Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasz wymarzony serwer - wymiana zdań


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

polećcie mi dedyka jakiegoś który jest dosyć nowy ( tak od marca maxiumum ) i gra w to sporo osób ( nie wiem , popoludniu z 400-500+ )

nie mam wymagań co do lvli itp. im wiecej propozycji tym lepiej. dzięki.

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Postanowiłem Sobie Zrobić Serwer. (Medium-Hard). Ale Mam Dylemat. Bo Chce Zrobić Taki Serwer Na Którym Będzie Można Spędzić Długi Okres Czasu. Taki, Który Wam Się Spodoba.

 

-Nie Wiem Jaki Exp/Drop Ustawić Żeby Wam Się Spodobał Żeby Serwer Nie Był Na 2 Dni. Lecz Naprawdę Na Długi Okres Czasu (Miesiące, Lata)

-Nie Wiem Ile Broni Ma Być (W Tym Momencie Posiadam Ponad 40 Rodzai Broni)

-Jakie Zbroje Czy Taki System Odpowiada.

-Jak Z Biologiem.

-Jak Z Questami.

 

Podeślij Pomysł, A Zastanowimy Się Co Można Z Tego Wykorzystać

 

O To Parę SS Z Systemu Ulepszeń Zbroi Do PvP Oraz ExP'a.

 

ExP- http://screenshooter...8821708/gchdpcv

PvP- http://screenshooter...8821708/nlycqto

 

Zbroje Zostały Ustawione W Takiej Kolejności Jak Będą Ulepszane.

 

Proszę O Szczere Wypowiedź. P.S. Użytkowniku Jeżeli Masz Napisać Coś Głupiego To Przemyśl To Dokładnie, Albo Nie Pisz Wogóle.

Opublikowano (edytowane)

Żeby nie było 6/7 w ogóle.

Żeby szaman (healer w szczegółności) nie był olewany. Bo jak na razie to na wszystkich serwerach healer ssie. :( BALANS POSTACI

Ciekawe questy, fabuła, edytowany biolog co 1s, exp przyjemny, ale nie taki, że 100lvl w godzinę.

Żeby perły można było w miarę łatwo zdobyć, a nie, że białych i niebieskich mamy tyle, że ich już zupełnie nie potrzebujemy, a krwawych ani 1. :D

Co do skilli - bez 6 skilla, 1 kamyk P. Komu się chce robić skille na P normalnie kamykami... ;f

Edytowane przez Darmenn

Vaneris.pl - przekrocz granice wkurwu.

^^'

Opublikowano

Ja bym wolał 4fun . na poczatek z 33lv na poczatek eq na +30lv . pele . bony 1-5 max pz 5k / wart.ataku i obrona po 150 yyy 6.7 bon 3k pz rozne bony . max lv. z 127lv . stalki u npc itp. ;D

Opublikowano

Postanowiłem Sobie Zrobić Serwer. (Medium-Hard). Ale Mam Dylemat. Bo Chce Zrobić Taki Serwer Na Którym Będzie Można Spędzić Długi Okres Czasu. Taki, Który Wam Się Spodoba.

 

-Nie Wiem Jaki Exp/Drop Ustawić Żeby Wam Się Spodobał Żeby Serwer Nie Był Na 2 Dni. Lecz Naprawdę Na Długi Okres Czasu (Miesiące, Lata)

-Nie Wiem Ile Broni Ma Być (W Tym Momencie Posiadam Ponad 40 Rodzai Broni)

-Jakie Zbroje Czy Taki System Odpowiada.

-Jak Z Biologiem.

-Jak Z Questami.

 

Podeślij Pomysł, A Zastanowimy Się Co Można Z Tego Wykorzystać

 

O To Parę SS Z Systemu Ulepszeń Zbroi Do PvP Oraz ExP'a.

 

ExP- http://screenshooter...8821708/gchdpcv

PvP- http://screenshooter...8821708/nlycqto

 

Zbroje Zostały Ustawione W Takiej Kolejności Jak Będą Ulepszane.

 

Proszę O Szczere Wypowiedź. P.S. Użytkowniku Jeżeli Masz Napisać Coś Głupiego To Przemyśl To Dokładnie, Albo Nie Pisz Wogóle.

chcesz stworzyc zajebisty serwer?

Zrób serwer na podobę afandumt2,gdzie nigdy nie brakowało graczy.

Co do zbrojek.

