Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Dlaczego Koreański Metin2 jest lepszy od PL'a


lexmark1200

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poradnik do reje i download :)

http://www.mpcforum.pl/topic/102740-tutorialkrrejestracja-na-metin2cokr/

+

dobo95.png

Sygrantura by AgatkaPL :) Dziekuję ;)

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

10 KU DO G? BEZ JAJ... ŻEEENAAADDAAA... to noobem tam jest ktos kto nie ma co najmniej 4x G... metin2 duzo lepszy...a jak dzieci nie ogarniają to cóż .. trzeba szukać innych wersjji..

Opublikowano

na co.kr była lepsza grafa do momentu gdy wstawili taką samą na PL ;p ale co tam .... lepszy drop więcej możliwości poprostu bardziej rozbudowany niż nasz biedny pl ;pp

Lubie pisać i pomogac na MPC =]

 

forma zapłaty za pomoc ?! :

+

Opublikowano

Koreański Metin jest jak najbardziej stały, developerem gry jest sam jej twórca czyli firma YMIR. Na Koreanie znajdziecie min. Nowe metiny, 6 skill dla wojowników i ninji, wprowadzają( o ile już tego nie zrobili ) 120 lvl max. Jest o wiele bardziej rozbudowany, gra tam dość sporo polaków. Gorąco Polecam

235761444056892195480.gif

Opublikowano

metin PL jest najlepszy.... dzieci ktore nie umieja grac na PL ida na inne gowna typu korea.. 10 ku i skil g? wez to kur.. to po co grac? wbij skil na PL na g to juz jest prestiż jakis a korea? nie masz P jestes noob zreszta wbijesz w miesiac 80 skile na P i co masz do ch.. z gry? a metin2 PL? gram powoli od wakacji zaraz skile na g wejda 75 llv expi się b. ladnie w pvp najgorzej nie idzie a botow uzywalem do 45 lvla ( w tedy zrobilem boja a robilem codziennie 1 lvl)

kyolkushinaki.jpg

Opublikowano

Czemu mam takie lagi na tym koreanie ? na klawiaturze qwerty chodzic nie moge -.-

Na samej myszce gralem, ale tak sie nie da zabardzo !

 

 

Dużo zależy od neta bo przesył danych dochodzi z kilka sekundowym opóźnieniem ze względu na dużą odległość

Opublikowano

PL najlepszy?? Wyjdz! Pelno hackow,bugow,0eventow,2/3 graczy jak padnie na pvp wyzywa od czitow/farta.. Koreanski duzo lepszy ;] pzdr

65994253024037513199.png
Opublikowano

Pl to jedno wielkie nieporozumienie 0 kultury wobec kogokolwiek w m1 im2 same boty ganiają w calu zarobkowym a na Koreańcu przynajmniej nie trzeba płacić za dobrą zabawę by pograć i poznać ludzi dla czego na Pl aż 55 ku trzeba wbić proste w celu zarobkowym po co aż tyle serwerów za 5 lat to tam będzie chyba z 30 albo 40 serwerów a na koreańcu 2 serwery i zawsze jest miejsce dla nowych graczy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...