Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Według Ciebie Poczta Polska Jest Głupia ?


Upss

Poczta  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy poczta polska jest g?upia ?!

    • Taak
      28
    • Nie
      14
    • Nie mam zdania.
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak straciłem już 2 komórki wysyłane z USA

Takie coś sie wysyła paczką zabezpieczoną i poleconym.

RAsfepN.png
Opublikowano

Rok 2010:

Z Lubina do Legnicy wiadomość wędruje 7 dni. Odległość - 24 km.

 

Rok ok. 450 p.n.e

 

Z zachodniej części Pesji do Wschodniej części Persji wiadomość wędruje 24h. Odległość ok. 500 km

 

 

Poczta Polska zamiast się rozwijać, cofa się z zawrotną szybkością :)

09071535498836998897.png

Opublikowano

taa pomyślcie co by było jakby poczty polskiej nie było...

Byście kurierem rozsyłali listy... ?

1375207970-U250359.png


Opublikowano

Jak dotad u mnie wszystko bylo w porzadku, ale gdy moj kolega zamowil przednia szybe do auta to doszla rozbita, pomimo ze zaplacil za zabezpieczona przesylke 60 zl na ktorej naklejona byla naklejka "UWAGA SZKŁO"

everythingfou - sprawdź to.

Admin Cienia
Opublikowano

Poczta Polska głupia? tzn kto tam jest głupi? Raczej robią na odpierdol, ostatnio na allegro kupiłem paczke to z Legnicy do Rumi(a) szła prawie miesiąc.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

ONI KCOM PYC SZYPCY TYKO NA SPITHAKU METINOFSKIM JADA I IH COFA : O

 

 

 

Zamowilem sobie kostki do gitary, bodajze 5 grudnia - dotad nie przyszly.

Dzwonilem, blagalem, prosilem - CHU JA

 

Polska to ciemnogród, jedyna nadzieja to kurierzy, DPD, POCZTEX itp.

 

ZA KTORYCH TRZEBA PLACIC +20 kurwa zlotych

 

@DAŁN

 

wymienialem randomowych kurierow, wazne to ze szybsi od poczty sa : P

 

U nas to listonosz zielonym maluszkiem jezdzi, ma dziury w podlodze :D

logo_black3.png

Opublikowano

ktos kiedyś powiedział ładne zdanko :D

 

"Gdyby na Poczcie Polskiej zatrudniono żółwie , to nasze przesyłki docierały by 2 razy szybciej"

 

No niestety ale taka prawda ... na zamówione Rolki czekam juz hmmm 2 rok . Zaginęły gdzieś w akcji.

fiR919k.png

Opublikowano

Byłem na wakacjach nad morzem i wysłałem sobie pocztówkę na początku, wróciłem za tydzień a pocztówki nie było... :D

 

przyszła w następnym tygodniu xD:D

"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts ... their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world, shaped by their beliefs?"

lolzor.gif

Opublikowano

ktos kiedyś powiedział ładne zdanko :D

 

"Gdyby na Poczcie Polskiej zatrudniono żółwie , to nasze przesyłki docierały by 2 razy szybciej"

 

No niestety ale taka prawda ... na zamówione Rolki czekam juz hmmm 2 rok . Zaginęły gdzieś w akcji.

o jakie rolki ci chodzi ?? srajtaśma ?

edit:

aaa rolki xD

 

@top

Nie korzystałem z ich usług to nie mam zdania

beznickowiec.png

By Baksiu

Opublikowano

Narzekacie, narzekacie, a ciekawe co by było gdyby ją zlikwidowali.

Wtedy dopiero zaczęły by się protesty i pretensje...

 

Zauważcie, że wszystkie listy, faktury, pisma urzędowe dostarcza poczta.

Kurierzy tylko paczki.

 

Może Poczta Polska specjalnym orłem nie jest, ale proponuje wziąć pod uwagę fakt że listopad-grudzień to miesiące ich największego zapierdolu.

Jednak jeśli mam do wyboru na Allegro przesyłkę pocztową za 10 zł, a kuriera za 25 - wybiorę pocztę ;)

Historia stworzenia Mańka


27.08.2009 Moderator War Rock


08.01.2011 Global Moderator


03.05.2012 Administrator


 


Now Elita

Opublikowano

Huaha osoba która ma w nicku UPS zakłada taki temat, jaki przypadek :)

Poczta jest ok, nic do niej nie mam, jak na razie sie bardzo nie zawiodłem. Pozdro

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...