Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kłótnia I Przemowa Do Was


-Vasto-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mam pojęcie przeczytaj sobie o nim trochę i jak znajdziesz kogoś kto uważa go za normalnego tomi na pw napisz , w sumie to to nawet śmieszne jest taka kłótnia bezsensowna

NJxbd4x.png

Opublikowano

NaC w dupie mam za przeproszeniem + jak i - .

@up Nie zrozumiałeś co napisałem chyba. Przeczytaj jeszcze raz i zastanów się kolejny raz.

Nazywasz dzieciakami wszystkich którzy piszą odwrotnie z twoim zdaniem ^.-

C Z E K A M

 

 

N A

 

 

S

 

 

2 6

Pomocnik
Opublikowano

Chyba raczej w tym, ze mam racje, a Ty jak kazdy z podstawowki musisz trzymac swoja racje chociaz wiesz, ze ja mam racje. Jakos tak bez ladu i skladu to napisalem ale mysle, ze zrozumeisz

8277d6063a15f2732fcf2a678ee1cdc1.gif
Opublikowano

VastoLords Napisał bym że zachowujesz się jak dziecko, ale nie będę się zniżał do twojego poziomu.

@NaC przetań już bo tak samo jak i on teraz się zachowujesz.

C Z E K A M

 

 

N A

 

 

S

 

 

2 6

Opublikowano

1. racji nie masz i nie zmienię swojego zdania

2. dla was to mogę nawet z przedszkola być

3. nie będę się zniżał do twojego poziomu Jezu człowieku weś się zastanów bo pleciesz

jakbym cie co najmniej od kurw i innych takich wyzywał a takie teksty to dla siebie zostaw bo to żałosne jest

a nie kulturalne przede wszystkim jak chcesz coś takiego mówić to mów w realu .

NJxbd4x.png

Opublikowano

1. racji nie masz i nie zmienię swojego zdania2. dla was to mogę nawet z przedszkola być3. nie będę się zniżał do twojego poziomu Jezu człowieku weś się zastanów bo pleciesz jakbym cie co najmniej od kurw i innych takich wyzywał a takie teksty to dla siebie zostaw bo to żałosne jesta nie kulturalne przede wszystkim jak chcesz coś takiego mówić to mów w realu .

 

 

pisze sie weż , jak widze kazdy mowi w tym dziale cos o realu , przykre to jest , poniewaz nie wiesz , kto jest z 2 strony monitora , a to ze Ty zabierzesz 7 letnim dzieciom kanapke z 3 dniowym pomidorem , nie znaczy ze jestes fajny i zajebisty.

Opublikowano

No kurwa, skasowałeś ten fajny bardzo inteligentny tekst :<

Więc ja usune obrazek..

Trudno, czekam na kolejną okazję ^ ^

b8o4ya.jpg

ŻYCIE NA KRAWĘDZI X D

Opublikowano

Przyjemność z gry w metina to nic więcej jak wzloty i upadki. Raz wam się coś uda a raz nie taka jest kolej. Nie chodzi tu o same sukcesy i gorsze chwile, lecz także o umiejętności gry zespołowej dobre nawiązywanie kontaktów z innymi graczami. Jesteś dobry grasz długo w metina to i bez tego isa będziesz dobry, może nie najlepszy ale dobre i to. Ważne aby posiadać dobra reputacje u innych graczy i uczyć sie na własnych błędach. Is to nie wszystko!!!! Tylko dzieci neo potrafią się kłócić o coś co im tak naprawdę nie jest potrzebne.

 

 

Mam nadzieje że uświadomiłem w tym poście o co tak naprawdę chodzi w grach. Prośmy Boga aby nawracał dzieci i zobaczyły inny świt niż tylko szkoła, droga do szkoły, dom i monitor.

 

Odnośnie pisania o przesunięciu godziny startu..... tez mi nie pasuje 12.00 ale nie mam sraczki. I tak odrobię ten czas umiejętnościami i odpornością psychiczną. Kłótnie na temat wystartowania są zbędne lecz parę neokids ma sraczkę bądź szczytowanie i muszą coś napisać na forum. Gdyby były tylko potrzebne tematy to o wiele więcej dało się zrozumieć i dowiedzieć naprawdę potrzebnych informacji. Moim zdaniem powinni zrobić stronkę i wszystkie nowinki odnośnie serwera tam dawać aby neo.. nie spie... całego tematu.

 

 

Pozdrowienia wierzę iż da się jeszcze coś zrobić z kulturą na forach.

Opublikowano

Vastolords sam piszesz najbardziej bezsensowne tematy i posty w tym temacie jeszcze nie widziałem żebyś napisał coś mądrego tylko innych krytykujesz, że neo 24/7 przed komputerem, a z tego co widzę to ty ciągle siedzisz w tym temacie. Odpowiem tobie dlaczego! ponieważ napaliłeś się na ten serwer tak bardzo, że nie wiesz co masz czynić!!! i odbija tobie szajba

takie jest moje zdane na temat twojej osoby z tego co tu wyczytałem

sygna2k.png

Sygnaturka wykonana przez 7mateol

Daj addwz.png to nic nie kosztuje, a może wiele zdziałać!

youtubelogoj.png

Opublikowano

neo.... to rodzaj zachowania się wobec innych, a nie wiek!!!! To że ktoś ma 11 czy 10 czy xxx lat to nie znaczy że jest .... sami pomyślcie.

Opublikowano

Dziękuję, dobranoc.

Też idę, znudziło mi się czytanie tego spamu i czekanie na okazje do wstawienia jakiegoś fajnego obrazka.

b8o4ya.jpg

ŻYCIE NA KRAWĘDZI X D

Opublikowano

Master Shoter mnie tam nie obchodzi w co ty się w przedszkolu bawisz ale nie chce mi się już pisać bo już mi to zbrzydło ..

 

 

Edit : idę spać dobranoc wszystkim a jak się komuś podczas czytania mojego żenującego spamu to sobie posłuchajcie : http://www.rmfmaxxx.pl/radio/

NJxbd4x.png

Opublikowano

Ładny spam się zrobił ło hoho. Jeśli ten temat jest po to by się wyzywać o jakiś itemek to boje się wejść do gry. Ludzie zastanówcie się co uczyniło np Insomanie zajebistym serwerem? Atfosmera która została zepsuta. Zostawcie kwiestie metalów teamowi i tyle , Jak macie jechać po rodzicach i po sobie to PW bo po co macie psuć innym gre? Jak nie możecie się pogodzić nie grajcie. Wg ta zapowiedz była cholernie złym posunięciem.Teraz każdy po sobie jedzie hipokrytów widze tutaj dużo "Naucz sje noobje ortoragfji" mimo że sami ortografią nie grzeszą- nie wymienie. Poprostu ogranijcie się bo sami sobie zepsujecie zabawe z gry. A to jest najważniejsze! Każdy spina się widze. I każdy kto najmniej wie o MPC i ogólnie o metinie. Jesteście zwykłymi szaraczkami a zachowujecie się jak bogowie serwera plx ogar albo zaraz wbije tu jakiś mod i pozamiatane. Albo wg nie bedą nam robić serwera - sami go sobie popsujemy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...