Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

{Darmowy} Easymetin2_Pl (--V17--) Juz W Sobote Za Dwa Dni !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Otóż stworzyłem najnowsza wersje EasyMetin2_pl ---V17--.

Ukaże się ona już za dwa dni ( w sobote )

Będzie mogło Państwo go pobrać bez żadnych OPŁAT !!!

Wersja V17 Będzie działala do stycznia nowego roku.

Ponieważ jeszcze nie jest to tak bardzo dopracowana wersja !!! :(

Ale zawsze to coś PRAWDA??

EasyMetin2_pl v17 będzie Wersją BeTa.

Ale po nowym roku postaramy się zrobić pełna wersje UNITED!!!

Oczywiście ona juz nie bedzie darmowa !! Ale nie bedzie tak droga jak

Boot teraz.

Płatność bedzie realizowana przez SMS,, Przelew Bankowy.

Boot ukarze sie w sobote bedzie darmowy do 2011 roku.

 

Mam nadzieje ze docenicie ten wysilek.

Dziekuje Liczę na wiele +++++ w sobote !!

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pokaż jakieś dowody na to że posiadacie bota..

Moim zdaniem zwykły Fake....

 

Jakiś filmik?? oczywiście z datą dzisiejszą "nie" w godzinach 6-9 oraz 16-20

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Czlowieku czy to jakies slectwo ???

Przypominam bot nie jest obowiaskowy do pobrania.

Jak nie bede chcial go wystawic to nie wystawie proste!!

Jeszcze sie zastanawiam czy nie dawac botta tym czlonkom forum

ktorzy maja wiecej nisz 1000 postow !!!

Chyba tak zrobie.

Ale to jeszcze przemysle do soboty 2 dni czasu mam.

Ponieważ takie nooby jak pan Nie nalezy im dawac jak

nie okazuja podziekowania.

 

 

Przypominam takze ze bot nie bedzie darmowy na stale !!!

Do 2011 roku potem platny.

wersja BeTa Sie skaczy to koniec za free.

Ale nasza firma postanowila platnos SMS (Bedzie drozej 2x)

Lub przelewem bankowym.

Opublikowano

Po co piszecie takie posty??? :(

Jak nie wierzysz to nie pisz i nie przegladaj

tematu, Proste !!!

I tak bot bedzie udostepniony od 1000Postow

 

A takze bedzie oficjalna strona bota V17

 

:)

Opublikowano

Panie niech pan sie nie martwi wszystko do soboty bedzie.

Jeszcze tylko myslimy nad zabezpieczeniami boota

!!! Poniewaz jak go zrobimy platnego to zeby nie omijali

platnosci .

Pare poprawek i gotowe . :)

Opublikowano

Ta fajnie, bot tylko dla użytkowników co mają ponad 1000 postów, który i tak za niecałe 3 tygodnie będzie płatny, aleś wymyślił xD . Poza tym już kiedyś zakładałeś podobny temat:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/246659-darmowy-easymetin2-maly-problem/page__p__1690259#entry1690259

https://ludomirblog.wixsite.com/mensrightspolska - prawa mężczyzn prawami człowieka

Opublikowano

a moze frytki do tego? tyle sie wypowiem...

widac po twojej pr0 el0 ortografi i lizodupstwo "prosze Pana etc..."

az wstyd mi patrzec, ze koles z mojego miasta :/

@EDIT

poza tym beka, koles "wynalazca" nazwal sobie ja V17, czyli juz masz 17 wersje? kolego, sam sie wtopiles. Czemu od 1k+ postow? bo pewnie myslisz, ze maja wysokie postacie np 80+ LVL i chcesz im wyslac keyloggera, a potem?

Nikt Ci nie uwierzy z ponad 1k+ postow...

nie sa tacy naiwni jak Ty.

i wiek tutaj nie ma nic do rzeczy.

@EDIT2

i czemu tylko do nowego roku? rok ma znaczenie do działania bota? raczej nie ;x.

@EDIT3

Po co minusujesz kazdego?

Dlatego ze jesli ktos Ci nie uwierzy to od razu trzeba mu jebnac minusa?

Opublikowano

Człowieczku ty zdolny do zrobienia bota darmowego naucz się lepiej ortografij a nie przesiadujesz przed komputerem Poczekamy zobaczymy a zreszą ten user wrzucił kiedyś keyloggera pod pretekstem że to scracowana wersja i będzie działać przez 30 dni

 

Panie niech pan sie nie martwi wszystko do soboty bedzie.

Jeszcze tylko myslimy nad zabezpieczeniami boota

!!! Poniewaz jak go zrobimy platnego to zeby nie omijali

platnosci .

Pare poprawek i gotowe . :)

 

 

Chyba keylogger będzie gotowy do soboty

"W czas wojny potrzebujemy kogoś nowego, komu możemy zaufać, kto poprowadzi ludzi jak jakiś święty. "

 

"Nie oceniaj mnie, jeśli mnie nie znasz."

 

"Toczę walkę przez cały czas z czymś innym. Czasem z samym sobą. Są we mnie dwie osobowości - jedna chce żyć w spokoju, druga nie podda się, dopóki nie odzyska wolności. "

 

Moje Tuty:

 

Wallhack

 

FISHBOT,BLOK CPU,OBEJŚCIA

Opublikowano

Tak wlasnie wam sie oplaca cokolwiek

dawac takie noby to nic nie powinny dostawac.

oczywiscie nie do wszystkiich mowie

 

 

Udowodnie wam w sobote w tedy bedziecie prosic

Zebym wam dal tesowego.

