Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasz wymarzony serwer - wymiana zdań


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja tam cały czas czekam na NevrasT :) z rozmów z wojtkiem do 2 tygodni mówi że ruszy i musimy mu dołożyć na is bo z czassem bd musial kupić dedyk na 5k -10k+ ludzi :) bo naprawde dużo ludzi będzie grało.

 

 

Pozdrawiam TeKe.

Wkrótce coś tu znajde ;)

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co wy sie tu wysilacie;p ja wam powiem jaki jest wymarzony serwer kazdego gracza... to taki serwer jak Celestial-World do 120lvl wszytko gladko idzie a potem zaczynaja sie schodki. i sie zaczyna robic trudno taki jak by HARDZIK... u NPC jest wszystko stalki,zale, bojowe, ulepszacze itp.,itd.

 

zeby jakis Polak stworzyl taki serwer jak Celestial-World tylko zeby byl PL to ludzie na 100% rzucili inne serwery i by przyszli na taki serwer... tylko ze jest jeden -

zeby taki serwer ktos zrobil to tak:

 

-musi byc powazny czlowiek z powaznymi planami w postawieniu takiego serwera

-musi byc okolo 10 osob znajacych sie na tym wszystkim;p zeby to pozadnie zabezpieczyc itp

-musi miec ok 20 zaufanych ziomkow ktorzy sa pro i znaja sie na MT2... myslicie po co 20 :) po to zeby doszczetnie zniszczyc na serwie Hakerikow i nobkow;p i zeby ogarneli dobrze i pozadnie sprzatneli brudy jakimi sa DMG itp .

-nie moze byc zadnych przekretow w czasie gry ze ten temu sella za rl kase jakies itemy

-i najwazniejsze brak prawdziwych noobow , pojebow, skurwesynow itp ktorzy rozpierdalaja serwery...szkoda mi takich ludzi!!!

 

 

JESLI TE WARUNKI BD SPELNIONE TO SERWER BD NAJLEPSZY W CALEJ PL i BEDZIE ON BARDZO<BARDZO<BARDZO.... dlugi czas.

 

Wiec ludzie bierzcie sie do roboty bo taki serwer to skarb.;) i duzo mamony;p

Opublikowano

exp okolo 600% nie za hard nie za easy

yang najlepiej po 500k+ z psa

stal+0 u handlarzy i bronie na 55 50 byl nie takie jak na innych fms glewia itp

bez ulepszaczy najlepiej albo na epicki tylko

nowe hwangi ( nie bronie) i mapy jakies nowe hwangi najlepiej srebne i zlote

Bez IS i 6/7 u handlarzy

bony cos jak na pl 20-30% kryt umarly itd. 1 kamien i skill na p. Czyli 60% 4fun

@edit moj wymazony sever che zeby byl jak csyt2 fajnie sie tam gralo

Opublikowano

Ku z metinów

Serwer na dłuższą metę taki jak NevrasT :)

 

Może nie , że ku z metinów :P skile żeby łatwo na G wklepać to ku u NPC jakiegoś , po expić i kamienie duchowe z metinów co godzine do czytania :D

Opublikowano

Moim zdaniem najlepszym serwerem byłby polski YT2Game. Jedynie ten serwer był standardowy, a jednak inny niż wszystkie. Miecz diabła, słonko, pogromca najpiękniejsze czasy. Były tam świetne ulepszacze, bonusy i wszystko inne. Jak dla mnie najlepszy serwer jaki kiedykolwiek wyszedł. Więc co do tematu, drugie takie YT2Game po Polsku i codzienna liczba graczy 500+ zapewniona.

13_mpcforum-logo.png

Opublikowano

JA SZUKAM

 

-max 99 lvl.

-DROP : z metinow KAMIEN DUCHOWY 5ku szkatułka blasku , szkatułka ebonitowa , 3 KD +3/4/5 +5 rzadko

-PIERSCIEN TP do AV1/2/3(komnata smoka) do V1/V2 red lasu / lasu / DT i miast 1/2

-YANG z psa lota po 100-300 yang w red lesie do 5000 yangu.