1 hwang do expa wystarczy,do pvp mogą zostać takie jakie są...Co do broni max2-3 z normalnymi statami

Raty po 250% idealnie pasują do mediumk'a

Sprzedam Wp 76lv ostrze+strach P Wir G6 +buff 75 Błogo G7 na Balantii-zainteresowani PW

:)

Grayst.pl-BeCreative-Body ON :)

Opublikowano

Mój wymarzony serwer? Napewno typ medium/hard, oraz max. 103 lvl, żeby sura i szamani mogliby wbić 6 skill na M+. Oczywiście bez zbędnych pierdół typu ''mega wjeszhofce'' tym bardziej w IS. Brak 6/7 bonu, który zawsze mnie zniechęca do gry na danym serwerze. Raty 150-200% jak na medium/hard powinny wystarczyć. Bardzo urozmaicone questy, nie tylko monotonne oddawanie biologa (mam na myśli serwer Tiveria). Wierzchowce standardowe (zwykłe takie jak dzik, tygrys itp.) oraz biały lew do wygrania na eventach. System ulepszania taki sam jak na PL np. Miecz Szponu Ducha +9 (65lvl) >> Święty Miecz +0 (80 lvl) i Stalka +9 (70 lvl) >> Niebiańska stalka +0 (90 lvl). Hwang zwykły (zależnie od klasy postaci) dla gracza, który pierwszy wbije max lvl, który wbijamy w grocie v2. Mnóstwo eventów ManWoo, górniczych, OX'ów oraz innych. No i dobrze zoptymalizowany względem zabezpieczeń :). Nie wiem czy taki powstanie :P

Opublikowano

Zagral bym na takim serwerze

 

HARD/Medium :

 

1.Ulepszacze jako kulki albo jakies inne rzeczy ( Podobnie do Nawie.eu kiedys )

2.Konia bojowego samemu ! ( Czytanie medali co 1sek / 10 min )

 

Ulepszanie broni :

 

[ 1 - 45lvl ]

+5 = 1x metal broni szansa na ulepszenie 95%

+6 = 2x metal broni szansa na ulepszenie 85%

+7 = 3x metal broni szansa na ulepszenie 75%

+8 = 4x metal broni szansa na uleps zenie 65%

+9 = 5x metal broni szansa na ulepszenie 55%

 

Metal broni dropimy z mobow do 50 lvla , oraz metiny do 50 lvla !

 

[ 50 - 70lvl ]

+5 = 2x srebrny metal broni szansa na ulepszenie 90%

+6 = 4x srebrny metal broni szansa na ulepszenie 80%

+7 = 6x srebrny metal broni szansa na ulepszenie 70%

+8 = 8x srebrny metal broni szansa na ulepszenie 60%

+9 = 10x srebrny metal broni szansa na ulepszenie 50%

 

Srebrny metal broni dropimy z mobow 55 do 75 lvla , oraz metiny od 55lvl do 80lvla !

 

[ 75 lvl ]

+5 = 3x zloty metal broni szansa na ulepszenie 85%

+6 = 6x zloty metal broni szansa na ulepszenie 75%

+7 = 9x zloty metal broni szansa na ulepszenie 65%

+8 = 12x zloty metal broni szansa na ulepszenie 55%

+9 = 15x zloty metal broni szansa na ulepszenie 45%

 

Zloty metal broni dropimy z mobow +75 lvla , oraz metiny od 85lvla do 95lvla !

 

 

 

Ulepszanie zbroi :

 

[ 1 - 45lvl ]

+5 = 1x metal zbroi szansa na ulepszenie 95%

+6 = 2x metal zbroi szansa na ulepszenie 85%

+7 = 3x metal zbroi szansa na ulepszenie 75%

+8 = 4x metal zbroi szansa na ulepszenie 65%

+9 = 5x metal zbroi szansa na ulepszenie 55%

 

Metal zbroi dropimy z mobow do 50 lvla , oraz metiny do 50 lvla !

 

[ 50 - 70lvl ]

+5 = 2x srebrny metal zbroi szansa na ulepszenie 90%

+6 = 4x srebrny metal zbroi szansa na ulepszenie 80%

+7 = 6x srebrny metal zbroi szansa na ulepszenie 70%

+8 = 8x srebrny metal zbroi szansa na ulepszenie 60%

+9 = 10x srebrny metal zbroi szansa na ulepszenie 50%

 

Srebrny metal zbroi dropimy z mobow 55 do 75 lvla , oraz metiny od 55lvl do 80lvla !