Potem bedziecie bulic 60zl przez sms

albo przelewem 30 zl

Opublikowano

Tak wlasnie wam sie oplaca cokolwiek

dawac takie noby to nic nie powinny dostawac.

oczywiscie nie do wszystkiich mowie

"noby"?

czlowieku, popatrz w lustro!

"oczywiscie nie do wszystkich mowie"

kolejne lizodupstwo...

@EDIT

hahahaha, kurwa 30 zl przelewem?

to oryginalny sprawdzony od tworcow kosztuje 28zl.

@UP

on nawet pewnie nie wie co to sąd, a dopiero prokuratora :D nie strasz chlopaka

Opublikowano

Tak wlasnie wam sie oplaca cokolwiek

dawac takie noby to nic nie powinny dostawac.

oczywiscie nie do wszystkiich mowie

A co ty niby "dałeś"?, jak się coś ma to się od razu wrzuca, a nie spamuje "dodam za 2 dni", "może dam, może nie", "zaraz zrobię film i go wrzucę", a potem mija miesiąc i nic nie ma, wiesz ile już takich topiców było? Za takie tematy od razu powinien być warn, bo to zwyczajny spam.

https://ludomirblog.wixsite.com/mensrightspolska - prawa mężczyzn prawami człowieka

Opublikowano

EasyMetin2_Pl V17 taka jest nazwa i nic mi nie zrobia

Zobaczymy co bedzie w sobote

-------Prosze daj mi expboota blagam----------

Jak wam pokaze filmiki jak bot dziala wtedy

bedziecie plakac

 

 

Bota testowalem w 3 dni nabilem 61lvl

ale dostalem bana bo bon jeszce nie byl

dopracowany i wysylal suporteed za lagi

ale juz to dopracowalem jeszcze tylko kila drobiaskow

Opublikowano

Tak, rozumiemy że chcesz pobierać opłaty za nie swojego bota.

 

Wiesz o tym że jeżeli nie jesteś pracownikiem teamu zajmującego się tym botem, możesz mieć nie przyjemności?

 

Spytam się jednego z pracowników czy cię zna.

Już teraz mogę powiedzieć co to będzie ten "bot" :

Nic nie będzie.

Keylogger będzie.

Coś nie działającego będzie.

Coś ze zwykłą podmianą grafiki będzie...

"Nasza firma" - Chodzi ci o tych kolegów przez skype?

"Boot ukarze sie w sobote bedzie darmowy do 2011 roku." No tak, bo później zapukają panowie w mundurach.

"Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." Ach, taki piękny cytat znalazłem w sieci. Aż łezka w oku...

Pozdrawiam, proszę o nie zamykanie tematu i nie spamowanie. Skontaktuję się z teamem od Em2.

A tak wychodząc po za temat, wiesz co to słownik? "Nisz" heh.

Jedno słowo :

-

-

-

FAKE

p o m a t u r z e c h o d z i l i ś m y n a k r e m ó w k i

Opublikowano

1. EasyMetin2_Pl V17 taka jest nazwa i nic mi nie zrobia

2. Zobaczymy co bedzie w sobote

3. -------Prosze daj mi expboota blagam----------

4. Jak wam pokaze filmiki jak bot dziala wtedy

5. bedziecie plakac

1. Zebys sie nie zdziwil :)

2. Pewnie, ze zobaczymy jak wrzucisz key'a i bana dostaniesz.

3. --------"Prosze daj mi unbana blagam"-------

4. Nagrasz w free godzinach ;)

5. Plakac to Ty bedziesz, jesli zlapiesz banana.

@EDIT

chyba w snach nabiles 61lvl...

 

Wyrownaj ktos - bo dzieciak minusuje kazdego. ja wyrownalem wszystkich co dostali -.

Opublikowano

Zamiast tak sie tlumaczyc i pisac do wszystkich , ze beda Cie blagali przejdz do czynow . Zrobil bys temat w soboe sprawdzil by ktos i tyle. Bezsensu zakladac temat kilka dni wczesniej i udawac " Boga " ....

Jeśli spodobała Ci się moja wypowiedz lub porada . Kliknij symbolicznego plusa

Jednak jeśli uważasz , że to co napisałem to bzdura i głupoty stawiaj minus

^^.

 

Pozdrawiam !.

Opublikowano

Dziecko bedzie to godzina np 13 i pokaze ci

chce widziec jak ci szczena opadnie!!!

Jestes zwyklym noobem

czekałem na to :(

report, domysl sie za co ^^

@TOPIC

mozna zamknac temat, i zaczekac do tego soboty bo sie spam robi ;x

Opublikowano

mogą ci zrobić i to u. za samo podobieństwo i wygląd bota już możesz mieć prze...ne ;d

 

 

haah o ja nie mogę. dziecko weź sie ogarnij popatrz na swoje posty. 1 post ze będzie tańszy, następny ze 30 zl za bota. hahahaha zal ?

Opublikowano

ok ale mnie wkurzaja te noby ktore mysla ze sa pr0 na tym forum]

Staram sie cos zrobic a te dzieci co popracuj nad ortografia

ojej wielcy polacy ...

Zal mi was ale trudno ide popracowac i pokazac wam

Opublikowano

ok ale mnie wkurzaja te noby ktore mysla ze sa pr0 na tym forum]

Staram sie cos zrobic a te dzieci co popracuj nad ortografia

ojej wielcy polacy ...

Zal mi was ale trudno ide popracowac i pokazac wam

kto tu sie kur** uwaza za pr0 elo kolesia na forum? Ty!

ok idz popracowac nad orto.

tylko potrafisz ludzi wyzywac od "noby".

przeciez ten twoj bot to z daleka

"wieje sandalem".

@EDIT

zamknijcie temat, nie ma go sensu dalej ciagnac.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...