Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Z Ilu Przedmiotów Jesteście Zagrożeni.


FuturO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najlepsze liceum w mieście 0 zagrożeń^^

 

2 dwóje, były by trzy, ale biol zaliczam.

 

No, chyba że bym angielski ogarnął na troje ;)

124nw.jpg

 

Mój nick na privach: Chelsea.

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam zagrożenie z polca 1,1,3,3 i z fizy 1,1,2. Z angola najlepsze oceny bo poziom w moim liceum w zakresie językowym jest chujowy.

Opublikowano

Jestem czysty ale było z Chemii :P

Nie ogarniałem kwasów i zapomniałem jak się liczy cP (facepalm)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Ja normalnie kujon :P

zadne zagrozenie ale najgorsza ocena to 3 ;/

I'm Kujon ! :D

Nie no. Ale ja tak dziwnie robie ,ze poprostu sa sprawdziany ja sie na nich nie ucze a mam 4-5 ;D jakis fart czy co? xD

 

Może Twoja szkoła ma niski poziom? Ja na wjeździe, w pierwszej klasie gimnazjum to z angielskiego przygotowanie do testów gimnazjalnych i tego FC czy jak to tam.

Ale ogólnie to fajna śmietanka sie tam zebrała, niema że same kujony. A pod względem poziomu gimnazjum to chyba jedno z pierwszych trzech w Poznaniu.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Oczywiście matematyka ;) Reszta jest OK. Zresztą po co sobie robić zmartwienia ocenami , wystarczy żyć jednym mottem " Poprawi się ".

238626.jpg]
Opublikowano

Ja jedynie jestem zagrozony z religi -.-

 

W tamtym roku mialem 6 na koniec a teraz 1 ;d

 

Ale spokojnie poprawie ( chyba ) :D

chwalisz się tym, że jesteś imbecylem?

Na takich lekcjach nawet słuchać nie trzeba.

 

- geografia [suka]

suką jest, bo jesteś tępy? ^^

beznazwy65.png

C Z A S_P O J E C H A Ć_Z_I D I O T A M I

W I Ę C_J E S T E M

Opublikowano

jeb... hista mam kape na semestr :) nie chciało mi sie uczyć :) a rok temu miałem 3 :D 2 tech ...

 

Poprawie ( chyba) ;/ :)

 

A możemy chodziarz tu na forum nie PISAĆ O TEJ JEB.... SZKOLE ??

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Opublikowano

Może niech ludzie z podstawówki się nie wypowiadają z 1,2 klasy gimnazjum bo o dobre oceny w tych klasach nie trudno ;D

Gorzej już jest w 3 gim oraz w szkołach średnich...

238626.jpg]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...