Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasz wymarzony serwer - wymiana zdań


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam , mój wymarzony serwer wyglądał by tak:

 

-Max lvl to 254 , ale byłoby go trudno zdobyć. Aczkolwiek serwer był by medium czyli , ilość zdobywanych yang x50 niż na PL .Drop taki jak na PL (ponieważ były by śmieci) Exp x20 niż na PL

 

-Nowa fabuła , nowe misje , pozmieniane nagrody

 

-Jak już mówiłem , pozmieniane nagrody i dużo nowych misj (np zabij 2000 kleryków , lub zmiszcz 5 metinów). Za misje dostawało by się nagrody np:

10kk , lub kd +5 , albo miecz bojowy +9 ( to tylko przykład)

 

-Maszyna : Która uciągnela by ogromna ilość graczy ( 2 tysiące +)

 

-Ogarnięty i pomocny team , który pomagałby graczą tym graczą , którzy mają problem

 

-Częste eventy , różnego rodzaju konkursy z nagrodami . Z tymi eventami to było by tak że , co miesiąc lub dwa wojna królestw , event zuo , event że trzeba coś wydropić , konkursy.

 

-TS

 

-Nowe bronie , ale nie tak że 100 nowych broni z 100000 dmg. Np 3 nowe bronie na ninje czyli 3 łuki i 3 sztylety , na woja 3 2ręki i 3 jednoręki , na szamana 3wachlarze i 3 dzwony itp

 

-Hełmy : 2 nowe hełmy na 60 i 80 lvl

 

- buty : 4 nowe buty( tak jak tarcze na 61 lvl miały by odpornośc na dana klase)

 

-naszyjniki : 1 naszyjnik np: naszyjnik z łusek smoka :) lub coś w tym stylu dawałby odporność na moby 15 % np

 

-tarcze:tarcze bez zmian

 

-branże 1 branża podobne właściwości jak naszyjnik

 

-zbroje: na 1lvl , 9 lvl , 18lvl , 26lvl , 34lvl , 42lvl ,54lvl . 61lvl , 66-70 lvl , czyli te podstawoje . A oprucz tego szafirowa zbroja na 81 lvl , zbroja ( wytwór mojej wyobraźni ) Ta-Hi na 99 lvl , zbroja Hwang na 120 lvl , oraz Zbroja wyroku na 165lvl

 

-kd +5 u handlarki

 

-z ryb wypadałyby również kd

 

-Rozbudowane łowiectwo

 

-6/7 bon (niebyło by u handlarki , ale dropiłby)

 

-5 nowych map :

1.Mapa zombi

-Pustynia V2

-Kraina gnomów

-Kraina smoków

-Lochy umarłych :)

(to tylko przykłady)

 

- Rozbudowana alchemia ( dropiły by jakieś liście czy tam korzenie , które są niezbędne do wytwarzania mikstur np:szybkość poruszania się kosztem obrażeń , albo więcej życia kosztem defa na 5 minut itp

 

-Nowy interfejs

 

-6 skil na woja i ninje

 

-Item Shop: w is niebyło by żadnych broni i zbroj , tylko bonusy tj: większy drop , kd , fryzury , pakiety itp

 

-Fajna strona ( z rozbudowanym panelem gracza) ze zmianą hasła oraz kodem usunięcia postaci (kup xD)

 

-Serwer byłby postawiony na najnowszych plikach z 2010/2011 ( ŻEBY NIEMOŻNA BYŁO GRAĆ NA KM I INNYCH GÓWNACH)

 

-Arena walki oraz liga gildi

 

-Ranking rekowdów serwera

 

-żeby wchodziły max bony

 

-bony : 1,5 razy większe niż na pl

 

- rozdudowane combo (nowe możliwości , które pozwalały by graczoni na bardziej dynamiczną walke)

 

-nowi npc(do owych questów)

 

-Support 24/7

 

-Ogarnięty team

 

