Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasz wymarzony serwer - wymiana zdań


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hihi też chce dodać:) coś od siebie a więc :)

 

-Serwer Easy ! nie 4fun

-raty po 800

-max lv 250

-Od 200lv nie można nigdzie exp tylko szkatami się exp :) (200szkat 1kulka)

-Bronie do 235

-Zbroje do 250 (Zbroja od 200lv mało deff ma)

-Każda postać ma szanse w pvp

-Brak 6-7

-Bony wchodzą na max tzn minimum 15 a max 20

-Bronie zbroje by wyglądały jak na Xenoxmt2 zbroje/bronie na 145lv i na 180 :)

Opublikowano

Hardzik,

  • Max 99lvl
  • Epiki [bronie] Tylko te co na PL
  • Epiki [Zbroje] Max stalka.
  • Powrót to expienia w red lesie, tam tez porzadnie leci exp
  • Exp 5x PL
  • Yang 10xPL
  • Drop 5xPL
  • KU u handlarz
  • Zwoje egzo i rady u handlarzy, lub mogly by dropic z metkow po 55szt :)
  • Dodania zmianki moga byc u handlarzy (Po 10k ,żeby zrobić dobre eq do expa , a nie tylko HP)
  • Brak 6-7
  • Fryzury tylko takie jak na pl procz tych dyń :)
  • No i oczywiscie IS ale bez stalek itp.
  • Misje z fabułą itp.

Mysle ze taki serwer nie tylko by mnie zachecil lecz tez inne osoby kochajace starego PL :)

 

 

Naniosłem lekkie poprawki i taki serwer może zaistnieć , myśle , że ktoś zrobi taki projekt.. !

Opublikowano

Hardzik,

  • Max 99lvl
  • Epiki [bronie] Tylko te co na PL
  • Epiki [Zbroje] Max stalka.
  • Powrót to expienia w red lesie, tam tez porzadnie leci exp
  • Exp 5x PL
  • Yang 10xPL
  • Drop 5xPL
  • KU u handlarz
  • Zwoje egzo i rady u handlarzy, lub mogly by dropic z metkow po 55szt :)
  • Dodania zmianki moga byc u handlarzy (Po 10k ,żeby zrobić dobre eq do expa , a nie tylko HP)
  • Brak 6-7
  • Fryzury tylko takie jak na pl procz tych dyń :)
  • No i oczywiscie IS ale bez stalek itp.
  • Misje z fabułą itp.

Mysle ze taki serwer nie tylko by mnie zachecil lecz tez inne osoby kochajace starego PL

:)

 

 

Serwer myślę że to ten :). http://www.mpcforum.pl/topic/533362-zapowiedzarktikamt2dedykpl/

Opublikowano

hmnn. pomyślmy:

Na start 1lvl

Zmienione wyglądy eq.

Duzo nowosci

PC : R9 280X | I5-3350P | B75M-PLUS | G.SKILL 8GB 1600MHz | ZALMAN Z9 PLUS | HDD 1TB 80GB

2 PC : X4 955BE OC 4,0GHz | HD6850 1GB | GIGABYTE GA-880GM-UDH2 | PATRIOT 2x4GB 1866MHz | HDD 1TB | IBOX ORION 910A

3 PC :

PROGRAMOWANIE : MACBOOK PRO 13" 2015

SPRZĘT : BENQ ZOWIE XL2411 24" | ZOWIE FK1 | HypperX Alloy Elite | M12 MAXI | HD9999 | ZALMAN ZM-MIC1

Opublikowano

Jestem ciekawy po co tak naprawdę jest ten temat o_O ponieważ i tak nikt nie zrobi takiego serwera jak ktoś chce :(. i już nie ma polskich dawnych priv serwerów i już nawet nie będzie :(. więc nie ma co się łudzić ; x. Imetin był zaje... dla Archera a jak wprowadzili new eq i wg to nie oplaca się grać

 

 

Ps:

 

Serwer ma być takie z new epikami (Hełmy / Kolczyki na każdego np: Ebo v2 itp./buty)

