Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Spam Bota Ale Takiego Innego :P


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Omg pisalem edytuj go na 5 i podaj gdzie mam wpisac swoje teksty ...

Teraz juz tyle mi nie potrzebne :unsure: .

To nie ma spamowac tylko raz napisac !

Jak klikne F1 kolejny!

 

Rozumiem Cie pisales ze mnie nie rozumiesz wiec tak:

Powiedzmy ze wchodze na jakas strone WWW i taki glupi przyklad rejestracja.

Klikam na login myszka i naciskam F1 Wow Wpisuje mi sie to co ustawiłem o.O .

Klikam myszka obok emaila wpisuje sie email bo go ustawilem na F3 moze teraz zrozumiesz?

Ps. 6 Przyciskow i bd. git :)

Opublikowano

przeciez ci dal na 5... widzisz jak to dziala przynajmiej powinienes tam gdzie jest po 5 zrob po 6 i gotowe

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

Opublikowano

Czlowieku to spamuje caly czas to co klikne i jeszcze musze klikac w programie : Ślij! i wtedy spamuje caly czas ..

A mi chodzi o to nacisne raz wkleja sie raz ..

Opublikowano

Kuźwa no za przeproszeniem. Masz ten kod jeszcze raz. Tu nie spamuje, wysyła tylko raz.

 

#include <ButtonConstants.au3>
#include <EditConstants.au3>
#include <GUIConstantsEx.au3>
#include <StaticConstants.au3>
#include <WindowsConstants.au3>
#Region ### START Koda GUI section ### Form=
HotKeySet("{F1}", "B1")
HotKeySet("{F2}", "B2")
HotKeySet("{F3}", "B3")
HotKeySet("{F4}", "B4")
HotKeySet("{F5}", "B5")
HotKeySet("{F6}", "B6")

HotKeySet("{END}", "quit")
$Form1 = GUICreate("SpamBot", 654, 294, 192, 124)
$B1 = GUICtrlCreateButton("Ślij!", 248, 40, 41, 17, $WS_GROUP)
$B2 = GUICtrlCreateButton("Ślij!", 248, 64, 41, 17, $WS_GROUP)
$B3 = GUICtrlCreateButton("Ślij!", 248, 88, 41, 17, $WS_GROUP)
$B4 = GUICtrlCreateButton("Ślij!", 248, 112, 41, 17, $WS_GROUP)
$B5 = GUICtrlCreateButton("Ślij!", 248, 136, 41, 17, $WS_GROUP)
$B6 = GUICtrlCreateButton("Ślij!", 248, 160, 41, 17, $WS_GROUP)
$I1 = GUICtrlCreateInput("F1", 8, 40, 233, 21)
$I2 = GUICtrlCreateInput("F2", 8, 64, 233, 21)
$I3 = GUICtrlCreateInput("F3", 8, 88, 233, 21)
$I4 = GUICtrlCreateInput("F4", 8, 112, 233, 21)
$I5 = GUICtrlCreateInput("F5 ", 8, 136, 233, 21)
$I6 = GUICtrlCreateInput("F6 ", 8, 160, 233, 21)
GUICtrlCreateLabel("Skróty: " & @CRLF & "F1 - 1. Pole; F2 - 2. Pole; F3 - 3. Pole; tak do F6" & @CRLF & "END - Wyjście!" & @CRLF & "2 Sekundy po kliknięciu przycisku bot zacznie pisac!", 300, 180, 150, 100)
GUISetState(@SW_SHOW)
#EndRegion ### END Koda GUI section ###

While 1
$msg = GuiGetMsg()
If $msg = $B1 Then B1()
If $msg = $B2 Then B2()
If $msg = $B3 Then B3()
If $msg = $B4 Then B4()
If $msg = $B5 Then B5()
If $msg = $B6 Then B6()
If $msg = -3 Then Exit  
WEnd

Func B1()
       Sleep(2000)
       $t = GUICtrlRead($I1 & "   ")
       Send($t)
EndFunc

Func B2()
       Sleep(2000)
       $t = GUICtrlRead($I2 & "   ")
       Send($t)
EndFunc

Func B3()
       Sleep(2000)
       $t = GUICtrlRead($I3 & "   ")
       Send($t)
EndFunc

Func B4()
       Sleep(2000)
       $t = GUICtrlRead($I4 & "   ")
       Send($t)
EndFunc

Func B5()
       Sleep(2000)
       $t = GUICtrlRead($I5 & "   ")
       Send($t)
EndFunc

Func B6()
       Sleep(2000)
       $t = GUICtrlRead($I6 & "   ")
       Send($t)
EndFunc

Func quit()
       Exit
EndFunc

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Opublikowano

wiec uzyj to co ja ci dalem klikasz f1 i masz napis jaki wpisales:)

dodaj coltrolsend zeby wklejalo go do okna przegladarki albo uzyj jak mowili inny funkcji z ff.:)

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

Opublikowano

chlopaku siedzisz na tym forum z 3-4dni jak nie lepiej powinienes juz przerobic z 3 poradniki tutki i wiedziec o co chodzi:P

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

Opublikowano

@2UP

Jak jesteś zielony to się kurwa tego naucz! Nikt nie będzie marnował swojego czasu na pisanie dla Ciebie banalnie prostych "botów", skoro Tobie się nie chce poświęcić 10 MINUT na przeczytanie tutoriala...

lolkuxD już napisał, że siedzisz tu 3 dni i nie wiesz dalej jak to napisać. Albo wytłumacz o co Ci dokładnie chodzi (wszystkie Twoje wypowiedzi są niezrozumiałe) i znajdź kogoś kto Ci to napiszę, albo przeczytaj tutorial Maćka(temat jest podpięty)!