-Na serwerze byłyby np co 4 miesiące festyny xD (Chodzi mi o to że była by wtedy noc fajerwerki ,każdy by dostawał maske uczuć itp :)

 

- W specjalne dni powiększony exp i yang

 

- Żadnych wspomagaczy tzw gra ''fair play''

 

-Tak jak już wspomniałem wysoce rozwinięta i zaawansowana stronka z wysoce rozbudowanymi opcjami ( czyli ile osób gra na serwerze w danej chwili)

 

-I różne jeszcze nowośći o których niechce mi się już pisać

 

 

 

Przepraszam za wszystkie błędy stylistyczne oraz ortograficzne , a wiem że takie są i jest ich wiele

 

 

Więc to jest (przynajmniej dla mnie ) ''serwer marzenie'' ale to tylko moja opinia

 

Fajnie gdyby ktoś ( jakiś programista który robi już w tej branży) wraz z ekipą podjeli się stworzeniu takiego serwera (ja się na tym nieznam)

 

Mam nadzieje że kogoś zainspirował mój pomysł i że taki serwer powstanie.

 

Pozdrawiam oraz życze samych sukcesów w grze.

Edytowane przez damiano18855
  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mój wymażony serwer to taki :

Podobny do Pandorymt2 Zbroje broni itd exp też :)

 

Podobny do Elitemt2 spoko ludzie bez botów (kiedys teraz już są :) ) [nie wszyscy oczywiscie]

 

No i przydały by sie nowe mapki exp do 315 lvl i fajne Eventy :)

z5nvf912wexd_t.jpg

 

a8f02k2clsr4_t.jpg www.pakacyk.pl

 

Ale nie zapomnijmy : Klikajmy codzennie nic sie wam nie stanie :)a ktos dostanie

 

q7bsp64ty0wc_t.jpg www.pustamiska.pl

 

oyz3wpigbz1w_t.jpg

 

Pomogłem daj nowyobrazy.png

Jeśli nie pomogłem daj UP :)

Opublikowano

Mój wymarzony serwer, który i tak nie powstanie wyglądałby tak:

-max lvl 99 ew. 127,

-brak 6/7,

-IS ale z rzeczami, które można zdobyć w grze (bez itemków),

-zupełnie nowe misje z jakąs fabułą (standardowe usunąć),

-jakieś nowe mapki i mapka typu DT,

-ogarnięty Team,

-epiki ale tylko typu syrek bez pseudo niemieckich 'pro' broni,

-max stalki ew. jakieś szafirowe ale z jakimiś konkretnymi wrodzonymi bonami a nie tylko iść ideą 'tylko, żeby więcej dawały deffa',

-exp taki, żeby wbijać np. 75lvl w 2-3 dni, a później coraz trudniej,

-drop kasy taki, żeby nie przekroczyć w przyszłości granicy 2kkk (jak na PL'u),

-zmienione trochę DT i oczywiście odbugowane,

-konkretny sprzęt (żeby udźwignął sporo graczy),

-ulepszacze tylko na itemki 61+ (ew. zbroje od 48)

-jakieś nowe wierzchowce i inne duperele, które mogą przyciągnąć graczy.

No cóź to taka moja skromna lista na serwer 'ideał' według mnie.

Pozdrawiam hosterów, GA, GM-ów przyszłych serwerów Metina2. Może ktoś to przeczyta i wysłucha głos ludu:D Jeśli taki serwer powstanie to macie murowanego jednego gracza, więc WARTO :D

Pozdrawiam :)

Opublikowano

A mój ulubiony serwer to był (R.I.P) Ymyt2 [CN] do tego serwera żaden niema startu... duzo ludzi , po 2 pary nowych epikow a nie tak jak teraz 213123021 epickow z e-pvp i jak tu grac jak huty po 100000k dostajesz...

Za duza ta ninja

Opublikowano

ja to zagrał bym na takim Metku gdzie przy reje obowiązkiem było by podanie swojego PESELU dzięki czemu uczestniczyć mogły by osoby np 16+ dzieki czemu będzie mniej takich z pisownią "tesz", "jusz", "hoć" itp.

