Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Oceniacie Event Mikołajkowy Na Metin2.Pl ?


dealex

Jak oceniacie Event Mikołajkowy na Metin2.PL ?  

121 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniacie Event Miko?ajkowy na Metin2.PL ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajny Fajny :) Już 40 szkat i chyba więcej nie wydropie ;p

Mam 2x Drop ;]

@edit

Miałem 50, ale sprzedałem

Zarobiłem 140kk na s9 :D

Yo!

Opublikowano

Ja od 13 do 17 wyłowilem 213 szkat i mam zamiar jechać do 24 :)

Nie bądź żyła - oddaj krew! Jeżel chcesz dając mi + mogę Cię wyręczyc :P

teletju2jo9.jpg

Daj + <(

^^,)>

Opublikowano

Takie eventy są najbardziej zarabiste, zawsze tyle sie mozna dorobic, tak jak na dyniach.

Ja juz 31 bodziow z ok. 80 szkat i dropie dalej. Takich okazji się nie przepuszcza.

Za event CELUJĄCY

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

Takie eventy są najbardziej zarabiste, zawsze tyle sie mozna dorobic, tak jak na dyniach.

Ja juz 31 bodziow z ok. 80 szkat i dropie dalej. Takich okazji się nie przepuszcza.

Za event CELUJĄCY

Napisać moze sobie kazdy...Pozdrawiam z 10 szkat 90 bodzi..;]Hah

Opublikowano

ponad 4h siedziałem w swiatyni na 8 platformie i dropiłem i wydropiłem tak 78 szkat i nie mam żadnych tam 2x drop czy coś innego i przy tym wbiłem 3 lvl od 45 do 48 :) event określam celująco ponieważ mi dropiły nawet po 2 szkaty z 1 grupki a zarobie na feniksie grubo ponad 300kk :)

do6qfp.jpg

Opublikowano

Ja siedziałem sobie tak i dropiłem... szkata, otwierałem. To przez jakieś 1h otwarłem około 20 szkat.

A teraz od 22 do 24 postanowiłem dropić, zbierać a o 24 otwierać.

Na początku dropiły jak szalone bo nawet po 3 ze spotu BO! (Mam drop 2x) a później czyli o 22:30 już nic to otwarłem 31szkat.

Uzbierało się 6 bodzi, kilka fasolek, kupę języków i inne śmieci. Event oceniam na: Fajny!

Metin2.PL

Almanach - S7

40+ Dagger

 

Aaa... I LoFffciaM banankiIi :*

 

6648.gif

,user,by,serek.htm'>32927.jpg

31674.gif

6680.jpg

33983.png

34040.png

 

 

http://www.youtube.com/user/xForgeMetin2

 

Mam Wyjeb*** na plusy i minusy. Dawajcie co uważacie.

Opublikowano

Event Fajny ;)

Dropilem Sura Wp 54 lvl 2x drop

Wpadlo 20 medali bodzio i 110 szkat od 16 do 24 z dlugimi przerwami ;d

Jesli o mikolaja chodzi to nie wiem bo bylem zajty dropem

O maj god nie dropia mi szkaty!?

Trzeba zamowic dropa 2x i bedzie dropic

Opublikowano

Dupny event w V2 przez 3 godziny 3 szkaty ... DUPA i tyle ... Mogli by zrobić zuo albo coś

:D

jestersplash2.jpg

Opublikowano

MI przez 2 h 2 szkaty. A to całę gówniane szukanie mikołaja do dupy. Ciekawe jak male lv mogly zapylac na pieszo po wszystkich mapach ZALL. ( mogli by dac zuo albo prezenty dla wszystkich)

18706.png

34469.jpg

34152.jpg

33870.gif

34500.png

mpccopy.jpg

Opublikowano

Zajebisty event ponad 2h dropienia z 2x drop i jedna szkata a z niej gówno/śmieć .

star_10.png

 

Pomogłem .? Daj + .!

 

Metin2 PL S7 Almanach - 62lv ON - I'm back.

dajplusa.gif

86330748.gif

Opublikowano

ja oceniam wczorajszy event na dobry

 

nadropilem okolo 100 szkatek w v2 przy expie 2x drop z isa i 2x drop zrekawicy na 2h

 

ale czesc otworzylem a czesc sprzedaje:-)

 

 

Tylko to z mikolajem to porazka:) lepsze by bylo ZUO:-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...