Opublikowano
http://www.mpcforum.pl/topic/533814-czekamy-i-czekamy/ -- Nawiązując się do odp "zrób a jak nie umiesz to zbierz ekipa" Napisałem, że nie dam rady z moim kompem a ekipy nie zbiorę bo nie mam kogo a na odległość to niegdy nie wypala !. Opłacić ? Po co dedyk być nie musi ! Chodzi o to aby można było pograć chociaż z tydzień lub dwa, żeby się rozluźnić a nie gdy przeglądasz forum to bulwersujesz się patrząc na te śmieci :!: . Ja mogę pomóc z serverem jako GM i zajmować się większością ale zrobić nie dam rady jak napisałem :/
Opublikowano

Ja osobiście szukam i czekam na serwer bardzo podobny do DivineWorld s2 ale:

 

-bronie do pvp z broni na 65 nie 75 gdyż zarabiają ci tylko co mają bonus switcher;]

-z broni na 75 można robić na wyższe lvl-e ale tylko exp !

-eq lodowe takie jak tam na 180lvl tylko że żadnych kolcy z śr czy um ( bonus switcher)

-exp / drop / yang taki sam jak tam

- brak możliwości bugowania pieczęci mutanta

- zwiększenie bonu PŻ lub zmniejszenie dmg gdyż pvp wygrywa ten kto pierwszy uderzy

- reszta tak jak na DivieneWorld s2 !

 

jeśli ktoś widział taki serwer prosze o kontakt !

Opublikowano

  • Yang w miarę.
  • Exp w miarę.
  • Bez yang buga.
  • Maks zbroja to szafir.
  • Maks broń to na 80 lvl.
  • Maks lvl 99.
  • Ulepszacze od +6
  • Nowe mapy
  • Nowe potwory
  • Resp bosów co 10 min.
  • Biolog przyjmuję zęba orka i trzeba odczekać 30 min na oddanie 2.
  • Zwój powrotu statusu
  • Szansa na ulepszenie u kowala to 60%
  • Możliwość zamiany yang na np. Smoczą monetę którą można z powrotem wymienić na yang.

itp.

1325621825-U261344.png
Opublikowano

Mój serwer wymarzony wyglądał by taak ;

  • Max 250 lvl
  • Hwangi , Szmaragdy , Szafiry i Wszystkie Pro Bronie u handlarzy
  • Raty :
  • Exp :2000% xD
  • Yang :2000%
  • Drop 2000%

Najlepiej żeby to był serwer only PvP

No dużo bym dał żeby na takim serwerze pograć lecz narazie takich już nie ma a jak są to tureckie gówna na którym nie ma żadnego Polaka :( :(

Agronas - 86 > ON

Agronas - 75x2 > ON

AtlantisMT2 - 180 > ON

Vabile - 0 lvl :D

Opublikowano

Nadal pozostaje w twierdzeniu , że Polacy to idioci w tworzeniu privów ...

 

Wymarzony ? :

  • Max. 255lvl
  • Zbroje : praktycznie co 5-10lvli (poczynając od stali)
  • Bronie : Tak samo jak zbroje (poczynając od Zatrutego , żeby było śr/um)
  • Raty (EXP. : 1000%+ ; Yang : 1000%+ ; Drop : 1000%+
  • Ulepszacze - NIE
  • Ulepszanie na 100% .

 

 

W Skrócie żeby to był typowy 4fun , typu `Celestial-World s1` itp .

Polskiego serwera takiego nie spotkałem i szczerze wątpię , że taki istnieje i zaistnieje .

Opublikowano

  • Max 99lv może być większy jak duzo ludzi by miało
  • Exp 100-150%
  • Drop 300%
  • Yang 400%
  • Zbrojki jak na PL
  • Bronie jak na PL
  • Do 61 brak uleprzaczy potem takie jak na PL
  • Brak 6/7 bonu
  • Zwoje egzo i rada pustelnika dropią z moobków prosto do eq
  • Kamyki duchowe z metków 35+
  • KU u trenerów
  • Fasolki zen z metków po 2sztuki
  • Na start eq +7
  • KD +4

1330015118-U307916.png

Opublikowano (edytowane)

ja to bym zagral na takim original ...

