Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Spam Bota Ale Takiego Innego :P


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam Spam Bota w ktorym mozna bedzie ustawic na jakims przycisku co ma spamowac wtedy gdy przycisnie sie jakis klawisz ( ile razy nacisniesz tyle tekstow ) .

I zeby tych przyciskow bylo powiedzmy 15 ( w jednym tekscie 30 slow ).

Tekst chodzi np. w stronach www itp.

Opublikowano

haha Czlowieku dobry jestes chcesz byc zminusowany na maxa? <_<

Chce spamera powiedzmy ze na jakiejs stronie nacisne f3 i tam gdzie kliknie tam sie wstawi kpw? :huh:

Nie szukam spamera do gier ale tez nie jest to jakis szczegolnie trudny spam bot .. :angry:.

Cos typu Ctrl + v ale to ma byc na wiekszej ilosci przyciskow bo kopiowanie caly czas czegos innego niema sensu .. o.O

Opublikowano
Tekst chodzi np. w stronach www itp.

 

 

To takie trudne do zrozumienia ze na stronach .... boze skad sie biora tacy ludzie .....

23486196860117068834.png

 

 

 

Zbieram + !!!! ;D

Opublikowano

#EDIT Jeśli coś nie tak to napisz poprawie. Bo nie dokońca zrozumiałem Twój pierwszy post. Pozdro.

 

#include <ButtonConstants.au3>
#include <EditConstants.au3>
#include <GUIConstantsEx.au3>
#include <WindowsConstants.au3>
HotKeySet("{END}", "koniec")
HotKeySet("{F3}", "start")
#Region ### START Koda GUI section ### Form=
$Form1 = GUICreate("Spambot", 403, 106, 192, 124)
$Input1 = GUICtrlCreateInput("Wpisz Tekst", 24, 32, 345, 21)
GUISetState(@SW_SHOW)
#EndRegion ### END Koda GUI section ###

While 1
$msg = GUIGetMsg()
If $msg = -3 Then Exit
WEnd

Func start()
While 1
	$t = GUICtrlRead($Input1)
	Sleep(10)
	Send($t & "   ")
	Sleep(10)
WEnd
EndFunc

Func koniec()
Sleep(10)
MsgBox(0, "Info", "Koniec")
Exit
Sleep(10)
EndFunc

 

@DOWN

 

:) Mówiłem, że nie zrozumiałem pierwszego posta. Znam tę funkcję :)

 

#EDIT2

 

@DOWN

 

Widocznie Cie lubią, że dają plusy :D

A przepraszam... zbierasz minusy :D

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Opublikowano

#EDIT Jeśli coś nie tak to napisz poprawie. Bo nie dokońca zrozumiałem Twój pierwszy post. Pozdro.

 

#include <ButtonConstants.au3>
#include <EditConstants.au3>
#include <GUIConstantsEx.au3>
#include <WindowsConstants.au3>
HotKeySet("{END}", "koniec")
HotKeySet("{F3}", "start")
#Region ### START Koda GUI section ### Form=
$Form1 = GUICreate("Spambot", 403, 106, 192, 124)
$Input1 = GUICtrlCreateInput("Wpisz Tekst", 24, 32, 345, 21)
GUISetState(@SW_SHOW)
#EndRegion ### END Koda GUI section ###

While 1
$msg = GUIGetMsg()
If $msg = -3 Then Exit
WEnd

Func start()
While 1
	$t = GUICtrlRead($Input1)
	Sleep(10)
	Send($t & "   ")
	Sleep(10)
WEnd
EndFunc

Func koniec()
Sleep(10)
MsgBox(0, "Info", "Koniec")
Exit
Sleep(10)
EndFunc

 

 

Radziłbym ci opanować _IsPressed

ta funkcja pozwala sprawdzać czy dany klawisz jest naciśnięty :)

 

P.S. teraz nie mam zawiele czasu , inaczej bym to przerobił :)

 

P.S.2. do _IsPressed wymagane jest

#Include <misc.au3>

 