 

[ 75 lvl ]

+5 = 3x zloty metal zbroi szansa na ulepszenie 85%

+6 = 6x zloty metal zbroi szansa na ulepszenie 75%

+7 = 9x zloty metal zbroi szansa na ulepszenie 65%

+8 = 12x zloty metal zbroi szansa na ulepszenie 55%

+9 = 15x zloty metal zbroi szansa na ulepszenie 45%

 

Zloty metal zbroi dropimy z mobow +75 lvla , oraz metiny od 85lvla do 95lvla !

 

 

6/7 bon ! only exp !

 

5% potwory

5% kryt

5% szycie

5% podwojna ilosc dropu ( np dropnie jeden metal to z bonem 5% mamy szanse ze dropna 2 )

 

6/7 bon dropimy z metkow od 85lvla !

 

 

jezeli kogos to interesuje to moge pisac dalej ! :)

haha xD

Opublikowano

ja wręcz uwielbiam serwy takie ze na sam poczotek masz dosłownie wszystko, aby sie pvp robilo z umkami sie menczylo tp

Opublikowano
Najlepszym privkiem metin2 był stary elitemt2 zanim administracja go nie zepsuła

 

mapy kończyły się na grocie v2

max lvl 127

bony 1-5 podstawowe

bony 6/7 też podstawowe np 5/10 na klasy 2000pż/50atak itp

sys ulepszeń:

bronie 65lvl -- 80lvl -- 90lvl

zbroje 61lvl -- 70lvl -- 75lvl -- 80lvl -- 85lvl -- 90lvl -- 105lvl

biżuteria 61lvl -- 80/90lvl

tarcza 61lvl -- 90lvl

hełm 41lvl -- 80lvl

buty 54lvl -- 80lvl

 

Pełno graczy, genialne pvp, genialne wojny gildii

Dał bym wszystko żeby znów pograć sobie na takim serverze

 

Również na takim bym zagrał.

jesse_pinkman_v2_by_seb3tears-d5s8er0.pn


Gold Member | Blue Member | exModerator Counter-Strike

Opublikowano

Up. No Elite to był "kocur" ,grałem rok ,aż do tych incydentów z GM'ami ,kradzieżami kont i innego syfu.Wyrzuciłem eq i przestałem grac. Ogólnie to serwer jak Elite był spoko grałem tam prawie rok ,chciałem tam wrócić ,ale na stronie reklama tych popieprzonych broni rodem z paint'a i innego chuyostwa. Dobry był jeszcze NOvaMT2 ;)/PARIANOS.

Opublikowano (edytowane)

No stary Elite to było coś :) Te Pvp, wojny Gildii . Niestety tak jak UP przez te "popieprzone bronie rodem z paint'a" Zrobił się syf .

Pracuje nad projektem nowego serwera nieco podobnego do starego elite . :) Więcej info niżej :D oraz na moim profilu.

Edytowane przez SeneQ
Opublikowano (edytowane)

Witam robie serwer z MAX LVL 99 który się wyróżni od tych na których jest 250/120/150 i po 20-30 zbroi oraz broni...to jest chore za dużo tego nawalone:) odstrasza to ludzi aby i pvp są bez sensowne...chce stworzyć serwer którego brakuje już na świecie czyli 99lvl jakies podstawowe epiki które były na chińśkich...ostrze boga smoków, pogromca smiercio syrek bezdy charky, agresji itd:) co wy na to ...jakieś propozycje to proszę pisac:) catacomby wgram a wymiar władców już wgrany:)

 

jak czytam chcecie taki serwer..to go będziecie mieli...6/7 potwory/krytyk/5int/5 siła/5 zr /5 wit/przeszywka 3. co wy na to?:)

 

GG 15661977

 

Pozdrawiam [GA]BooM dla ArcticY:)

Edytowane przez BooMeKK
Opublikowano

-Maksymalny Poziom - 250

-Ulepszenie do +6 100%, poźniej 70

-Nowe Zbrojki : stal->szmar->hwang->Sr.Hwang->Gold - ulepszacze dropiły by

-Bronie : np. miecze : truta->tasak->mag->coś ciekawego

-Średnie i Umki w każdej broni

-Magiczne Metale

-Nowe bizu (w tym tarcze , buty i hełmy)

-Exp 400-600% , drop podobnie , yang po 10k z psów

-Nowe mapki , bossy i moby

-Kolczyki z kości smoka (300 defa) u handlarzy

- Tanie kd+4

-MAX KD +5

Czyli yitian2 bez IS ;P

.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hmmmmm....

Mysle ze serwery prywatne nie powinny byc HARD.

Dlaczego?