-max lv 50

-staty 60

-skille na m1 od kapitana a potem ku u npc i kamyczki z metków 100% na wejscie kamyków ,czylo 10 i p

-all itemy obnizony lv o 40% czyli stal na ok 42-43 lv a bojowy itp na 38-39 lv

-nowe bronie ale takie klasyczne typu oss ,sztylety zin ,smoczy dzwon diabła , które by byly do zrobienia z normalnych z pl :bezdy itp.

-zbroje :z stali -->> hw ,ale przerobiony zeby bylo z nim +1,+2 itd.

-exp 300% , 500% drop , yang jak na pl nie widze powodu bo zmieniac.

-magiczny metal u npc ,bodzi dropi -i slyzy jako ulepszacz.

-bez ulepszaczy tylko +7 biala perła x1 ,+8 blue perła x1,+9 red perła x1 na all itemy nieepickie i epickie.

-nowe mapy z trollami ,gnollami. od ok .40lv

-jako ze 50lv to usunac all mapy powyzej sw. hw lub przerobic je do dropu. (edit : heh lub nawet od orków w wyż)

-misje new i takie podstawowe new rzeczy typu bizu itp ale 1 set .

-eq start . +9

bony :

max pz /pe 1k/2k

odpornosci na wszystko 8% /12% ,a na miecze itp troche wiecej 15%

kryt /szycie 9%/15% i tak z wszystkim gdzie jest szansa na ...

silny na ludzi hmm uwazam ze to glupie i najgorszy bon w metku -brak

silny na potwory 10/15%

 

 

edit : down a czy ja pisalem ze to 4fun czy cos... w tych ratach to niewiem ale max 2 dni max'a wbic ,taki exp bym chcial

Edytowane przez opelit

Gramy w LOL'a

LV :30!!

Runy :

o.O ktos jescze wydal na to 100k ip?

Opublikowano

@up

 

max lvl 50 ;p? nie ma takiego servera i chyba nigdy nie będzie. a jak by był to nie wiem co to był by za server ;p fajny jakiś ale exp był by gorszy niż na PL'u ;P bo max lvl 50... to za spot psów dostaniesz 20 % a za 4 spoty psów dopiero lvl :P

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Server Hard/Medium [50:50],

Max lv 175,

Nowe mapy,bossy,metiny,bronie,zbroje.Oczywiście bez przesady z tymi nowymi zbrojami i broniami, ale zbroje jak szmaragdy mogą być,

Kamienie duchowe,perły z metinów 70+,

W sklepie kwatki na rosy, aby się troche pomęczyć,

W sklepie dodania i zmiany bonów oczywiście w rozsądnych ilościach do kupienia jak np 1-5,

W sklepie peleryny męstwa,

W sklepie kd pod expa +4

Dużo eventów[bez przesady].

Bywalec
Opublikowano

najlepszy serwer to taki bez hwangów i broni od 90+ i z militarem na start

.

Opublikowano

Wszyscy tak piszą że serwery bez hw i broni +90 a to wcale nie jest prawda jakies 60-70% graczy wybierze serwer z nowosciami a nie jakies starocie co max 99/120 i 2 zbrojki po stalce i po 3 bronie teraz serwera z coraz lepszymi rzeczami itemami itp maja przyszlosc :) wiem ze jakies 20-30% wybralo by starocie ale wole jednak te 60-70%...

Pozdrawiam :)

Opublikowano

1.Max LvL 150

2.Duzo Nowych map

3.Tylko 2 Epiki

4.1 Epicka Zbroja

5.Raty 200-300%

Wszystko Odbugowane Roznorodne questy :D

Opublikowano

Coś podonbego do escari troche hard i ulepszacze na 7/8/9 max syrek i Epikcka zbroja taka jak na pl'u bizu epik tak jak na pl :- ) max 99 lv nie 250 !!!

