Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Baba Vanga I Jej Przepowiednie - Prawda Czy Fałsz?


JachuPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie. Dużo się słyszy o końcu świata w 2012 roku. Jednak zadajmy sobie pytanie: czy majowie mogą się mylić? a może źle interpretujemy ich "koniec świata"? Może mieli na myśli jakiś ogromny wybuch, lub coś podobnego? Ale nie o tym chciałem napisać. Chciałbym poruszyć temat, który jest dosyć kontrowersyjny, a mianowicie chodzi mi o słynną (lub też nie) Babę Vangę. Kim ona jest? Była ona bułgarską mistyczką, jasnowidzką etc. Może przejdę do jej przepowiedni, które dotychczas się sprawdziły:

Przypisuje się jej przepowiedzenie upadku imperium sowieckiego, katastrofę w Czarnobylu, zwycięstwo Borysa Jelcyna w wyborach, dojście do władzy Hitlera i początek II Wojny Światowej, śmierć Stalina, zatonięcie Kurska i zwycięstwo Topałowa w światowych mistrzostwach szachowych, wojnę w Nikaragui oraz Libanie.
źródło: wikipedia.pl

 

Przewidziała też najbliższą i najdalszą przyszłość:

 

2010 - Trzecia Wojna Światowa, która rozpocznie się w listopadzie i zakończy w październiku, 2014 roku. Rozpocznie się dość typowo - od prowokacji i lokalnej wojny, gdzie zostanie użyta broń chemiczna (i/lub nuklearna).

(wg kalendarza Juliańskiego: nasz obecny 23 listopad, to 10 listopad = mały konflikt pomiedzy Korea Południowa i Pólnocna)

2011 - W wyniku opadu radioaktywnego północna półkula Ziemi będzie niemal pozbawiona fauny i flory. Następnie wrogowie zaczną chemiczną wojnę przeciwko pozostającym przy życiu Europejczykom.

2014 - Większość ludzi (na półkuli północnej) zginie w wyniku raka i innych chorób skóry spowodowanych naprominiowaniem i chemikaliami.

2016 - Europa prawie w całości wyludniona.

2018 - Chiny stają się potęgą światową. Wydobycie ropy naftowej się kończy.

2023 - Niewielkiej zmianie ulega orbita Ziemi.

2028 - Zostanie wynalezione nowe źródło energii. Panuje głód. Zostaje wysłany załogowy statek na Wenus.

2033 - Tereny polarne topnieją. Podnosi się poziom oceanów.

2043 - Europa i świat zaczynają się ekonomicznie odradzać. "Europa w większości muzułumańska".

2046 - Każdy ludzki organ może być stworzony od podstaw. Transplantacja ogranów staję się najbardziej efektywną metodą leczenia.

2066 - Podczas ataku na "Muzłumański Rzym", Stany Zjednoczone użyją nowego typu broni - "broń klimatyczna". Konsekwencją jej działania jest całkowite ochłodzenie klimatu na terytorium wroga.

2076 - "Bezklasowe społeczeństwo".

2084 - Nautra wraca do życia po wojnie nuklearnej.

2088 - Pojawia się nowa choroba - ludzie starzeją się w ciągu chwili!

2097 - Ludzie znajdą lekarstwo na ww. chorobę.

2100 - Pojawia się sztuczne słońce oświetlające ciemną stronę Ziemi (tą, zwykle pogrążoną w ciemnościach nocy).

2111 - Ludzie są w stanie łączyć elektronikę i ludzki organizm. Powstają cyborgi.

2123 - Wojny lokalne między mniejszymi państwami. Wielkie mocarstwa pozostają obojętne.

2125 - Na Węgrzech odnotowuje się pierwszy kontakt z inteligentną cywilizacją spoza Ziemi.

2130 - Ludzie rozpoczynają budowę "podwodnej koloni".

2164 - "Zwierzęta zmieniają się w pół-ludzi".

2167 - Powstaje nowy system religiny, który obejmie całą Ziemie.

2170 - Wielka susza.

2183 - Kolonia na Marsie staje się jądrowym mocarstwem i domaga się niepodległości od Ziemi.

2187 - Dwie, ogromne erupcje Wulkanów zostaną powstrzymane w ostatniej chwili zapobiegając tragedii.

2195 - Podwodna kolonia zostaje ukończona i nadaje się do życia.

2196 - Rasy azjatyckie i Europejskie zostaną kompletnie wymieszane.