Serwer hard to PL a prywatne to serwery dla zabawy zeby porobic pvp a nie wysilac sie nad eq :D

POZDRO

Opublikowano

Hmmmmm....

Mysle ze serwery prywatne nie powinny byc HARD.

Dlaczego?

Serwer hard to PL a prywatne to serwery dla zabawy zeby porobic pvp a nie wysilac sie nad eq

POZDRO

mam takie samo zdanie

Opublikowano

A dlaczego nie moga byc hard? Jak masz jakis serwer, gdzie w ciagu np dwoch tygodni wbijasz lvl 75 bez inwestycji w IS i nolifienia, to przeciez to jest spoko wynik. Na PLu przy podobnym zaangazowaniu 75 masz po ponad pol roku albo dluzej. A tutaj masz 75, wszyscy maja eq wybonowane, ale nie w ten sposob co na tych prostych serwerach, gdzie kazdy bsem zrobie maks abs itd. Na hardzie zrobienie lepszego itemka wymaga poswiecenia, a bony nie sa takie wykokszone w kazdym itemie.

 

A jesli chodzi o serwery najlepsze, to chyba bylby to serwer w stylu Insomni z 2009/2010. Serwer byla hardem, ale byl swietnie zoptymalizowany pod klasy postaci jak dla mnie i szamanem moglem zarabiac rownie latwco co innymi klasami juz od pierwszego lvla. Dodatkowo brak platnego ISu. Polegalo to na tym, ze za kazda godzine spedzona w grze dostawalo sie iles tam monet w ISie. Serwer byl wspanialy i chetnie bym sobie zagral na czyms podobnym, ale obawiam sie, ze ciezko by bylo o tamta atmosfere. IMHO tamten serwer zapoczatkowal ere pozadnych serwerow.

Na tym serwerze tez pojawilo sie poraz pierwszy 'Nie straciles blogoslawienstwa z powodu pomocy boga YinYang'. Napis ktory pisze po wstaniu, jak zginiemy. Minelo 2,5 roku a nadal wystepuje na niektorych serwerach ta regulka. To swiadczy o ponadczasowosci tego serwera.

4166086824bcdebc547729.png

 

Jesli pomogłem, daj 'Lubię to!'.

Opublikowano

A co powiecie na serwer o takich parametrach?

 

Drop yang:

Ceny itemów u handlarzy i ogólnie cały system finansowy w grze żywcem skopiowany z Warcraft III

(Tam za moba dostaje się od 1 do 150 gold'a w zależności od LV moba, ale item w sklepie kosztuje od 100 do 1000 golda)

 

Drop itemów:

25% czyli zakładając, że w grupa mobów liczy 4 jednostki, to zawsze z jednego moba tej grupy coś poleci. ZAWSZE Z JEDNEGO!

 

EXP:

Żaden jakiś tam XX (60Lv) na start, tylko 1 Lv, tarcza i miecz i tyle. Ogólnie raty jak na większości privów.

 

Questy:

- Dużo ciekawych i wciągających misji, biolog, owszem, ale bez przesady (virtualMT2 z biologiem przesadził - za dużo)

- Misje typu "przynieś/pogadaj/znajdź*"

* ale nie szukac trzaskając jak poj***any potworki, tylko znaleźc w terenie.

 

PREMIE:

- Premie za jakieś osiągnięcia, np dobry rozwój gildii to premia dodatkowego expa dla członków takiej gildii.

 

- MAX LV 150

- MAX 2 nowe bronie ulepszalne z broni 65Lv

- MAX 2 nowe zbroje ulepszalne ze stalek

- Kowal z ulepszaczami, szansa na ulepszenie 80%

- Kamień duchowy od razu wbija skill na P

- Zasada: 1 instrukcja = Skill Level Up

- Brak rad pustelnika w sklepie

- KD +9 mogą byc, ale wartośc w +9 max 50%, wystarczy, że takie bony wojenne są w 6 i 7 bon.

(moja propozycja na przykladzie KD szamana):

+0 - 5% na szamana

+1 - 8% na szamana

+2 - 10% na szamana

+3 - 17% na szamana

+4 - 25% na szamana

+5 - 30% na szamana

+6 - 35% na szamana

+7 - 40% na szamana

+8 - 45% na szamana

+9 - 50% na szamana

 

- brak kamieni statusowych, przyznaję, na VirtualMT2 mam KD Int +6 w hwangu i jak expie nie potrzebuje potek, ale to już za łatwo jest.

- Bony po max 30%, wyjątkiem niech będzie na ludzi, ten max 15%, a staty max 20, PŻ 3000, PE 1000.