żeby to był taki poziom normal, nie za trudny nie za łatwy... :)

sygnatura.png
Opublikowano

Gdybym tylko mógł to zrobiłbym serwer, o którym zawsze marzyłem. Były by 2 królestwa lecz zupełnie inne. Mapa orków, lodowa ziemia, pustynia ITD by zostały tylko, że mapa wyglądała by nieco inaczej. Max lvl 99. Bez żadnych syriuszy, hwangów, szmaragdów. Max KD +4. KU u instruktorów za niewielką cene 1kamień do P który dropi z metków 65+ Max staty to 150,a bony takie jak na PL'u.Potrzebne ulepszacze. Na start podstawowe eq 1 lvl +9 i 10 lvl konia. Exp byłby wysoki (65 lvl w jeden dzień żeby się nie znudziło) 0 starych misji-dodać mnóstwo zupełnie nowych. Zamiast biologa dać Yang-Shina. Byłyby dwa rodzaje DT. Od 1 do 65 poziomu (spoty orków zamiast demonów, metki 35 lvl zamiast 60, przed kowalem byłby wódz orków, a kowal nie potrzebował ulepszaczy i 100% na ulepszenie i koniec DT beż rippera, kluczów, mapek. Drugie DT było by od 66 poziomu i było by znacznie trudniejsze. Na parterze metek Jeon-Un. 1-2 piętro to Setaou. Na 3 Nowe metiny 95 lvl. Na pieczęciach Ziny i 10 kamieni otwarcia, ale bez limitu czasowego, Następnie pusty spot z Ripperem, z którego dropi szkata i dużo yang,a po jego zabiciu 3 kowali, u których nie potrzeba ulepszaczy, 100% na ulepszenie i można 2 razy ulepszać u każdego z nich i tu również byłby koniec DT. Spoty podobnie jak na Ahrimanii były by zwiększone, żeby lepiej się expiło. Po wbiciu 99 poziomu kapitan dałby bardzo ciężką misję, za którą dostałoby się bardzo dobre EQ pod PVP.

Opublikowano

ja lubię 4fun/pvp takie jak yt2game (przed re-loadem)

prawda... yt2game byl najlepszy ... ;] ninja 99 z hwang ehh jak sie mialo tam strumy... kozak nikt nie dal ci rady... a teraz ?? jak z muzyka... komercha komercha

 

Witam , mój wymarzony serwer wyglądał by tak:

 

-Max lvl to 254 , ale byłoby go trudno zdobyć. Aczkolwiek serwer był by medium czyli , ilość zdobywanych yang x50 niż na PL .Drop taki jak na PL (ponieważ były by śmieci) Exp x20 niż na PL

 

-Nowa fabuła , nowe misje , pozmieniane nagrody

 

-Jak już mówiłem , pozmieniane nagrody i dużo nowych misj (np zabij 2000 kleryków , lub zmiszcz 5 metinów). Za misje dostawało by się nagrody np:

10kk , lub kd +5 , albo miecz bojowy +9 ( to tylko przykład)

 

-Maszyna : Która uciągnela by ogromna ilość graczy ( 2 tysiące +)

 

-Ogarnięty i pomocny team , który pomagałby graczą tym graczą , którzy mają problem

 

-Częste eventy , różnego rodzaju konkursy z nagrodami . Z tymi eventami to było by tak że , co miesiąc lub dwa wojna królestw , event zuo , event że trzeba coś wydropić , konkursy.