 

@Edit Tłumaczyć o _IsPressed a ci mnie plusują :(

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

hotkeyset("{f1}","spam")
while 1
sleep(10)
wend
func spam()
send("twoj tekst do f1")
endfunc

 

 

 

dorabiasz tyle hotkey'ow ile chcesz i do kazdego dana funkcje z sen(" twoj tekst")

powodzenia jak zrobic gui masz w helpie lub kolega wyzej ci napisal proste gui z inputem itd

 

 

tekst z inputa

$t=guictrlread($input)

 

wklejasz do senda

 

send($t)

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

Opublikowano

Ale to niema byc kod zrodlowy to ma byc programik, szukam gotowca sory chlopaki ale macie po + :rolleyes:

Opublikowano

skopiuj kody>zainsaluj autoit > wklejasz kody> compilujesz> masz program>uzywasz go > dajesz wiecej plusow:) powodzenia

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

Opublikowano

Zrob to to dostaniesz limit + ^^.

Ja niestety niemam czasu. :angry:

Albo opisz prosciej bo ja wogole nie jestem w temacie.

Powiedzmy na 10 klawiszy zrob mi kod zrodlowy i podaj w ktorym miejscu wpisac mam swoj tekst.

A potem co zrobic w tym Auto It Aby powstal programik .

Opublikowano
Niemam czasu

 

Chyba zartujesz ze bede czytal takiego tuta mniej wiecej loku jak bys jeszcze wytlumaczyl by bylo extra ;)

 

> compilujesz> masz program>

 

Mozesz dla mnie napisac krok po kroku co zrobic jak mam juz wklejony kod ? :huh:

Opublikowano

krok 1!!!otwierasz program autoit3 powinienes miec ikonke na pulpicie jesli juz zakonczyles instalacjie

krok 2!!! kod ktory masz podany u gory wklejasz w okienko autoit...(chyba rozumiesz)

krok3!!! wciskasz kombinacje(kilka gozikow) mianowicie ctrl+s(formulka zapisz) i zapisujesz swoj projekt jako au.3<- plik projektu programu dziala juz jak powiniem ale to nie program ale projekt:)

krok 4!!! klikasz prawym na projekt i wybierasz compile cos tam czekasz 10sekund az pojawi ci sie nowa ikonka (twoja nazwa).exe

krok 5!!!i ostatni!!! wchodzisz na mpcforum.pl i dajesz nastepnego plusa:P

 

jesli nie rozumiesz dalej to nie umiem prosciej...

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

Opublikowano

Blad

Line 12 (File""): Error: Duplicate Function name.

 

WTF? Zrobilem co kazales tylko przyciski pozmienialem i teksty wpisalem ..

 

Podaj mi kod zrodlowy na 5 spamow i zobacze jak to wyglada bedzie najlepiej .

Opublikowano

Wiesz co... Wytłumacz mi może co dokładnie potrzebujesz i ja to napisze bo mi sie strasznie nudzi.

 

@DOWN

 

Już czaje, ale ktoś mnie wyprzedił.

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Opublikowano

chce miec program z

- 5 przyciskami

- do kazdego przycisku będzie miał mozliwośc zdefiniować dowolny tekst w input i powiedzmy zapisać zawartość inputów w pliku

- po naciśnięciu przycisku wysyła mu tekst jaki jest przypisany do danego przycisku

 

mała wada nie wiadomo do czego wysłać tekst, czyli powinno wysłać tekst z opuźnieniem np 3-5s by mógł zaznaczyc gdzie ma sie on pojawić , chyba ze zdefiniuje się program/proces do którego zostanie wysłany i zdefiniuje miejsce gdzie ma być wstawiony

 

najprościej nie używać wcale do tego przycisków tylko hotkey do inputu, wtedy zaznaczy tylko gdzie wpisać tekst i wciśnie hotkeya co spowoduje wysłanie tekstu

bez gui, bez problemu, działa w tle, wpisuje gdzie potzreba i kiedy potzreba, i co najważniejsze NAJPROŚCIEJ z możliwych sposobów ;)

 

HotKeySet("{F1}", "tekst1")
HotKeySet("{F2}", "tekst2")
; itd.. 
HotKeySet("{F11}", "spadaj")

While 1
   Sleep(100)
WEnd

Func tekst1()
Send("Ala ma kota")
EndFunc 

Func tekst2()
Send("Kot ma Ale")
EndFunc 

; itd...

