Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Z Ilu Przedmiotów Jesteście Zagrożeni.


FuturO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No jestem mądry lecz leniwy.

Prawie nic nie robie na lekcjach.

Jestem zagrożony z 2 przedmiotów.

 

Mówić z jakich zagrożony ;p

78520384107366447872.png

Mój brat, to mój Ziom, moje Ziomki jak rodzina. Zaraz po Matuli, o której nie zapominam. Kocham Cię Mamo, jeszcze wszystko się ułoży. Wnet kurwy pozdychają i to nam drzwi otworzy.

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja swoich "Zagrożonych" Przedmiotów zdradzać nie będę bo za dużo tu wymieniać ;p

gtav2.png

Opublikowano
Jestam mądry, ale leniwy. Nic nie robię na lekcjach. Brak zagrożeń.

Czyli jest nas dwóch.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

Ja byłem nieklasyfikowany z religii a zagrożenie mam z w-fu bo nie chciało mi się na żadnym ćwiczyć

images300.jpgPomogłem ?? to daj +sika
Opublikowano

chemia oceny 3,1,1,1 poprawiłem jedną laskę, w poniedziałek drugą poprawiam i w poniedziałek pisze jeszcze z chemii sprawdzian więc 2 powinno być :)

Opublikowano

niedawno 7 zagrozen

obecnie tylko 4

matma niemiec polak hista i plastyka

mam nadzieje że ogarne :D

z chemi miałem tylko jedna 5 i byłem zagrozony HAHAHAHAHA:D obecnie mi wychodzi 4 z chemi :P

Opublikowano

ja mam juz wystawione :) mam kape z histy ale lajtowo sie poprawi :)

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Opublikowano

0 zagrożeń. Według mnie poziom gimnazjum jest bardzo niski ;< .

uhm 1 klasa, wiadomo że niski.

 

@top

wypierdalać z przed komputera i do książek.

jestem ciekawy, czy Was komputer utrzyma.

jebane no-lify nie żalić się tU!

 

piszcie posty typu " Jestem idiotom nie zdałem z Plastyki. "

 

@jack PALO SSACZ

 

niedawno 7 zagrozen

obecnie tylko 4

matma niemiec polak hista i plastyka

mam nadzieje że ogarne :D

z chemi miałem tylko jedna 5 i byłem zagrozony HAHAHAHAHA:D obecnie mi wychodzi 4 z chemi :P

przyjdź w końcu do szkoły kolego ;>

byłeś zagrożony z Chemii, bo pewnie nie przychodziłeś na sprawdziany.

WYPIERDALAĆ!

beznazwy65.png

C Z A S_P O J E C H A Ć_Z_I D I O T A M I

W I Ę C_J E S T E M

Opublikowano

@prz3mus

hahah, kolego, nie tak ostro :)

ale popieram ^^

sprzed komputera i do szkoły :>

chociaż w sumie, to zaraz ferie zimowe...

 

 

moje konto?

brak zagrożeń ^^

 

//edit

dziękuję komuś za minusa bo jestem szczera :D

ktoś jeszcze ma zamiar zminusować? :)

Opublikowano

Jestam mądry, ale leniwy. Nic nie robię na lekcjach. Brak zagrożeń.

Opublikowano

@Donikonik

z zagrożony ; D niecwiczyłes ??

Bo mam zawsze zwolnienie jak nie ćwicze ale normalnie mam 6 ; D

 

 

@Wrrr

trzymam kciuki ;D xD

78520384107366447872.png

Mój brat, to mój Ziom, moje Ziomki jak rodzina. Zaraz po Matuli, o której nie zapominam. Kocham Cię Mamo, jeszcze wszystko się ułoży. Wnet kurwy pozdychają i to nam drzwi otworzy.

Opublikowano

Ja jestem PR0 i mam 4 zagrożenia...

- rela,

- niemiecki,

- matma,

- geografia [suka]

cZŁOWIEKU oGARNIJ SIĘ Pr0 no chyba nie. Niemasz się wcale czym chwalić. Jak Można być zagrożonym z religi? Książki niegryzą

Opublikowano

cZŁOWIEKU oGARNIJ SIĘ Pr0 no chyba nie. Niemasz się wcale czym chwalić. Jak Można być zagrożonym z religi? Książki niegryzą

Może jest szatanistą?!.

 

Topic@

Matma- Nic dziwnego najbardziej wymagający nauczyciel w szkole i jedynka gotowa ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...