Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Szaman Smok to nie tylko buff - przekonacie się


BliF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi się nie przyda, ale łap + za chęci :)

Hehehe ja samemu to rozszyfrowałem po graniu tydzień szamanem. Wielkie pozdrowienia :P

Nic cie to nie kosztuje więc jebni* porządnego minusa ---

PANDORAMT2-ROZEKzabujca 99lv klasa:ninja Królestwo:niebiescy, Lv wciąż rośnie :)

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bonus na wiatr : Jeżeli przeciwnik w pvp zadaje ostatni cios odpychający to mamy dany xx% szans że nas nie odrzuci. Jest to również niezły abs na Atak zółwia :)

 

Bonus na błyskawice : Do PvP z healem i smoczkiem. Zmniejsza dmg z : Przywołania, szponu, rutu, strzelaka. Zmniejsza dmg ze specjalnego skillu zjawki ( coś w stylu przywołania )

 

Bonus na Ogień : Do PVP ze smoczkiem i BM. Zmniejsza dmg od : OU, Skowytu, Talika i dmg od 9 ogonów ze specjalnego ataku.

 

Na PL abs na wiatr nie działa a 2 pozostałe testowane i działają. Na us wszystkie 3 absy działają ale nie są bardzo przydatne.

Opublikowano

No masz tego plusa, ale nie wiem, nie mam pojecia czemu zajeło Ci to az 3 godziny, chyba, że aż tak wolno piszesz na klawiaturze ( :P ). Jeżeli grasz szamanem, aż 3 lata, w co też mi trudno uwierzyć :P to powinieś wszystko pisać z głowy, i powinno Ci to zająć maxymalnie 45 minut, nie wiem, ja tylko tak uważam. Poradnik może i fajny, ale nic nadzwyczajnego, nie powinno się pokazywać walorów szamana bo to bedzie chała, ze tak to nazwe. Kiedyś na privach, nawet na Plu, klasą, jaka miala najmniej zwolenników był szaman, teraz to co 3 osoba zaklada szamana ;/ No cóż, kazdy robi co chce, jak chce i po co. Tyle. Pazdro

Opublikowano

szczerze mowiac

do niektorych opisanych rzeczy

mialbym watpliwosci...

 

ale okey ;)

chyba jasne ze kazda postac

moze byc do pvp / expa ^^

szaman to jedna postac ktora nadaje sie do 3 rzeczy

buff / exp / pvp ;>

zobaczcie sobie na GhostPuki

kiedys grala na s7 a teraz gra na s17

jedna z najlepszych szamanek na metin2PL

 

http://www.youtube.com/user/GhostPukiS17

 

jej filmy sa jedne z najlepszych.. ^^

 

Pozdrawiam,

Shrek & Bibix123

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Opublikowano

@3xUP

 

czy ty myslisz że to tak leci ??? może te od 61 do 75 tak ale jak te 10 lvle wogole tego nie pamiętałem a pozatym chciałem żeby było wszystko jak najlepiej pozdrawiam a szamanem gram 2 lata i 9 miesięcy dokładnie

Opublikowano

Widać , że się napracowałeś. Masz odemnie +

1315137143-U173186.png

 

"Ludzie mówią, że jestem pijakiem, chodnikowym równym chłopakiem..."

"Ale ja mam w sobie mordercę, wojownika, chcę zjeść Twoje serce..."

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

@reflesh

@up Przecież ja chce tylko pokazać jak to się gra czy ja ci każe odrazu grać tak jak napisałem ? Sztuka owszem ale dla chcącego nic trudnego

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie czytałem tego poradnika ale moge Ci dam przepis na zrazy chcesz ?

[extract]Zbieram minusiki :) Bo plusów nikt nie daje ^^[/extract]

 

kabuto.png

Opublikowano

@Up

I tak się na mistrzów nie dostaniesz ;)

@Top

Fajny poradnik, plusik rzecz jasna pogram se smokiem może nawet ;p

Ziom, ale i tak to wszystko to coś więcej niż muzyka

Nie jointy, piwka czy nabita fifka

To sposób bycia bez zdobycia złotych gór

I sprzedania się jak dziwka

 

1420744981.jpg

Miłość, pokój, wzajemny szacunek!

 

No i oczywiscie...

 

Yhyhyhy!

 

 

Opublikowano

Dobry Tutorial nie jednemu się przyda łap plusa.

33983.png18793.gif

 

34469.jpg13396.png

 

27620.gif33628.gif

 

31887.gif23650.gif

 

 

 

Daj beztytuufv.jpg to nic nie kosztuje

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Opublikowano

Tut fajny i mi sie przydal bo malo kiedy gram szamanem. A teraz wkrecilem sie w pl'a to troche pogram xD no i duzo serca wlozyles w tuta xD bo jest krotko i zwiezle napisane i tak powinno byc z kazdym tutem.

BUM

Opublikowano

Bardzo ładny poradnik przez 3 lata tego samego sie nauczyłem co to PL , chociaż można iść na łatwizne i buffać tylko wbijając levele w pt , potem ewentualnie na jakieś eq zrobić ;)

1386958799-U112610.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...