to wiadomości nie oglądasz <_<

 

W metina gram w celach zarobkowych, robię postacie, a potem je sprzedaje, więc nie trafiłeś :mellow:

 

W Korei nie ma wojny, był tylko atak na wyspę, która leży na granicy obu państw(jesteś zbyt głupi, żeby zrozumieć co to granica, więc wejdź na wikipedie). Mylisz pojęcie. Atak, a wojna to co innego. Nikt nikomu nie wypowiedział wojny, od tego czasu nie było ataków na żadną stronę, a ty twierdzisz, że jest wojna, LOL.

 

Masz 12 lat, więc o sytuacji politycznej gówno wiesz. Proszę cię, nie wypowiadaj się tematach, o których nic nie wiesz...

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Opublikowano

Witajcie. Dużo się słyszy o końcu świata w 2012 roku. Jednak zadajmy sobie pytanie: czy majowie mogą się mylić? a może źle interpretujemy ich "koniec świata"? Może mieli na myśli jakiś ogromny wybuch, lub coś podobnego? Ale nie o tym chciałem napisać. Chciałbym poruszyć temat, który jest dosyć kontrowersyjny, a mianowicie chodzi mi o słynną (lub też nie) Babę Vangę. Kim ona jest? Była ona bułgarską mistyczką, jasnowidzką etc. Może przejdę do jej przepowiedni, które dotychczas się sprawdziły:

Przypisuje się jej przepowiedzenie upadku imperium sowieckiego, katastrofę w Czarnobylu, zwycięstwo Borysa Jelcyna w wyborach, dojście do władzy Hitlera i początek II Wojny Światowej, śmierć Stalina, zatonięcie Kurska i zwycięstwo Topałowa w światowych mistrzostwach szachowych, wojnę w Nikaragui oraz Libanie.
źródło: wikipedia.pl

 

Przewidziała też najbliższą i najdalszą przyszłość:

 

2010 - Trzecia Wojna Światowa, która rozpocznie się w listopadzie i zakończy w październiku, 2014 roku. Rozpocznie się dość typowo - od prowokacji i lokalnej wojny, gdzie zostanie użyta broń chemiczna (i/lub nuklearna).

(wg kalendarza Juliańskiego: nasz obecny 23 listopad, to 10 listopad = mały konflikt pomiedzy Korea Południowa i Pólnocna)

2011 - W wyniku opadu radioaktywnego północna półkula Ziemi będzie niemal pozbawiona fauny i flory. Następnie wrogowie zaczną chemiczną wojnę przeciwko pozostającym przy życiu Europejczykom.

2014 - Większość ludzi (na półkuli północnej) zginie w wyniku raka i innych chorób skóry spowodowanych naprominiowaniem i chemikaliami.

2016 - Europa prawie w całości wyludniona.

2018 - Chiny stają się potęgą światową. Wydobycie ropy naftowej się kończy.

2023 - Niewielkiej zmianie ulega orbita Ziemi.

2028 - Zostanie wynalezione nowe źródło energii. Panuje głód. Zostaje wysłany załogowy statek na Wenus.

2033 - Tereny polarne topnieją. Podnosi się poziom oceanów.

2043 - Europa i świat zaczynają się ekonomicznie odradzać. "Europa w większości muzułumańska".

2046 - Każdy ludzki organ może być stworzony od podstaw. Transplantacja ogranów staję się najbardziej efektywną metodą leczenia.

2066 - Podczas ataku na "Muzłumański Rzym", Stany Zjednoczone użyją nowego typu broni - "broń klimatyczna". Konsekwencją jej działania jest całkowite ochłodzenie klimatu na terytorium wroga.

2076 - "Bezklasowe społeczeństwo".

2084 - Nautra wraca do życia po wojnie nuklearnej.

2088 - Pojawia się nowa choroba - ludzie starzeją się w ciągu chwili!

2097 - Ludzie znajdą lekarstwo na ww. chorobę.

2100 - Pojawia się sztuczne słońce oświetlające ciemną stronę Ziemi (tą, zwykle pogrążoną w ciemnościach nocy).

2111 - Ludzie są w stanie łączyć elektronikę i ludzki organizm. Powstają cyborgi.

2123 - Wojny lokalne między mniejszymi państwami. Wielkie mocarstwa pozostają obojętne.

2125 - Na Węgrzech odnotowuje się pierwszy kontakt z inteligentną cywilizacją spoza Ziemi.

2130 - Ludzie rozpoczynają budowę "podwodnej koloni".

2164 - "Zwierzęta zmieniają się w pół-ludzi".

2167 - Powstaje nowy system religiny, który obejmie całą Ziemie.

2170 - Wielka susza.

2183 - Kolonia na Marsie staje się jądrowym mocarstwem i domaga się niepodległości od Ziemi.

2187 - Dwie, ogromne erupcje Wulkanów zostaną powstrzymane w ostatniej chwili zapobiegając tragedii.

2195 - Podwodna kolonia zostaje ukończona i nadaje się do życia.