2201 - Na Słońcu zwalniają procesy termojądrowe. Spada temperatura na Ziemi.

2221 - W konsekwencji poszukiwań pozaziemskiego życia ludzi natrafią na coś strasznego.

2256 - Zapomniany/zagubiony statek kosmiczny przenosi na ziemię nieznaną chorobę.

2262 - Planety stopniowo zmieniają swoje orbity. Mars jest bombardowany przez komety.

2271 - Zmianie ulegają pewne prawa fizyczne.

2273 - Wszystkie rasy na ziemi mieszają się. Powstaje nowa.

2279 - Ludzie odkrywają możliwość uzyskiwania energii "z niczego".

2288 - Ludzie potrafią cofnąć się w czasie. Kontaktują się też z obcymi.

2291 - Słońce słabnie. Pojawiają się koncepcje jego ponownego "aktywowania".

2296 - Ogromna eksplozja na słońcu. Zmienia się grawitacja. Stacje kosmiczne i satelity spadają na Ziemię.

2299 - We Francji masowe protesty przeciwko Islamowi.

2302 - Nowe i nieznane prawa oraz sekrety wszechświata zostają wyjawione.

2304 - Tajemnica księżyca zostaje odkryta.

2341 - "Coś strasznego" zbliża się do Ziemi.

2354 - Usterka jednego ze sztucznych słońc prowadzi do suszy.

2371 - Wielki głód.

2378 - Pojawia się nowa rasa ludzka.

2480 - 2 sztuczne słońca się zderzają. Ziemia pogrąża się częściowo w ciemności. 

3005 - Wojna na Marsie. Trajektoria planety zostaje naruszona.

3010 - Kometa uderza w księżyc. Wokół Ziemi zaczyna krążyć pas planetoid.

3797 - Do tego czasu zniknie życie na Ziemi, jednak ludzkość będzie już na tyle rozwinięta aby zorganizować życie w innych układach planetarnych (o tym samym roku Nostradamus wspomina w swoich Centuriach, jako o końcu świata).

3803 - Nowa planeta jest stopniowa zaludniana. Klimat nowej planety ma wpływ na ludzi - mutują.

3805 - Wojna między ludźmi o surowce. Ponad połowa ginie.

3815 - Koniec wojny.

3854 - Rozwój cywilizacji praktycznie zatrzymuje się. Ludzie żyją stadami, jak zwierzęta.

3871 - Nowy prorok mówi ludziom o prawach, moralności i religi.

3874 - Nowy prorok zyskuje ogromne poparcie wśród ludzi. Powstaje globalna religia.

3878 - Ludzie całkowicie zapominają o nauce powierzając swoje życie prorokowi.

4302 - Powstają nowe miasta. Nowy kościół wspomaga naukę i technologię przez co jej rozwój gwałtownie przyspiesza. Naukowcy znajdują wspólne mechanizmy we wpływie wszystkich chorób na organizm człowieka.

4304 - Zostaje wynalezione niezależne lekarstwo na każdą istniejącą chorobę.

4308 - Dzięki mutacji ludzie są w stanie wykorzystać ponad 30% możliwości swoich mózgów. Uczucie zła i nienawiści przestaje istnieć.

4509 - Ludzie osiągają rozwój na tyle wysoki aby móc rozmawiać z czymś, co my nazywamy bogiem.

4599 - Ludzie osiągają nieśmiertelność.

4674 - Rozwój cywilizacji osiągnął swój szczyt. Liczbę ludzi żyjących na wielu planetach szacuje się na 340 miliardów. Ludzie zaczynają asymilować się z obcymi, inteligentnymi rasami.

5076 - Zostaje odkryta granica wszechświata. Co za nią - nikt nie wie.

5078 - Zostaje podjęta decyzja o przekroczeniu granicy wszechświata mimo, że 40% populacji jest przeciwko.

5079 - Następuje coś, co Vanga określa mianem końca świata.

 

 

Myślę, iż w tym tkwi dużo prawdy, aczkolwiek nie wszystko może stać się dosłownie tak jak zostało zapisane. a jakie jest Wasze zdanie? :)

57199140501148694665.png

Opublikowano

było zamykac ta babka to chu i tyle

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Opublikowano

ja_pierdole_952_171.jpg

Babka za dużo jarała i wielkie mi tu przepowiednie.

Z reszta, jaki mózg trzeba mieć, żeby wierzyć w takie przepowiednie.