Opublikowano

Mam inne sprawy na glowie jak np. szkoła i pisałem ze niemam czasu mowisz zebym sie nauczyl bo to banalnie proste a zrozumienie czego chce jest ciezkie? Tlumaczylem 3x UP' normalnie szkoda slow ..

 

EDIT: To znow spamuje .. co 2 sekudny tekst ...

 

Ludzie sluchajcie ostatni raz to ma wygladac tak ...

Powiedzmy przyklad worda ...

Wchodze w worda klikam 1 Wpisuje sie tekst ktory przypisalem klawiszowi 1.

Klikam 2 wpisuje sie tekst ktory przypisalem 2.

Itd .. Tylko ze to ma byc na stronach www. powiedzmy przy rejestracji . <_<

Opublikowano

#include <EditConstants.au3>
#include <GUIConstantsEx.au3>
#include <StaticConstants.au3>
#include <WindowsConstants.au3>
#Region ### START Koda GUI section ### Form=
$Form1 = GUICreate("Form1", 261, 163, 192, 124)
$Input1 = GUICtrlCreateInput("", 8, 8, 201, 21)
$Input2 = GUICtrlCreateInput("", 8, 40, 201, 21)
$Input3 = GUICtrlCreateInput("", 8, 72, 201, 21)
$Input4 = GUICtrlCreateInput("", 8, 104, 201, 21)
$Input5 = GUICtrlCreateInput("", 8, 136, 201, 21)
$Label1 = GUICtrlCreateLabel("F5", 216, 8, 36, 17)
$Label2 = GUICtrlCreateLabel("F6", 216, 40, 36, 17)
$Label3 = GUICtrlCreateLabel("F7", 216, 72, 36, 17)
$Label4 = GUICtrlCreateLabel("F8", 216, 104, 36, 17)
$Label5 = GUICtrlCreateLabel("F9", 216, 136, 36, 17)
GUISetState(@SW_SHOW)
#EndRegion ### END Koda GUI section ###

HotKeySet("{F5}","a")
HotKeySet("{F6}","b")
HotKeySet("{F7}","c")
HotKeySet("{F8}","d")
HotKeySet("{F9}","e")

Func a()
Sleep(3000)
Send(GuiCtrlRead($Input1))
EndFunc

Func b()
Sleep(3000)
Send(GuiCtrlRead($Input2))
EndFunc

Func c()
Sleep(3000)
Send(GuiCtrlRead($Input3))
EndFunc

Func d()
Sleep(3000)
Send(GuiCtrlRead($Input4))
EndFunc

Func e()
Sleep(3000)
Send(GuiCtrlRead($Input5))
EndFunc

While 1
$nMsg = GUIGetMsg()
Switch $nMsg
Case $GUI_EVENT_CLOSE
Exit
EndSwitch
WEnd


Po kliknięciu F5 pisze to co jest w Input 1
F6 Input 2
F7 Input 3
F8 Input 4
F9 Input 5
Pomogłem daj ++ 

 

Powinno to działać tak jak chcesz jak chcesz żeby było na więcej przycisków napisz

Opublikowano

No Piteruum gratuluje. Niedość, że poświęciłem czas, to ty kuźwa masz mnie w dupie. Dwa razy wkleiłem Ci skrypt, taki sam jak ten @2UP... No idź lepiej czytać te tutoriale.

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Opublikowano

Jesteś taki tępy czy udajesz ?

 

On spelnil moje wymagania zrozumial i zrobil dokladnie to co chcialem.

 

Napisalem ze to co ty zrobiles spamuje ... wiec do siebie pretensje ;)

Opublikowano

I odrazu poprawilem. Sprawdz to zobaczysz a nie pierdolisz chuja jak nie wiesz.

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Opublikowano

Wez skoncz czlowieku z tymi wulgami nie moja wina robilem to co na zywo dawales i pisalem ze spamuje zrobiles takie dwa ..

To ze poprawiles potem i nic nie piszesz nie moja wina . + masz wiec nie puacz xD .

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Chyba zartujesz ze bede czytal takiego tuta

 

Może już go o to ochrzaniliście - nie czytałem, ale

 

WYJAZD!

 

Wy sobie kurwa chyba wszyscy żartujecie, takiemu leniu śmierdzącemu z takimi odzywkami dogadzacie ile wlezie, a jak wejdzie ktoś inny i się uprzejmie zapyta to po nim jedziecie, WTF o.O ???

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano

TU JEST POLSKA !

liczylem na barce lecz ona niemogla wygrac.

Przez kibicow ktorzy przy rzutach roznych wolnych swiecili w messiego laserami

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...