2196 - Rasy azjatyckie i Europejskie zostaną kompletnie wymieszane.

2201 - Na Słońcu zwalniają procesy termojądrowe. Spada temperatura na Ziemi.

2221 - W konsekwencji poszukiwań pozaziemskiego życia ludzi natrafią na coś strasznego.

2256 - Zapomniany/zagubiony statek kosmiczny przenosi na ziemię nieznaną chorobę.

2262 - Planety stopniowo zmieniają swoje orbity. Mars jest bombardowany przez komety.

2271 - Zmianie ulegają pewne prawa fizyczne.

2273 - Wszystkie rasy na ziemi mieszają się. Powstaje nowa.

2279 - Ludzie odkrywają możliwość uzyskiwania energii "z niczego".

2288 - Ludzie potrafią cofnąć się w czasie. Kontaktują się też z obcymi.

2291 - Słońce słabnie. Pojawiają się koncepcje jego ponownego "aktywowania".

2296 - Ogromna eksplozja na słońcu. Zmienia się grawitacja. Stacje kosmiczne i satelity spadają na Ziemię.

2299 - We Francji masowe protesty przeciwko Islamowi.

2302 - Nowe i nieznane prawa oraz sekrety wszechświata zostają wyjawione.

2304 - Tajemnica księżyca zostaje odkryta.

2341 - "Coś strasznego" zbliża się do Ziemi.

2354 - Usterka jednego ze sztucznych słońc prowadzi do suszy.

2371 - Wielki głód.

2378 - Pojawia się nowa rasa ludzka.

2480 - 2 sztuczne słońca się zderzają. Ziemia pogrąża się częściowo w ciemności. 

3005 - Wojna na Marsie. Trajektoria planety zostaje naruszona.

3010 - Kometa uderza w księżyc. Wokół Ziemi zaczyna krążyć pas planetoid.

3797 - Do tego czasu zniknie życie na Ziemi, jednak ludzkość będzie już na tyle rozwinięta aby zorganizować życie w innych układach planetarnych (o tym samym roku Nostradamus wspomina w swoich Centuriach, jako o końcu świata).

3803 - Nowa planeta jest stopniowa zaludniana. Klimat nowej planety ma wpływ na ludzi - mutują.

3805 - Wojna między ludźmi o surowce. Ponad połowa ginie.

3815 - Koniec wojny.

3854 - Rozwój cywilizacji praktycznie zatrzymuje się. Ludzie żyją stadami, jak zwierzęta.

3871 - Nowy prorok mówi ludziom o prawach, moralności i religi.

3874 - Nowy prorok zyskuje ogromne poparcie wśród ludzi. Powstaje globalna religia.

3878 - Ludzie całkowicie zapominają o nauce powierzając swoje życie prorokowi.

4302 - Powstają nowe miasta. Nowy kościół wspomaga naukę i technologię przez co jej rozwój gwałtownie przyspiesza. Naukowcy znajdują wspólne mechanizmy we wpływie wszystkich chorób na organizm człowieka.

4304 - Zostaje wynalezione niezależne lekarstwo na każdą istniejącą chorobę.

4308 - Dzięki mutacji ludzie są w stanie wykorzystać ponad 30% możliwości swoich mózgów. Uczucie zła i nienawiści przestaje istnieć.

4509 - Ludzie osiągają rozwój na tyle wysoki aby móc rozmawiać z czymś, co my nazywamy bogiem.

4599 - Ludzie osiągają nieśmiertelność.

4674 - Rozwój cywilizacji osiągnął swój szczyt. Liczbę ludzi żyjących na wielu planetach szacuje się na 340 miliardów. Ludzie zaczynają asymilować się z obcymi, inteligentnymi rasami.

5076 - Zostaje odkryta granica wszechświata. Co za nią - nikt nie wie.

5078 - Zostaje podjęta decyzja o przekroczeniu granicy wszechświata mimo, że 40% populacji jest przeciwko.

5079 - Następuje coś, co Vanga określa mianem końca świata.

 

 

Myślę, iż w tym tkwi dużo prawdy, aczkolwiek nie wszystko może stać się dosłownie tak jak zostało zapisane. a jakie jest Wasze zdanie? :)

 

heh a gdzie przepowiednia o końcu świata?:D

Jeżeli komuś pomogłem to proszę o plusa:)

Opublikowano

Baba Vanga się nacpala i wam kitów nawciskała. Carpe diem

Opublikowano

Ci którzy wieżą w to mają daleką drogę zależy gdzie mieszkają bo mają wyjazd do miasta Rybnik ( dla tych co ni kumają jest tam szpital psychiatryczny ) ja zaznaczyłem NIE bo to jest kłamstwo.

1396292564-U784394.png
Opublikowano

Ja czekam na moją upragnioną III Wojnę Światową (a mamy juz prawie 2011 rok <_< ) ja sądzę ,że w tym troche prawdy a reszta fake :D takie jest moje zdanie >.<

Kocham mpcforum.pl!!!