Opublikowano

Hmm.. ciekawe pytanie , jak dla mnie serwer mógłby wyglądać/mieć coś takiego jak :

  • max. 99 Lv
  • brak tych wszystkich nowych broni np. na 90+ (nie mówię tu o trytonie)
  • epickie zbroje tylko takie jak na pl'u
  • w 100% spolszczony klient
  • 50-100 autorskich questów , w których trzeba byłoby zdobyć różne przedmioty , niekoniecznie dropniętych na tym lv co mamy , ale np. quest na 90l , a przedmioty do niego potrzebne dropią na 40-50 , powstałby duży rynek między graczami
  • ulepszacze tylko na+7/8/9 perły
  • drop pereł z metinów 75/80/85/90
  • odbugowane dt
  • brak 6/7 bonu
  • w is'ie tylko rzeczy typu pd , rękawicy
  • bossowie z groty (wiedźma , smok itp.) są na swoich miejscach
  • DC
  • exp taki , żeby po tygodniu mniej-więcej 75-86 był wbity , później kilka questów bez których exp dalej byłby zbyt ciężki (misje np. na trochę odporności , za misje PD na 5h (zdejmowany))
  • max kd+4

Póki co to tyle.

Opublikowano

Hmm.. ciekawe pytanie , jak dla mnie serwer mógłby wyglądać/mieć coś takiego jak :

  • max. 99 Lv
  • brak tych wszystkich nowych broni np. na 90+ (nie mówię tu o trytonie)
  • epickie zbroje tylko takie jak na pl'u
  • w 100% spolszczony klient
  • 50-100 autorskich questów , w których trzeba byłoby zdobyć różne przedmioty , niekoniecznie dropniętych na tym lv co mamy , ale np. quest na 90l , a przedmioty do niego potrzebne dropią na 40-50 , powstałby duży rynek między graczami
  • ulepszacze tylko na+7/8/9 perły
  • drop pereł z metinów 75/80/85/90
  • odbugowane dt
  • brak 6/7 bonu
  • w is'ie tylko rzeczy typu pd , rękawicy
  • bossowie z groty (wiedźma , smok itp.) są na swoich miejscach
  • DC
  • exp taki , żeby po tygodniu mniej-więcej 75-86 był wbity , później kilka questów bez których exp dalej byłby zbyt ciężki (misje np. na trochę odporności , za misje PD na 5h (zdejmowany))
  • max kd+4

Póki co to tyle.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Powiem krótko coś w podobnego jak dawny serwer Miet2

Czyli:

Max lvl 99

6/7 bon 1kk zmiana 1kk

New bronie lecące z Generała lub z Niebieskiego smoka

Zbroje:

Hwang koszt 200kk 10 każdej perły na ulepszenie 100%

Corrazy olimpica koszt 30kk podręcznik kowala i magiczna ruda miedzi x2 lub by się dało robić u kowala

ulepszacze-tak

Epiki kolce smoka i te inne mówimy do ulepszania nie tylko by dało się dropić z ripa lub innych bossów tak gdzieś 15% na drop itemu

Kamienie duchowe tak żeby dało się robić normalnie

max hp 2k

kd +5 20kk u NPC

drop kasy yang i drop itemów po 200% w soboty i niedziele exp powiększony o 200% w święta o 500%

na serwerze Miet2 było tylko 1 ch to może zrobić tak by zamiast 1 ch było ich z 4

Eventy co niedziele

OX co poniedziałek o 18:30

Qłesty u biologa zęby orka za co się dostanie o 10% na potwory i 200 defa coś dla tych co lubią expić

Nowe mapy-Brak

Metki-Forder machy coś do płonącej oponie z niej dropną truty miecze żalu kruki skrzydła demona stalki i takie inne

Laucher-Brak tylko problemy z nim może coś nie działać lub zbugować komuś postać jednym słowem urwanie dupy z tym wgrać na stronie link do klienta i tyle ;D

1-4 bon i 5 bon u npc za 1k 5 bon za 1kk

Myślę że to co maże kiedyś się spełni teraz są trudne czasy i każdy robi jakiś serwer z duperelami lub 4/fun najlepiej by był trudny i łatwy w jednym taki jaki był świętej pamięci Miet2 :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...