-BONY : max 1 silny przeciwko max 15 odporności miecze itp

-6/7bon OFF

-EXP 4x niż na PL

 

 

TO TERAZ CO LOTA Z TYCH SZKAT BLASKU I EBONITOWYCH

 

 

SZKATUŁKA BLASKU :

 

-3x BODZIO lub

-DODANIE BONU 5x lub

-ZMIANA BONU 5x lub

-WYJĘCIE KD 2x lub

-USUNIĘCIE KAMIENIA Z BRONI/ZBROJI 2x lub

-EGZO I RADA PUSTELNIKA 10x

 

 

EBONITOWA SZKATUŁKA

 

-REKWICA ZLODZIEJA 3h 1x

-ZLOTA MONETA 3h 1x

-PIERSCIEŃ EXPA na 3h 1x

-ZWOJ BOGA SMOKOW czy jakoś tak to sie nazywa

 

 

 

HANDLARZE :

 

BRONI / ZBROI / różności tak jak na globalu/polaku

HANDLARZ ITEMSHOP :

-200 pelerynek za free.

-BUTY SZYBKOŚĆI 60. na zawsz za free

-PIERSCIEŃ TELEPORTACJI ZA FREE

-MAŁŻ za 500k

-20 sztuk ROSY za 10 kk

 

 

ULEPSZACZE:

 

od 65lvl'a

 

+7 1 BIAŁA PERŁA 1 NIEBIESKA PERŁA 1 CZERWONA PERŁA

+8 1 BIAŁA PERŁA 1 NIEBIESKA PERŁA 2 CZERWONA PERŁA

+9 2 BIAŁA PERŁA 2 NIEBIESKA PERŁA 2 CZERWONA PERŁA

 

EPICKIE EQ :

 

BRAK EQ SMOKA !!

 

HWANGI!

 

HWANG normalny na 75 lvl 500 defa !

HWANG SREBRNY na 80 lvl 650 defa !

HWANG ZŁOTY na 85 lvl 850 defa !

 

ULEPSZANIE HWANGÓW

 

-STAL + 9 ---> NORMALNY HWANG (3 BIAŁE PERŁY 3 NIEBIESKIE PERŁY 3 CZERWONE PERŁY)

-HWANG NORMALNY --> SREBRNY HWANG (5 BIAŁE PERŁY 5 NIEBIESKIE PERŁY 5 CZERWONE PERŁY)

-HWANG SREBRNY --> HWANG ZŁOTY (7 BIAŁE PERŁY 7 NIEBIESKIE PERŁY 7 CZERWONE PERŁY 1 BROSZURA)

hwangi można ulepszać u sury bądź bodziem

 

 

SURA :

 

u sury można ulepszać hwangi jak i kd +4 na +5

 

 

SZANSA NA ULEPSZENIE

 

+1 --> 100 %

+2 --> 100 %

+3 --> 100 %

+4 --> 100 %

+5 --> 100 %

+6 --> 80 %

+7 --> 75 %

+8 --> 50 %

+9 --> 35 %

 

 

QUESTY :

 

 

ONLY BIOLOG

Opublikowano

Mi by się podobał serwer z rozbudowanym systemem gildii. Tzn. możliwość kupna nowych budynków, urozmaicone wojny gildii, a także wyprawa gildyjna na bossy, które w pojedynkę nie ma szans rozwalić. Chciałbym serwer na którym liczy się gra zespołowa, a nie tylko solo...

Opublikowano

no wiec tak na pewno mialby to byc serwer bez jakiegokolwiek is'u zeby szanse byly wyrownane a nie kto ma wiecej kasy w portfelu ten ma zaraz lepsze eq:) na pewno nie hard ale tez nie 4fun :)

najlepiej bez zadnych dzieci grajacych na hackach(chociaz to nierealne ) ale wkoncu to ma byc wymarzony serwer hehe:D hmm maxymalny lv to 127 nie za duzo ale tez nie za malo broni do zdobycia mam tu na mysli epiki :) no i na pewno z mila atmosfera i pomocnym teamem a nie takim co musisz czekac 2 dni na odpowiedz w sprawie jakiegos latwego pytanie :)

94032915937083247675.jpg

 

MASZ JUŻ WYJE**ANE NA TE WASZE PLUSY I MINUSY WIĘC DAJ CO CHCESZ

Opublikowano

Mi by się podobał serwer z rozbudowanym systemem gildii. Tzn. możliwość kupna nowych budynków, urozmaicone wojny gildii, a także wyprawa gildyjna na bossy, które w pojedynkę nie ma szans rozwalić. Chciałbym serwer na którym liczy się gra zespołowa, a nie tylko solo...