 

-TS

 

-Nowe bronie , ale nie tak że 100 nowych broni z 100000 dmg. Np 3 nowe bronie na ninje czyli 3 łuki i 3 sztylety , na woja 3 2ręki i 3 jednoręki , na szamana 3wachlarze i 3 dzwony itp

 

-Hełmy : 2 nowe hełmy na 60 i 80 lvl

 

- buty : 4 nowe buty( tak jak tarcze na 61 lvl miały by odpornośc na dana klase)

 

-naszyjniki : 1 naszyjnik np: naszyjnik z łusek smoka :) lub coś w tym stylu dawałby odporność na moby 15 % np

 

-tarcze:tarcze bez zmian

 

-branże 1 branża podobne właściwości jak naszyjnik

 

-zbroje: na 1lvl , 9 lvl , 18lvl , 26lvl , 34lvl , 42lvl ,54lvl . 61lvl , 66-70 lvl , czyli te podstawoje . A oprucz tego szafirowa zbroja na 81 lvl , zbroja ( wytwór mojej wyobraźni ) Ta-Hi na 99 lvl , zbroja Hwang na 120 lvl , oraz Zbroja wyroku na 165lvl

 

-kd +5 u handlarki

 

-z ryb wypadałyby również kd

 

-Rozbudowane łowiectwo

 

-6/7 bon (niebyło by u handlarki , ale dropiłby)

 

-5 nowych map :

1.Mapa zombi

-Pustynia V2

-Kraina gnomów

-Kraina smoków

-Lochy umarłych :)

(to tylko przykłady)

 

- Rozbudowana alchemia ( dropiły by jakieś liście czy tam korzenie , które są niezbędne do wytwarzania mikstur np:szybkość poruszania się kosztem obrażeń , albo więcej życia kosztem defa na 5 minut itp

 

-Nowy interfejs

 

-6 skil na woja i ninje

 

-Item Shop: w is niebyło by żadnych broni i zbroj , tylko bonusy tj: większy drop , kd , fryzury , pakiety itp

 

-Fajna strona ( z rozbudowanym panelem gracza) ze zmianą hasła oraz kodem usunięcia postaci (kup xD)

 

-Serwer byłby postawiony na najnowszych plikach z 2010/2011 ( ŻEBY NIEMOŻNA BYŁO GRAĆ NA KM I INNYCH GÓWNACH)

 

-Arena walki oraz liga gildi

 

-Ranking rekowdów serwera

 

-żeby wchodziły max bony

 

-bony : 1,5 razy większe niż na pl

 

- rozdudowane combo (nowe możliwości , które pozwalały by graczoni na bardziej dynamiczną walke)

 

-nowi npc(do owych questów)

 

-Support 24/7

 

-Ogarnięty team

 

-Na serwerze byłyby np co 4 miesiące festyny xD (Chodzi mi o to że była by wtedy noc fajerwerki ,każdy by dostawał maske uczuć itp :)

 

- W specjalne dni powiększony exp i yang

 

- Żadnych wspomagaczy tzw gra ''fair play''

 

-Tak jak już wspomniałem wysoce rozwinięta i zaawansowana stronka z wysoce rozbudowanymi opcjami ( czyli ile osób gra na serwerze w danej chwili)

 

-I różne jeszcze nowośći o których niechce mi się już pisać

 

 

 

Przepraszam za wszystkie błędy stylistyczne oraz ortograficzne , a wiem że takie są i jest ich wiele

 

 

Więc to jest (przynajmniej dla mnie ) ''serwer marzenie'' ale to tylko moja opinia

 

Fajnie gdyby ktoś ( jakiś programista który robi już w tej branży) wraz z ekipą podjeli się stworzeniu takiego serwera (ja się na tym nieznam)

 

Mam nadzieje że kogoś zainspirował mój pomysł i że taki serwer powstanie.

 

Pozdrawiam oraz życze samych sukcesów w grze.

jejku ja cię kocham ... to takie przepiękne bylo ... narobiłeś mi smaku!!! ja chce taki server!!! kur pragne go APELACJA DO SERVEROWCÓW ROBIĆ TAKI SERVER CHCE GO!!!!! HAHAHAHA PROSZE WAS JA GO CHCE!!! NA GWIAZDKE ALBO URODZINY!!!