Func spadaj()
Exit
EndFunc

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Nie wiem czy dobrze ale powinno ci się spodobać

 

 

 

#include <EditConstants.au3>

#include <GUIConstantsEx.au3>

#include <StaticConstants.au3>

#include <WindowsConstants.au3>

#Region ### START Koda GUI section ### Form=

$Form1 = GUICreate("Form1", 261, 163, 192, 124)

$Input1 = GUICtrlCreateInput("", 8, 8, 201, 21)

$Input2 = GUICtrlCreateInput("", 8, 40, 201, 21)

$Input3 = GUICtrlCreateInput("", 8, 72, 201, 21)

$Input4 = GUICtrlCreateInput("", 8, 104, 201, 21)

$Input5 = GUICtrlCreateInput("", 8, 136, 201, 21)

$Label1 = GUICtrlCreateLabel("F5", 216, 8, 36, 17)

$Label2 = GUICtrlCreateLabel("F6", 216, 40, 36, 17)

$Label3 = GUICtrlCreateLabel("F7", 216, 72, 36, 17)

$Label4 = GUICtrlCreateLabel("F8", 216, 104, 36, 17)

$Label5 = GUICtrlCreateLabel("F9", 216, 136, 36, 17)

GUISetState(@SW_SHOW)

#EndRegion ### END Koda GUI section ###

 

HotKeySet("{F5}","a")

HotKeySet("{F6}","b")

HotKeySet("{F7}","c")

HotKeySet("{F8}","d")

HotKeySet("{F9}","e")

 

Func a()

Sleep(3000)

Send(GuiCtrlRead($Input1))

EndFunc

 

Func b()

Sleep(3000)

Send(GuiCtrlRead($Input2))

EndFunc

 

Func c()

Sleep(3000)

Send(GuiCtrlRead($Input3))

EndFunc

 

Func d()

Sleep(3000)

Send(GuiCtrlRead($Input4))

EndFunc

 

Func e()

Sleep(3000)

Send(GuiCtrlRead($Input5))

EndFunc

 

While 1

$nMsg = GUIGetMsg()

Switch $nMsg

Case $GUI_EVENT_CLOSE

Exit

EndSwitch

WEnd

 

 

Po kliknięciu F5 pisze to co jest w Input 1

F6 Input 2

F7 Input 3

F8 Input 4

F9 Input 5

Pomogłem daj ++

Opublikowano
I zeby tych przyciskow bylo powiedzmy 15

 

No to będzie :

 

 