 

 

Polecam grę Runes Of Magic :) Tam nie da się grać solo :D

 

@top

Wymarzony serwer ? W pełni spolszczony Celestial - World :) Taka POLSKA wersja . :P

Opublikowano

Witam

 

W najbliższym czasie założę serwer prawdopodobnie z:

 

-nowe misje

-biolog FULL do ostatniego poziomu

-nowe itemy (EQ) w tym bronie i zbroje (gdyż mam kilka już stworzonych z nudów )

-nowe mapy

-nowe mobby oraz kamienie metin (w odpowiednich dla nich miejscach na respiących)

-może nowe misje na konia (ze zwykłego na boja i militara oraz miedzy nimi)

-ulepszacze (nowy wymiar) [czyli nie np. zółć lecz serce smoka itp] tylko na PRO Eq

-nowy wygląd tekstur itp.

-nowe skile (6th) oraz ich wyglądy

-nowe włosy

-sklepy bardziej pod Hard lecz bez przesady

-raty gdzieś 200/400%

-max lvl 255

-staty do 120

-parę poziomów Atlantydy.

 

 

I Pytam się was czy może coś dodać albo za dużo tego lub też coś wyrzucić.

Po prostu interesuje mnie wasze zdanie na ten temat.

 

Jeżeli będę niepewny to zrobię Hamachi a jak przeciwnie to dedyk.

 

Bo temat mój został zamknięty :D:D (wiem przez moją głupote)

Opublikowano

Wymarzony serwer? PL z nieco wiekszymi ratami ; ) i kilka nowych Questow ^ ^

Na serwerach gram pod nickiem NoVy :)

Metin2.PL 25 Syriusz 57 lvl off/on

Opublikowano (edytowane)

Jezeli ktos szuka ciekawego servera medium zapraszam na server phoenixmt2 :P

nowe zbroje dopiero na 95lv,jest zbroja typu stalki :P [niema hwangow]

drop kamieni duchowych z metinow,zwiekszony resp metinow w red lesie i skrocony czas ich respu,zmiejszony czas respu bossow,dodanych kilka nowych bossow.

ulepszacze to malze,perly,medale,zwoje

perly i malze mozna dostac w nagrode z misji jak i magiczne metale,dropia takze z metinow tak jak zwoje i malze.

z metinow w red dropia kd +5,w lesie kd+3,dzieki is nikt sie nie wzbogaci.. :) w is rzeczy takie jak pierscien expa,pieczec lwa,rekawica zlodzieja itp :P

Pare nowych misji.

Misje u biologa co 1h.

 

Na tym serverze sie ucieszysz z widoku wbitego skilla na P :D

czy wykutego eq +9 :D

Server sie szybko nie nudzi,chyba ze komus sie niechce grac :P

 

Status postaci podniesiony do 125

Mozliwosc tworzenia marmurkow polimorfi

Brak 6 i 7 bonusu

 

To jest ukryta treść, proszę

logo2.png

Edytowane przez Zarobek

e140e4940d2ec71747f2aa0.jpg


"Powiedzcie mi czy to jest normalne,


że naturalne źródło ukojenia jest karalne !?"


Opublikowano

exp taki jak na elitemt2 może troche wiekszy,max lvl 255 ,dużo nowych broni i zbroi ,nowe misje ,dobre zabezpieczenia przed kamermodem itp ,w is to co na pl a nie bronie zbroje itp ,nowe metiny,nowe mapy tak aby wbicie 255 lvl nie zajmowało roku ^^ i oczywiście ogarniety team

logometin.jpg

 

 

Walnij minusa ;)

 

 

 

 

Zapraszam na nasz server cs 1.6 [TP/FastDL] IP: 178.63.34.234:27015

 

ban_pl_72890_386819.gif

Opublikowano

Bony, wymiany, rady zwoje egzo i KU z metków, im większy lvl metina tym więcej przedmiotów można wydropić.

Rękawice, pierścienie stalki/bronie 75 z metinów 90 lub tylko z ripera na którego można byłoby chodzić jak na początku PLu czyli skrzynki po relogu nie znikałyby z eq;)

Raty 5x większe niż PL

Bez 6/7 bonów i hwangów przez które mental traci swoje atuty.

Opublikowano

Dużo questów,dużo nowych rzeczy takich jak mapy zbroje bronie wierzchy ...rozbudowana fabuła...zablokowane hacki....czyli wszystko to co (chyba) będzie na nevraście <3

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...