- DMG w broniach +80lv większe o 20% niż na 65Lv i +90Lv większe o 30% niż w broniach na 65Lv, brak wrodzonego bonu na ludzi w tych broniach.

- MAX PŻ w ew. hwang 3000

- Szansa na przeszywkę tylko dla mobów z łukami, lub walczącymi na dystans.

- Resp metinów co 10 minut

- Resp bossów co 10 minut, 3 te same bossy na jednej mapie w 3 oddalonych od siebie miejsach.

- System interakcji z NPC

- Brak broni 30Lv u NPC (drop z mobów kat. 4)

 

Tyle ode mnie.

59649524317135950350.png

Opublikowano

Moj wymarzony serwer? Prosze bardzo,

Easy / Medium.

Max 250 lvl.

łatwo do 150 | Ciezej od 200 | Jeszcze Ciezej od 230 |

System ulepszen nie jakis skomplikowany np.

Bronie 80 - 100 - 130 - 180 - 210 - 250

To samo dla innych rzeczy.

Ogarnieta administracja , czeste eventy np. Raz w tygodniu Wojna krolestw czy cos. Event Ox . i Zuo dla kazdego krolestwa.

Jakies ulepszacze kolo 5-10 ktorego dropia rzadko z mobow czesto z bosow , metinow.

Duzo nowych bosow i metinow na serwerze.

6-7 Tylko do expa, HP silny na moby , wartosc ataku , int sila itp.

Bony tylko max. 15 Kryt / 20 Ludzie / 15 Abs. 3k HP

Dopasowane dmg na serwerze aby na 250 z full abs nie bic po 30k.

Kilka nowych wypraw typu DT, razem z PT.

Dodane jakies specialne bony dla postaci tym ktorym sie ciezko expi BM itp w porownaniu do WP , mentala , bodego , brak zwoju zmiany profesji.

Drop sztabek na serwie. Dodane brylki 500kk nie zbugowane.

Nowe mapki oczywiscie.

No i oczywscie serwer ktory dopiero wyjdzie a nie juz 250 w TOP'ce.

Bronie 75 drop takze z innych bosow jak Lodowa Wiedzma no i w Lodowej naprawiony drop. ( 90% serwerow 0 dropu z wiedzmy ).

Skile na P np. na 50 lvlu czy 60 za troche yang.

Kd +4 u npc , do zrobienia max +6/7 lub dropia.

Brak nowych kamieni smoka na ludzi itp.

Magiczny Metal u npc.

Co wymysle to dopisze. ; )

Opublikowano

up zabawne piszesz że 6-7 bon tylko do expa a int siła moim zdaniem są do pvp jak na privie jest w 6-7 bonie np.15 inta to każdy zagra wtedy sura bm będzie miał kolosalne hity;p

YOU FUCK WITCH ME!YOU FUCK WITCH THE BEST!

 

LUDZIE CZYTAJCIE CO SIE PISZE W TEMATACH NIEPISZCIE NIEPOTRZEBNYCH POSTOW

 

一个帐户很多球员佩泽梅克安斯基亚切克

Opublikowano

Int dla WP , jak bys chcial wiedziec jest i do expa i do pvp.

A pozatym jezeli byl by int i reszta to dla kazdej postaci by to cos dawalo..

Opublikowano (edytowane)

Dla mnie wymarzony server to jest tak

:)

 

Zbroje:

70lv I 105lv I 140lv I 185lv I 235lv

 

Bronie:

65lv I 105lv I 140lv I 185lvI 235lv

 

Bronie do expa

75lv I 85lv I 120lv I 180lv

 

Mapki:

 

Grota V1 75lv +

Grota V2 85lv+ Boss i Metiny

Jakaś tam mapka

xD 105+

Jakaś tam mapka

xD 135+

Jakaś tam mapka

xD 165+

Jakaś tam mapka

xD 200+

Jakaś tam mapka

xD 235+

 

Max lv:

250

 

Bony

 

ABS-10%-15%

Ludzi- 10-15

Silny przeciwko nieumarlym/orkom itp. 20%

6-7 - 20 na orki i wgl.

5bon - Drop z metinów 75lv+

 

Biżuteria

 

54lv I 105lv I 175 I235

 

Bossy:

 

Minotaur : 235lv

Czerwony smok: 180lv

Beran-Setaou 250

Generał Setaou 120

Niebieska śmierc 185lv

Riper: 105lv

 

 

Kto też chce taki klikać "LUBIE TO"

Edytowane przez XIIgrotVII

50postów

100postów

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...