#include <ButtonConstants.au3>
#include <EditConstants.au3>
#include <GUIConstantsEx.au3>
#include <StaticConstants.au3>
#include <WindowsConstants.au3>
#Region ### START Koda GUI section ### Form=
HotKeySet("{F1}", "B1")
HotKeySet("{F2}", "B2")
HotKeySet("{F3}", "B3")
HotKeySet("{F4}", "B4")
HotKeySet("{F5}", "B5")
HotKeySet("{F6}", "B6")
HotKeySet("{F7}", "B7")
HotKeySet("{F8}", "B8")
HotKeySet("{F9}", "B9")
HotKeySet("{F10}", "B10")
HotKeySet("{F11}", "B11")
HotKeySet("{F12}", "B12")
HotKeySet("{1}", "B13")
HotKeySet("{2}", "B14")
HotKeySet("{3}", "B15")
HotKeySet("{END}", "quit")
$Form1 = GUICreate("SpamBot", 654, 294, 192, 124)
$B1 = GUICtrlCreateButton("Ślij!", 248, 40, 41, 17, $WS_GROUP)
$B2 = GUICtrlCreateButton("Ślij!", 248, 64, 41, 17, $WS_GROUP)
$B3 = GUICtrlCreateButton("Ślij!", 248, 88, 41, 17, $WS_GROUP)
$B4 = GUICtrlCreateButton("Ślij!", 248, 112, 41, 17, $WS_GROUP)
$B5 = GUICtrlCreateButton("Ślij!", 248, 136, 41, 17, $WS_GROUP)
$B6 = GUICtrlCreateButton("Ślij!", 248, 160, 41, 17, $WS_GROUP)
$B7 = GUICtrlCreateButton("Ślij!", 248, 184, 41, 17, $WS_GROUP)
$B8 = GUICtrlCreateButton("Ślij!", 248, 208, 41, 17, $WS_GROUP)
$B9 = GUICtrlCreateButton("Ślij!", 248, 232, 41, 17, $WS_GROUP)
$B10 = GUICtrlCreateButton("Ślij!", 248, 256, 41, 17, $WS_GROUP)
$B11 = GUICtrlCreateButton("Ślij!", 544, 40, 41, 17, $WS_GROUP)
$B12 = GUICtrlCreateButton("Ślij!", 544, 64, 41, 17, $WS_GROUP)
$B13 = GUICtrlCreateButton("Ślij!", 544, 88, 41, 17, $WS_GROUP)
$B14 = GUICtrlCreateButton("Ślij!", 544, 112, 41, 17, $WS_GROUP)
$B15 = GUICtrlCreateButton("Ślij!", 544, 136, 41, 17, $WS_GROUP)
$I1 = GUICtrlCreateInput("F1", 8, 40, 233, 21)
$I2 = GUICtrlCreateInput("F2", 8, 64, 233, 21)
$I3 = GUICtrlCreateInput("F3", 8, 88, 233, 21)
$I4 = GUICtrlCreateInput("F4", 8, 112, 233, 21)
$I5 = GUICtrlCreateInput("F5 ", 8, 136, 233, 21)
$I6 = GUICtrlCreateInput("F6", 8, 160, 233, 21)
$I7 = GUICtrlCreateInput("F7", 8, 184, 233, 21)
$I8 = GUICtrlCreateInput("F8", 8, 208, 233, 21)
$I9 = GUICtrlCreateInput("F9", 8, 232, 233, 21)
$I10 = GUICtrlCreateInput("F10", 8, 256, 233, 21)
$I11 = GUICtrlCreateInput("F11", 296, 40, 241, 21)
$I12 = GUICtrlCreateInput("F12", 296, 64, 241, 21)
$I13 = GUICtrlCreateInput("1", 296, 88, 241, 21)
$I14 = GUICtrlCreateInput("2", 296, 112, 241, 21)
$I15 = GUICtrlCreateInput("3", 296, 136, 241, 21)
GUICtrlCreateLabel("Skróty: " & @CRLF & "F1 - 1. Pole; F2 - 2. Pole; F3 - 3. Pole; itd. do F12 (12. Pole)" & @CRLF & "Potem od 1 do 3 (Pole 13-15)" & @CRLF & "END - Wyjście!" & @CRLF & "5 Sekund po kliknięciu przycisku bot zacznie pisac!", 300, 180, 150, 100)
GUISetState(@SW_SHOW)
#EndRegion ### END Koda GUI section ###

While 1
$msg = GuiGetMsg()
If $msg = $B1 Then B1()
If $msg = $B2 Then B2()
If $msg = $B3 Then B3()
If $msg = $B4 Then B4()
If $msg = $B5 Then B5()
If $msg = $B6 Then B6()
If $msg = $B7 Then B7()
If $msg = $B8 Then B8()
If $msg = $B9 Then B9()
If $msg = $B10 Then B10()
IF $msg = $B12 Then B12()
IF $msg = $B13 Then B13()
IF $msg = $B14 Then B14()
IF $msg = $B15 Then B15()
If $msg = -3 Then Exit	
WEnd