 

Gdybym tylko mógł to zrobiłbym serwer, o którym zawsze marzyłem. Były by 2 królestwa lecz zupełnie inne. Mapa orków, lodowa ziemia, pustynia ITD by zostały tylko, że mapa wyglądała by nieco inaczej. Max lvl 99. Bez żadnych syriuszy, hwangów, szmaragdów. Max KD +4. KU u instruktorów za niewielką cene 1kamień do P który dropi z metków 65+ Max staty to 150,a bony takie jak na PL'u.Potrzebne ulepszacze. Na start podstawowe eq 1 lvl +9 i 10 lvl konia. Exp byłby wysoki (65 lvl w jeden dzień żeby się nie znudziło) 0 starych misji-dodać mnóstwo zupełnie nowych. Zamiast biologa dać Yang-Shina. Byłyby dwa rodzaje DT. Od 1 do 65 poziomu (spoty orków zamiast demonów, metki 35 lvl zamiast 60, przed kowalem byłby wódz orków, a kowal nie potrzebował ulepszaczy i 100% na ulepszenie i koniec DT beż rippera, kluczów, mapek. Drugie DT było by od 66 poziomu i było by znacznie trudniejsze. Na parterze metek Jeon-Un. 1-2 piętro to Setaou. Na 3 Nowe metiny 95 lvl. Na pieczęciach Ziny i 10 kamieni otwarcia, ale bez limitu czasowego, Następnie pusty spot z Ripperem, z którego dropi szkata i dużo yang,a po jego zabiciu 3 kowali, u których nie potrzeba ulepszaczy, 100% na ulepszenie i można 2 razy ulepszać u każdego z nich i tu również byłby koniec DT. Spoty podobnie jak na Ahrimanii były by zwiększone, żeby lepiej się expiło. Po wbiciu 99 poziomu kapitan dałby bardzo ciężką misję, za którą dostałoby się bardzo dobre EQ pod PVP.

TO NIE MOŻLIWE Z TYM EQ PVP ...ALE RESZTA MI SIĘ PODOBA!!!

Sygnaturka...kiedys tu bedzie...

:D

Opublikowano

Marze o serwerze z klasycznymi broniami zbrojami itp...Nie wymagam zbyt wiele co?

Nowe privy stawiaja tylko i wylacznie na denne nowosci gdzie bronie albo wygladaja jak wyjete z dupy albo ze zbugowanym dmg....

Chcialbym serwer podobny do pl'a z ratami max 300% gdzie nie bedzie neo i ogarniety team...

Duzo nie wymagam... Szkoda ze nikt takiego nie postawi ;(

Opublikowano

Dla mnie super serwerem jest BoundMT2 . Lecz z małymi poprawkami byłby to dla mnie serwer idealny , a mianowicie :

 

- drop 6/7 bonu i zmianek 6/7 np. na zinach w av2

- top 1 ma 130 lvl a max 255 ? nie ma ''zombie'' , a więc wprowadzenie nowego expowiska jak najszybciej i poprawa expa ...

- częste eventy ...

 

Pozdrawiam wszystkich z Bound'a Lucky :P

Może kiedyś będzie ;p


Opublikowano

Hmm dla mnie to serwer z ratami tak około 50 % :) ulepszacze tylko perły +7 +8 +9 i na epiki IS bez hwangów, szkat, broni .

schauu.jpg

 

Zbieram Plusiki

Opublikowano

Witam , mój wymarzony serwer wyglądał by tak:

 

-Max lvl to 254 , ale byłoby go trudno zdobyć. Aczkolwiek serwer był by medium czyli , ilość zdobywanych yang x50 niż na PL .Drop taki jak na PL (ponieważ były by śmieci) Exp x20 niż na PL

 

-Nowa fabuła , nowe misje , pozmieniane nagrody

 

-Jak już mówiłem , pozmieniane nagrody i dużo nowych misj (np zabij 2000 kleryków , lub zmiszcz 5 metinów). Za misje dostawało by się nagrody np:

10kk , lub kd +5 , albo miecz bojowy +9 ( to tylko przykład)

 

-Maszyna : Która uciągnela by ogromna ilość graczy ( 2 tysiące +)

 

-Ogarnięty i pomocny team , który pomagałby graczą tym graczą , którzy mają problem

 

-Częste eventy , różnego rodzaju konkursy z nagrodami . Z tymi eventami to było by tak że , co miesiąc lub dwa wojna królestw , event zuo , event że trzeba coś wydropić , konkursy.

