Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Oceniacie Event Mikołajkowy Na Metin2.Pl ?


dealex

Jak oceniacie Event Mikołajkowy na Metin2.PL ?  

121 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniacie Event Miko?ajkowy na Metin2.PL ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

woj mental 74lev 2x drop w V2 od 14stej do 22 i 164 szkat i 2x bodzio :D wydaje mi sie ze calkiem dobry zarobek jak na te kilka godzin :D moja ocena to celujacy

Pomocnik
Opublikowano

drop szkaty byl zryty przez 2h nie wydropilem zadnej szkaty :/

wolf-of-wall-street-leonardo-dicaprio-sl

 

Odwiedziłem Hades jak Achilles i znów wracam
nie mam słabych punktów bo mnie zanurzyli w adidasach

Opublikowano

Wlasnie otworzylem 105 szkat i?

3x bodzio 3xzwoj boga smokow 6x 5 bon 7x magiczna ruda miedzi 50x przeszywa 35x krytyk 30x blogo zycia i smoka

reszta ro jezyki fasolki itp

Event celujacy!!!!!

Opublikowano

Widzę ze ja miałem najlepszy drop przez 3-4 godziny expienia 35 lvl na ezo/BO zajęte all to trochę lipa była ;x Ale 171 szkat 34 ks klątw i naszyjnik amestytowy +2 2000 hp :) Dlatego za event 6 :rolleyes:

Opublikowano

Ja w 2 h 62 szkaty :)

Jak zwylke nic mi z nich nie poleciało fajnego.

 

Event oceniam na 7/10 :)

1438495614.png
Opublikowano

Żal żal i jeszcze raz żal.Nie chodzi mi tu o szkaty. Na astralu głównym eventem było znaleźć mikołaja i powiedzieć hasło a on dawał prezenty.Było to do bani bo trzeba było latać wszędzie np:

-Sochan ch3

.. 3 min potem ledwo dojechałem na środek sochan

-piekło ch4

i tak w kółko wogule DO BANI !

Opublikowano

Event oceniam na fajny ... na S24 nie można było znaleść spota w V1 lecz w 1h 28 szkat to było zawsze coś , event z mikołajem w porządku nic nie złapałem ale byłem blisko ... PZDR dla normalnych xD

Opublikowano

Żal żal i jeszcze raz żal.Nie chodzi mi tu o szkaty. Na astralu głównym eventem było znaleźć mikołaja i powiedzieć hasło a on dawał prezenty.Było to do bani bo trzeba było latać wszędzie np:

-Sochan ch3

.. 3 min potem ledwo dojechałem na środek sochan

-piekło ch4

i tak w kółko wogule DO BANI !

 

 

ja tam event z mikolajem olalem :D wolalem szkaty dropic w v2 :D

Opublikowano

Ja osobiście z 2x dropem w v1 na 65lv dropnąłem 140szkat , a i poczekam z miesiąc , może wtedy szybciej pójdą.

Piszę poprawnie po Polsku.

Jeśli pomogłem daj - ; d

Jestem na MPC dłużej niż niektórzy KidModzi itp.

Po prostu nie poszczę , a nie wiem za co mam te % ( 25 )

Opublikowano

To event był...? Nawet nie wiedziałem ale dostałem najzajebistrzy event w Metinie - okradnięcie mojej postaci... Akurat 6 grudnia. Szkoda bo bym wbił :[

Jeśli chcesz zobaczyć moje tutoriale to wejdź na mój zasrany profil

 

Zbieram -

Opublikowano

To była totalna porażka nie znoszę takich eventów

 

 

 

 

 

 

 

 

1248991649.gifDziękuje!

Pomogłem? Kliknij na +

Opublikowano

Wbiłem 50% na 45lv na ezo pod św i ze spotu po nieraz 2 szkaty, i miałem ich ok 15, ale all open(0 bodzi)ale juz po tych 40% nie chiały już dropić

EVENT oceniam na FAJNY

65ef1c8a0c2b4755755980e.png

Opublikowano

Na Evencie można zarobić ale oceniam że jest nudny .

sygnaturab.jpg

 

 

 

 

Pomogłem Ci - Daj Plusa.

Moje Tematy:

http://www.mpcforum.pl/topic/223501-co-nie-co-o-grze/
Opublikowano

Ja buffem 54lvl na ezo pod swiatynia kolega glownym wojem 71lvl w v2 a 2 kolega 35lvl-em bil metki oto co nam droplo :)

 

Kazdy mial 2zdrop z is rekawice z lasu i ja i glowna postac mialem dodatek malżenski na drop:

 

Buff od 12:30 do 19:20 45szkat slaby wynim

 

Glówna postac od 14:30 do 22:00 312szkat!

 

Drop na metki 52 szkaty

 

Stoja teraz na s4 chunjo m1 może czasem widzicie sklepik o nazwie Koncze gre all po 1 yang xD tam sa moje szkaty sztuka po 4.5kk

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...