Func B1()
Sleep(5000)
While 1
$t = GUICtrlRead($I1 & "   ")
Send($t)
WEnd
EndFunc

Func B2()
Sleep(5000)
	While 1
$t = GUICtrlRead($I2 & "   ")
Send($t)
	WEnd
EndFunc

Func B3()
Sleep(5000)
	While 1
$t = GUICtrlRead($I3 & "   ")
Send($t)
	WEnd
EndFunc

Func B4()
Sleep(5000)
	While 1
$t = GUICtrlRead($I4 & "   ")
Send($t)
	WEnd
EndFunc

Func B5()
Sleep(5000)
	While 1
$t = GUICtrlRead($I5 & "   ")
Send($t)
	WEnd
EndFunc

Func B6()
Sleep(5000)
	While 1
$t = GUICtrlRead($I6 & "   ")
Send($t)
	WEnd
EndFunc

Func B7()
Sleep(5000)
	While 1
$t = GUICtrlRead($I7 & "   ")
Send($t)
	WEnd
EndFunc

Func B8()
Sleep(5000)
	While 1
$t = GUICtrlRead($I8 & "   ")
Send($t)
	WEnd
EndFunc

Func B9()
Sleep(5000)
	While 1
$t = GUICtrlRead($I9 & "   ")
Send($t)
	WEnd
EndFunc

Func B10()
Sleep(5000)
	While 1
$t = GUICtrlRead($I10 & "   ")
Send($t)
	WEnd
EndFunc


Func B11()
Sleep(5000)
	While 1
$t = GUICtrlRead($I11 & "   ")
Send($t)
	WEnd
EndFunc

Func B12()
Sleep(5000)
	While 1
$t = GUICtrlRead($I12 & "   ")
Send($t)
	WEnd
EndFunc

Func B13()
Sleep(5000)
	While 1
$t = GUICtrlRead($I13 & "   ")
Send($t)
	WEnd
EndFunc


Func B14()
Sleep(5000)
	While 1
$t = GUICtrlRead($I14 & "   ")
Send($t)
	WEnd
EndFunc

Func B15()
Sleep(5000)
	While 1
$t = GUICtrlRead($I15 & "   ")
Send($t)
WEnd
EndFunc

Func quit()
Exit
EndFunc

 

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Opublikowano

a nie prosciej do mojego kodu dodac controlsend?? tylko musial by sam znales nazwe okna i linijke w ktorej na wklejac :)

 

przyklad w helpie(f1)

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

Opublikowano

Hmm o to chodzi ze to ma byc na stronach www tam gdzie np. nacisne ma sie wkleic to co mam przypisane na "1".

Powiedzmy od 1 do 5. I nic wiecej . Prosze niech ktos zrobi ten kod i poda gdzie mam co wpisac i tyle .. Bedzie limit + . :unsure:

Opublikowano

Edytuj jestem w tym wszystkim zielony. Napisz gdzie co mam swoje wpisac i zobacze ;)

 

Skopiuj to co zrobiles zrob na 1,2,3,4,5. Powiedz gdzie mam wpisac cos swojego i masz + lub - ;) .

Opublikowano

UP'

Ty do mnie to mowisz  <_<? 

 

Boze dobra moze jak ktos ma czas "24240848" niech napisze na GG ja podam co dokladnie ma zrobic i da mi odrazu gotowy program a jak nie to niech ktos zrobi kod i teksty przypisane do "1,2,3,4,5" ale teksty sobie juz sam wpisze.