 

-TS

 

-Nowe bronie , ale nie tak że 100 nowych broni z 100000 dmg. Np 3 nowe bronie na ninje czyli 3 łuki i 3 sztylety , na woja 3 2ręki i 3 jednoręki , na szamana 3wachlarze i 3 dzwony itp

 

-Hełmy : 2 nowe hełmy na 60 i 80 lvl

 

- buty : 4 nowe buty( tak jak tarcze na 61 lvl miały by odpornośc na dana klase)

 

-naszyjniki : 1 naszyjnik np: naszyjnik z łusek smoka :) lub coś w tym stylu dawałby odporność na moby 15 % np

 

-tarcze:tarcze bez zmian

 

-branże 1 branża podobne właściwości jak naszyjnik

 

-zbroje: na 1lvl , 9 lvl , 18lvl , 26lvl , 34lvl , 42lvl ,54lvl . 61lvl , 66-70 lvl , czyli te podstawoje . A oprucz tego szafirowa zbroja na 81 lvl , zbroja ( wytwór mojej wyobraźni ) Ta-Hi na 99 lvl , zbroja Hwang na 120 lvl , oraz Zbroja wyroku na 165lvl

 

-kd +5 u handlarki

 

-z ryb wypadałyby również kd

 

-Rozbudowane łowiectwo

 

-6/7 bon (niebyło by u handlarki , ale dropiłby)

 

-5 nowych map :

1.Mapa zombi

-Pustynia V2

-Kraina gnomów

-Kraina smoków

-Lochy umarłych :)

(to tylko przykłady)

 

- Rozbudowana alchemia ( dropiły by jakieś liście czy tam korzenie , które są niezbędne do wytwarzania mikstur np:szybkość poruszania się kosztem obrażeń , albo więcej życia kosztem defa na 5 minut itp

 

-Nowy interfejs

 

-6 skil na woja i ninje

 

-Item Shop: w is niebyło by żadnych broni i zbroj , tylko bonusy tj: większy drop , kd , fryzury , pakiety itp

 

-Fajna strona ( z rozbudowanym panelem gracza) ze zmianą hasła oraz kodem usunięcia postaci (kup xD)

 

-Serwer byłby postawiony na najnowszych plikach z 2010/2011 ( ŻEBY NIEMOŻNA BYŁO GRAĆ NA KM I INNYCH GÓWNACH)

 

-Arena walki oraz liga gildi

 

-Ranking rekowdów serwera

 

-żeby wchodziły max bony

 

-bony : 1,5 razy większe niż na pl

 

- rozdudowane combo (nowe możliwości , które pozwalały by graczoni na bardziej dynamiczną walke)

 

-nowi npc(do owych questów)

 

-Support 24/7

 

-Ogarnięty team

 

-Na serwerze byłyby np co 4 miesiące festyny xD (Chodzi mi o to że była by wtedy noc fajerwerki ,każdy by dostawał maske uczuć itp :)

 

- W specjalne dni powiększony exp i yang

 

- Żadnych wspomagaczy tzw gra ''fair play''

 

-Tak jak już wspomniałem wysoce rozwinięta i zaawansowana stronka z wysoce rozbudowanymi opcjami ( czyli ile osób gra na serwerze w danej chwili)

 

-I różne jeszcze nowośći o których niechce mi się już pisać

 

 

 

Przepraszam za wszystkie błędy stylistyczne oraz ortograficzne , a wiem że takie są i jest ich wiele

 

 

Więc to jest (przynajmniej dla mnie ) ''serwer marzenie'' ale to tylko moja opinia

 

Fajnie gdyby ktoś ( jakiś programista który robi już w tej branży) wraz z ekipą podjeli się stworzeniu takiego serwera (ja się na tym nieznam)

 

Mam nadzieje że kogoś zainspirował mój pomysł i że taki serwer powstanie.