32956.gif

33662.gif

33986.png

34421.gif

18706.png

28207.png

Jeśli ci pomogłem albo nawet i nie pomogłem to i tak daj mi - :D

1288729384-U263046.jpg

Opublikowano

Nie czytałem wcześniejszych postów bo mi się nie chciało ale mam takie pytanie. Jak w 2012 ma byc koniec świata to skąd dalsze przepowiednie? haha

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Opublikowano

Chłopy chuja wiecie więc się nie odzywajcie. Ogólnie interesuję się Koreą Północną, obejrzałem dość dużo filmów dokumentalnych na jej temat. Kiedyś tam w latach 50 mieli ze sobą wojnę Pn z Pd no, ale jak wiecie albo nie do akcji wkroczyli Amerykanie bo oni muszą być wszędzie :) No i bach konflikt się zakończył, ale nie wojna. Oba te państwa są nadal w stanie wojny, nie były podpisywane żadne traktaty czy rozejmy więc atak na większą skalę może nastąpić w każdej chwili. Zatopienie Krążownika Korei Pd przez torpedę Pn albo atak na tą wysepkę są tylko argumentami dla Pd by atakować :) Jak wiemy Korea Pn zmienia swojego ukochanego przywódcę i ich Kim Dzong IL oddaje władzę swojemu synowi Kim Dzong Unowi. Ten atak mógł być po prostu decyzją syna, gdyż ten musi umocnić swoją pozycję jako główny generał, a w przyszłości ojczulek narodu.

 

Proszę o zamknięcie tematu bo było już to wertowane kilkadziesiąt razy więc autor tematu niczym się nie popisał. Łapka -> Kosz.

 

#EDIT

Ehhh nie zwróciłem uwagi na datę :> F4il.

Opublikowano

konstruktywnie ?

definitywnie ?

opcjonalnie ?

zna się jak mou na mpc.

Opublikowano

Leonardo Da Vinci Przepowiedział koniec świata 23 grudnia i co zrobił ludzi w KONIA

 

 

 

Ta jest 2011 i nie widze tej Wojny jakoś ;pp

. .

Opublikowano

Każdy tu pisze ...

Ta jest 2011 i nie widze tej Wojny jakoś ;pp 

...Najbardziej rozbroiła mnie ta odpowiedź...

Miała być wojna i nie ma :P 

Nie wiem czy w minimalnym czy maksymalnym stopniu znaczenia, ale na moje rozumowanie chcecie tego, teraz się śmiejecie a kto wie, być może jutro będziecie płakać i uciekać.

 

 

Tym co napisałem powyżej nie twierdze, że w to wierze, ale formułujcie swoje wypowiedzi bardziej trafnie, gdyż pisząc w ten sposób odbiorca może pomyśleć, że...

Miała być wojna i nie ma :P 

,,Już się nie mogę jej kur*a doczekać"

 

To tylko moja opinia. Każdy Polak ma prawo do wolności słowa prawda ? :)


Głupcy są tak pomysłowi, że niemożliwe jest stworzenie czegoś, z czym każdy głupi sobie poradzi.

Systemy odporne na idiotów, obsługiwane są właśnie przez nich.

 

Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni "

Opublikowano

ach..

 

@up

 

w którą cześć coda grasz?

bo myślę , że w jedynkę zacząłeś grać.

Opublikowano

O co chodzi ? Oo

Skąd te przypuszczenie ?

Nie gram w żadną i nie zamierzam zaczynać.


Głupcy są tak pomysłowi, że niemożliwe jest stworzenie czegoś, z czym każdy głupi sobie poradzi.

Systemy odporne na idiotów, obsługiwane są właśnie przez nich.

 

Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni "

Opublikowano

@TeamZt2

Pozdro...

 

@Topic

Babcia pewnie za dużo filmów katastroficznych się naoglądała.

Opublikowano

O kurwa sztuczne słońce , koniec ziemii , coś się zbliża do ziemii , nieśmiertelność , rozmowa z bogiem - hmm... BAJECZKI :)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Ehh... Europa będzie wyludniona na moją 18-stkę :D (Nie czepiać się wieku :P )

Ja sobie przewiduję że umrę i jestem Pro :D

Ale po III wojnie mają się ruscy nawrócić:)

 

 

PS: Czemu mówicie żeby poszedł na dwór się przewietrzyć? On tylko 1 post napisał i to się nazywa "Dyskusja" ... Tak samo jak ktoś doda demota że np "Odejdę od komputera i wszyscy w domu się pytają czy się zepsuł. " A komentarze : "No to ci współczuję" , "idź na dwór" , "no lifier" (komentarz o godz 3:40 ;p ) ... Że ktoś coś dodaje to nie znaczy że to robi/wierzy w to ... Ludzie ogarnijcie się ! To że w gazecie jest artykuł o UFO to znaczy ,że reporter w to wierzy ?

beznickowiec.png

By Baksiu

Opublikowano

jest tyle przepowiedni o koncu i zadna sie nie sprawdzila

to jes jedno duzo fake

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...