Pozdrawiam, Asparte.

 

P.S. Ten post nie miał na celu obrazić nikogo.

 

EDIT:

Na Słońcu zwalniają procesy termojądrowe. Spada temperatura na Ziemi.

 

Z tego co Mi wiadomo to nie jest możliwe. Oglądałem program na Discovery i tam mówią, że na Słońcu wszystkie procesy będą zachodzić normalnie, a gdy wypali się wodór to gwiazda najpierw zamieni się w czerwonego karła wypalając całą Ziemie. Później zaniknie siła trzymająca Słońce w swoich rozmiarach i Słońce się "zapadnie" następnie w jadrze Słońca powstanie żelazo lub ołów (nie pamiętam dokładnie) i Słońce wybuchnie niszcząc cały Układ Słoneczny

Opublikowano

lul. coś prawdy może i w tym jest, jednak nie wierzę w te bzdety ;d

btw. Jeżeli interesują Cię takie rzeczy zapraszam na Discovery Showcase, ostatnio było o teorii 11 wymiarów + czas. xD

Opublikowano

nie było wojny w 2010. To jak w matmie znajdziesz wyjątek i cała teoria idzie się jeb*ć

LifeSro

FusionRoad

Opublikowano

"Śmierć Stalina" - przewidziała jak umrze czy, że wgl umrze? Ja przewiduję, że 100% palących i 100% niepalących umrze i też jestem zajebisty ;]

 

Co do kalendarza Majów to, że ich kalendarz się kończy to nasz (gregoriański) nie, więc nie ma o czym gadać ;)

Opublikowano

przepowiadam ze nikt z nas nie dozyje 200 lat :D

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Gość Mcncc.com
Opublikowano

Jak sądzisz, że ktoś dożyje?

Sądzę że jest w tym szczypta prawdy.

Jak z Nostradamusem ^^

Opublikowano

Jak sądzisz, że ktoś dożyje?

Sądzę że jest w tym szczypta prawdy.

Jak z Nostradamusem ^^

 

 

rozumiesz slowo zart

 

chodzi mi o to ze ta babka to fake i tyle to tak samo jak ja bym przepowiedzial ze wszystkie dzieci neo wygina z braku mt2

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Opublikowano

Tak samo jak Nostradamus...

 

Wszystko to Jedno wielkie FAKE

 

Ludzie którzy tłumaczą te książki(pamiętniki etc.) z języka "ChujeMujeDzikieWęże".. Tłumaczą je w taki sposób w jaki chcą i potem wmawiają nam takie głupoty...

 

 

@UP

 

Kalendarza Majów nie miał kto dokończyć bo zostali wybici...

 

Pomocnik
Opublikowano

Nie ma czegos takiego jak przepowiednia. Tylko Bog wie co, kiedy i gdzie sie wydarzy. :)

 

 

Czekam na wojne swiatowa. najs fejk.

2010 - Trzecia Wojna Światowa, która rozpocznie się w listopadzie i zakończy w październiku, 2014 roku. Rozpocznie się dość typowo - od prowokacji i lokalnej wojny, gdzie zostanie użyta broń chemiczna (i/lub nuklearna).

Zajebiscie, ze cos takiego sie nie wydarzylo. Koniec swiata byl kilkanascie razy z tego co pamietam ;)

 

 

Hm dziwne, ze nie przewidziala nic o 2012, a leci do nas taka zajebista kulka 10x wieksza od slonca - podobno ;)

8277d6063a15f2732fcf2a678ee1cdc1.gif
Opublikowano

To o wojnie jest prawdą, bo Korea ma wojnę teraz, a dalej nie wiem. Jest w tym trochę prawdy <_<

 

@EDIT

 

Kto mnie minusuje??

1328997611-U170772.png

Opublikowano

To o wojnie jest prawdą, bo Korea ma wojnę teraz, a dalej nie wiem. Jest w tym trochę prawdy <_<

 

Hahaha. :D

 

W Korei jest wojna? Ajhahahahaha:D

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Opublikowano

Końca świata w najbliższym czasie nie będzie.... Na III wojnę się nie zanosi a co do tego konfliktu pomiędzy Koreami to według mnie spór polityczny. Co do reszty to nie wierze..

icecubea.png

Opublikowano
Hahaha.

 

W Korei jest wojna? Ajhahahahaha:D

 

Jest. Jak cały czas napieprzasz w metina to wiadomości nie oglądasz <_<

1328997611-U170772.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...