 

Pozdrawiam oraz życze samych sukcesów w grze.

 

No to moze sie doczekasz .. bo po powrocie z sanatorium biore sie wlasnie za cos podobnego ;] wiec moze dostaniesz TWOJ wymarzony serwer ;]

nic?daj -

 

daj - - - - - - - ile wlezie

 

nie rozumiesz daj -

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mój wymarzony serwer:

 

Nowości - BRAK ! Jedynie bronie na 80 .

Exp - 3x. pl

IS : Brak is ! Jedynie pierścionki expa i tp. - Wszystko co w IS u handlarzy . ;]

Drop yang / item - średni . Żeby nie za wysoki ani nie za niski .

Brak ulepszaczy , magiczny metal jest .

Drop sztabek ale z umiarkowaniem .

Bony - takie jak na PL jedynie usunięte te po 1% i tp .

6-7 jest .

 

 

:) . Kto by miał taki serv czy coś to only PW . :))

Jak możesz do daj

delete.png . Jeżeli nie to nie ^^ , przeżyje .

Opublikowano

Witam, znacie jakiś serwer medium raty nie wiekszę niż 100% a jest dosyć nowy taki paro dniowy chyba ze za parę dni wychodzi jakiś sensowny ...?

Opublikowano

Hmm.. server bez ulepszaczy tylko perły, a perły z ryb które trzeba łowić ->małze -> perły aby był sens chodzenia na kowala dt :), hard w 1 dzień gry (około 4-6h) 30lvl, zmiany oraz dodania z metków (1-8 sztuk im wyższy lvl tym więcej np. metek 5 1szt, metek 90 8szt.). Skille hmm.. ks. um by mogły np być u handlarza 10ku do G a księgi dosyć drogie, dajmy na to żeby na 30lvlu mieć skill około m5. lvl konia ? hmm.. dropić medalki i robić misje tylko że bez limitu (misje takie jak na plu, tylko zalicza za każdym razem :P) grota zamknięta do czasu pierwszego 80lvl'a w ranku. Bialog 5 szt. co 5godzin. Oraz aby nie było lagów :D to mój wymarzony server a narazie jeszcze takiego nie widziałem :<

Pozdro, nie komentujcie tego bo każdy ma inny gust.

Opublikowano

Marze o serwerze z klasycznymi broniami zbrojami itp...Nie wymagam zbyt wiele co?

Nowe privy stawiaja tylko i wylacznie na denne nowosci gdzie bronie albo wygladaja jak wyjete z dupy albo ze zbugowanym dmg....

Chcialbym serwer podobny do pl'a z ratami max 300% gdzie nie bedzie neo i ogarniety team...

Duzo nie wymagam... Szkoda ze nikt takiego nie postawi ;(

 

 

ja postawie ;) tylko poczekaj z miesiac xD kase nazbieram

B M W ever<3 .

Opublikowano

ja chcialbym zagrac na serverze gdzie max lv to 1000. Co 100-50 lv zmienia sie mape, na kazdy lv inna bron (co 50 lv oczywiscie mi chodzi) Fajnie by sie gralo i w miare szybko explo. Tego jeszcze nie bylo a wiele osob cos takiego chce . Pozdrawiam

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


Opublikowano (edytowane)

Dla mnie wymarzonym serwerem jest NevrasT s2 bo na s1 gra strasznie mało graczy i bezsensu jest prowadzenie serwera dla 150 graczy a jak wyszło by s2 daje na start 500+ graczy.