Opublikowano

Tu masz ten kod. Wkej go w autoit, potem Zapisz sobie, a potem F5 (uruchamia) a F7 robi z niego .exe. To tyle :)

 

Kod

 

 

#include <ButtonConstants.au3>
#include <ButtonConstants.au3>
#include <EditConstants.au3>
#include <GUIConstantsEx.au3>
#include <StaticConstants.au3>
#include <WindowsConstants.au3>
#Region ### START Koda GUI section ### Form=
HotKeySet("{F1}", "B1")
HotKeySet("{F2}", "B2")
HotKeySet("{F3}", "B3")
HotKeySet("{F4}", "B4")
HotKeySet("{F5}", "B5")
HotKeySet("{F6}", "B6")

HotKeySet("{END}", "quit")
$Form1 = GUICreate("SpamBot", 654, 294, 192, 124)
$B1 = GUICtrlCreateButton("Ślij!", 248, 40, 41, 17, $WS_GROUP)
$B2 = GUICtrlCreateButton("Ślij!", 248, 64, 41, 17, $WS_GROUP)
$B3 = GUICtrlCreateButton("Ślij!", 248, 88, 41, 17, $WS_GROUP)
$B4 = GUICtrlCreateButton("Ślij!", 248, 112, 41, 17, $WS_GROUP)
$B5 = GUICtrlCreateButton("Ślij!", 248, 136, 41, 17, $WS_GROUP)
$B6 = GUICtrlCreateButton("Ślij!", 248, 160, 41, 17, $WS_GROUP)
$I1 = GUICtrlCreateInput("F1", 8, 40, 233, 21)
$I2 = GUICtrlCreateInput("F2", 8, 64, 233, 21)
$I3 = GUICtrlCreateInput("F3", 8, 88, 233, 21)
$I4 = GUICtrlCreateInput("F4", 8, 112, 233, 21)
$I5 = GUICtrlCreateInput("F5 ", 8, 136, 233, 21)
$I6 = GUICtrlCreateInput("F6 ", 8, 160, 233, 21)
GUICtrlCreateLabel("Skróty: " & @CRLF & "F1 - 1. Pole; F2 - 2. Pole; F3 - 3. Pole; tak do F6" & @CRLF & "END - Wyjście!" & @CRLF & "2 Sekundy po kliknięciu przycisku bot zacznie pisac!", 300, 180, 150, 100)
GUISetState(@SW_SHOW)
#EndRegion ### END Koda GUI section ###

While 1
$msg = GuiGetMsg()
If $msg = $B1 Then B1()
If $msg = $B2 Then B2()
If $msg = $B3 Then B3()
If $msg = $B4 Then B4()
If $msg = $B5 Then B5()
If $msg = $B6 Then B6()
If $msg = -3 Then Exit  
WEnd

Func B1()
       Sleep(2000)
       $t = GUICtrlRead($I1 & "   ")
       Send($t)
EndFunc

Func B2()
       Sleep(2000)
       $t = GUICtrlRead($I2 & "   ")
       Send($t)
EndFunc

Func B3()
       Sleep(2000)
       $t = GUICtrlRead($I3 & "   ")
       Send($t)
EndFunc

Func B4()
       Sleep(2000)
       $t = GUICtrlRead($I4 & "   ")
       Send($t)
EndFunc

Func B5()
       Sleep(2000)
       $t = GUICtrlRead($I5 & "   ")
       Send($t)
EndFunc

Func B6()
       Sleep(2000)
       $t = GUICtrlRead($I6 & "   ")
       Send($t)
EndFunc

Func quit()
       Exit
EndFunc

 

 

#EDIt

 

Link do .exe

 

Up by me scana nie daje bo czysty 100%

 

 

http://www.speedyshare.com/files/25547764/spambot_mpc.exe

 

I jakbyś chciałpostawić coś to + a nie - :)

 

#EDIT

 

@DOWN ok 2 minuty mi daj

 

EDIT 2

 

@DOWN chcesz w exe? juz poprawiem ten kod na 5 pól

 

 

EDIt 3

 

O kuźwa to przepraszam

Już poprawiam ; już poprawione tylko raz wysle po 2 sek od naduszenia F'a lub buttona

 

jak by nie dzialalo to napisz nie sprawdzilem tylko tu szybko pisalem na forum w edytuj

 

#EDIT 4

 

Sprawdzilem w rejestracji dziala jak nalezy

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...