Edytowane przez StandUp

standup2a.png

satabplayer.png

Opublikowano

Mi się marzy spokojny serwer bez żadnych gównianych epików na 100+ itp. Zwykłe epiki typu tryton, bezduchy itp.

Opublikowano

Mi się marzy spokojny serwer bez żadnych gównianych epików na 100+ itp. Zwykłe epiki typu tryton, bezduchy itp.

 

 

Mi taki sam :) Exp dosyć wolny ulepszacze typu perły, małże, ości, brochy

Gram pod nickami: Jasiu33,Jasio33,DejKusku

Pomogłem? Kliknij w brzuszek pajacyka.
To cię nic nie kosztuje! http://pajacyk.pl/

Opublikowano

Mi taki sam :) Exp dosyć wolny ulepszacze typu perły, małże, ości, brochy

 

Nic dodać , nic ująć :)

"W dzisiejszych czasach mamy nowych graczy metin'a.

Nie wiedza co to Oldschool, oni nie widzieli metina jaki był na początku.

Przyszli grać w niego w czasach DMG Hacka, EasyMetin, epików z epvp itd.

Nie doceniają serwerów Hard. " - Pewien user.

 

Pow3r / robo12 | Konto nieaktywne.

Opublikowano

Serwer Hard tyle że bez tych wysokich cen jak na PL'u

 

-duża liczba graczy

-wszystkie ulepszacze

-podwyższony drop ulepszaczy

-biolog i Lvl konia co chwile

-zmodyfikowane DT

-max Lvl 99

-10 KU do G

-5szt KU i kamień duchowy prawie z każdego metina

-brak przesadzonego IS

-Profesjonalny Team (żadnych dzieciaków, chamów i innych takich osóB)

-Zatruty u żal tylko z szkaty ripera

-Drop sztabek 50-100k

-Nowe zbroje i bronie z umiarem i oczywiście nie przesadzone (:

-I najważniejsze - serwer dopracowany, bez żadnych wielkich bugów, jakiekolwiek zainteresowanie się ze strony team'u (eventy), dodatkowe rzeczy, pomysły, bez przesadzania ^_^

 

To Serwer na którym chętnie bym zagrał :D

Opublikowano

Exp 300/350%

 

Drop 300% tylko itemy dla biologa , małze w lesie, av2 i z mekow 90+, i pereł z metkow 95lv i bossow

 

Yang 300% bo żeby uniknąć kosmicznych cen i przekładania yang czy wprowadzania nowej waluty(brylek, sztabek)

 

Na start eq na 1lv i bojowiec

 

Max lv 120

 

Biolog co 1h/2h, drop itemow dla niego zwiększony

 

Bronie: jak na pl tylko na zrobienie epika po 10perel i brocha na +7+8+9tez po kilka perel

 

Zbroje: stalka -> szmaragd rowniez na niego spora ilość pereł zeby był unikatowy... +9 od 100lv+ bon w szmaragdzie PZ xxxx

 

Drop broni na 75lv tlyko z rippera i metkow 95lv zeby nie byly one traktowane jako śmieci jak na pl...

 

Dt bez czasu zeby uniknąć "czas sie skonczyl"

 

Wieszchowce z pla

 

Moze byc jakas nowa mapka

 

10 ku do G, po 3-4 ku z jednego metka

 

Zwoje egz z metkow 45+ po 1x

 

Kamienie duchowe jak na pl jednak zwiekszony drop

 

jak cos mi sie jeszcze przypomni dam edita:)

 

 

Jeśli podoba Ci się moja wizja daj+ ;]

49699371.png

 

Najlepszy polski hard priv. Po 2 dniach 4500+ postaci

Codziennie 1500+ graczy online

Brak bugow!

Brak lagow!

Brak wywalania z servera!

Opublikowano

ja postawie ;) tylko poczekaj z miesiac xD kase nazbieram

 

Ja tak jak autor tego przykładu któremu odpowiedziałeś.

A jeżeli zrobisz takiego serwa,to chętnie zagram xD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...